Вульки 2015. Львів. MUD FUN.

Дата 23.05.2015 Автор DejaVu
Хіти 423 Коментарі 0

Їздили сьогодні на Вульки. З Франківська їхали 3-є. Роман, Бодя і я. Ще були 3-є гонщиків з Коломиї: Петро, Роман і Олексій. А також Вася зі Снятина. А також приїхала Іра і Міша повболівати за нас :)

Звіт ще не повний і буде доповнюватись фотками, ну і може щось допишу, якщо нагадаюсь

Ми з Романом подумали, що 1:10 змагань то якось мало, тому їхали в категорії завзяті, які їхали 2+ години. Хоча по регламенту нам в "Аматори" не можна. Але багато хто забив на положення і поїхав в аматорах, навіть якщо займав призові і високі місця. І вийшло якось не гарно і не дуже цікаво. Бо в категорії "Завзяті" стартувало тільки 9 людей, в той час, як в "Аматорах" 40 + одночасно на колі були 5 дівчат. Тому їм їхалось значно веселіше.

Хоча добре, що ми з Романом +- однаково їдемо, тому перші 3 круги в нас були протистояння)) І часто суть протистояння полягала в тому хто менше натупить. Бо кожен затуп на слизькій трасі як на підйомі так і на спуску виливався в десятки секунд фори для другого :)
А на такій мокрій і болотяній трасі місць де можна було натупити було на кожному кроці :)
Ще на перших кругах змагалися проти хлопця з Луцька. Тому все склалось трішки цікавіше ніж могло би бути.
На 3-му і 4-му колі вже привик їхати по болоті і навіть признаюся почав отримувати якийсь фан і думав, що ще поїду на 5-те коло і викладу всі сили, які приберіг для останнього кола, але на жаль ліміт часу вичерпався і на 2 хвилини не встиг, щоб поїхати на 5-те коло :( Тому після фінішу по відчуттях якийсь і не особливо замучений був.

Роман фінішував після мене. На останніх 2-х кругах вдалось трошки відірватися. Відповідно маємо 6 і 7 позиції.
Коломийські пацики зайняли 3-тє місце Роман і 4-те Петя. В Романа та ж історія що і в мене. Хотів на останньому колі викластись на повну, але фініш закрився буквально за 1-1,5 хв перед ним.
Далі були заїзди дівчат і аматорів. В аматорах з великою перевагою виграв Олексій з Кломиї. Молодий перспективних хлопець.
Бодя фінішував 5-им.
Вася 27-им…

Змагання і організація сподобались. Жаль, що погодка трохи підпсувала враження, хоча якійсь скіли їзди по болоту і балансу на підйомах мабуть трохи прокачалися :) Бо давно не доводилося вже по такому їздити. Але великим плюсом було, що організатори домовились з пожежною частиною і ми мили велики з пожежного шлангу. Можна було відчути себе справжнім пожежником а крім того більш-менш чистими приїхати на вокзал. До речі подяка Міші, що гарно і швидко нас провіз до вокзалу.

Результати