Велодень 2010 в Івано-Франківську

Дата 31.05.2010 Автор Strange_V
Хіти 27 Коментарі 0

Велодень 2010 Івано-ФранківськВ суботу, 29 травня, в місті Івано-Франківську пройшла всеукраїнська акція «Велодень». Можна сказати, що цього року велорух активізувався й на площу біля будівлі ОДА, щоб приєднатися до велопробігу, зібралося більше 120 чоловік. Якщо порівнювати з минулорічною акцією — кількість учасників виросла вдвічі.

Велосипедисти проїхали центральними вулицями міста в супроводі двох машин ДАІ, які тимчасово блокували рух на найбільш завантажених перехрестях. Багато водіїв доволі позитивно сприйняли дану акцію й не заважали руху колони, хоча були й такі, що створювали перешкоди.

В фіналі велопробігу, всі учасники й організатори зібралися на площі біля міської ратуші, де фотографувались й обмінювались контактами.

Великим «плюсом» цьогорічного Велодня була присутність преси та телебачення, так що з нетерпінням очікуємо висвітлення події у ЗМІ.

По завершенні, велосипедисти роз’їхалися, хто відпочивати в дома, хто на природі, а хто брати участь в змаганнях з крос-кантрі в селі Хом’яківка, де проходив II етап змагань.

Змагання, порівняно з Першим етапом, були більш масовіші. Участь у них прийняли аж 32 особи. Збільшилась і довжина траси та й загалом вона стала дещо цікавішою. Також проходили змагання з тріалу. Вже традиційним стало розважання гостей змагань турніром з міні-футболу.

Отож можемо, не без гордості, зазначити, що цьогорічний «Велодень» пройшов на славу! І ми були безпосередніми його учасниками! УРА!

 

{gallery}2010.05.29_Bikeday{/gallery}

Автор фото Andy.

Uncategorized