Змагання з крос кантрі в Коломиї

Дата 27.05.2012 Автор Strange_V
Хіти 494 Коментарі 0

 

Змагання з крос кантрі в КоломиїВирішив всетаки написати трохи про змагання з крос кантрів м. Коломиї Івано-Франківської області, що відбулися 29 квітня 2012 року.

Траса мала 3 кілометри. В категорії від 18 років їхали 2 кола, що реально дуже мало. Це мабуть єдиний мінус в цих змаганнях.

Прийшлося їхати в досить не звичному темпі, щоб викластися на повну не за годину чи півтори, а за 15 хвилин.

Основну частину траси складала грунтовка з калюжами)).

Сподобалась задумка з техзоною. Суть полягала в тому, що на автомайданчику були розмічені різні фігури з багатьма поворотами через травуами. Так як в техзоні було травяне покриття, то швидкості були там не високі і повороти проходились досить легко. На виїзді з техзони був короткий стрімкий камянистий спуск, після якого стежка вела на дамбу. Підйом не великий, але стрімкий.

altaltalt

З дамби досить підступний спуск з сипучого каміння з горбами, в який треба входити з повороту в 120 градусів і після спуску поветрати зразу на 150 градусів. Далі була основна частина кола навколо озера. Не впевнений чи добре пояснив, надіюсь, що може згодом вдасться заволодіти фотками тих участків, тоді з ілюстраціями буде зрозуміліше.

Рівень учасників мене приємно здивував. Чесно скажу, що не очікував від Коломиї такої кількості учасників, причому досить непоганого рівня. Кращих за мене було багато, але за рахунок тактики вдалось непогано проїхати. Їхав за півкола до фінішу 2-им і вже думав як буду атакувати, щоб вибороти 1-е місце, як почув, що хтось ззаду прибавив темпу і вже зовсім близько. Я трохи прибавив, але ноги почали забиватися, але відірватися не зміг. Мене обігнали і розрив потрохи збільшувався. Неприємне відчуття, коли викладаєшся на всі 100, а всеодно нічого змінити не можеш.

altalt

В змаганнях взяли участь також Роман (+roman+), зайняв 7-е місце через технічні неполадки. Саня (Almys) їхав дуже добре. Ледве його обігнав на першому крузі)). Вова (Volodymyr_Sem) показав теж хороший результат, якщо врахувати, що багато втратив через розкачування амортизатора. Жаль, що так мало людей проявило інтерес до велопробігу в Коломиї і до змагань.

Ще одне мені сподобалось, як організатори залучили багато людей до змагань. Маршрут велопробігу був складений так, що кінцева точка була на місці старту змагань. Тому участь взяли навіть ті хто і не думав брати участь, якби маршрут закінчувався би в центрі міста. Може і нам варто так зробити, якщо будуть на велодень змагання? ;)

А, ну і ще приємний момент, те, що участь у змаганнях була безкоштовною, треба було лише застрахуватися на день за 4,50 грн і можна їхати :).

Фото by Almys.

Відео та Стаття по темі.