Велодень 2013 в Івано-Франківську

Дата 01.05.2013 Автор Strange_V
Хіти 1307 Коментарі 0

Велодень 2013

У суботу, 25 травня 2013 року, в рамках всеукраїнської акції «Всеукраїнський Велодень» в Івано-Франківську відбудеться масовий велопробіг вулицями міста. У пробігу візьмуть участь члени міських велоклубів, велосипедисти Івано-Франківська та гості з інших міст області. Аналогічні пробіги у цей день відбудуться у всіх великих містах України.

Стартує велопробіг о 10 годині з площі перед будівлею ОДА (вул. Грушевського, 21). Маршрут пролягатиме основними вулицями міста та завершиться на площі поряд з гот. Надія, напроти пам’ятника Франку.

Завданнями велопробігу є:
•  заявити про право велосипедистів вільно й комфортно пересуватися вулицями міста
•  закликати інших мешканців пересідати на цей екологічно безпечний і здоровий вид транспорту
•  заявити, що велосипедисти і автотранспорт є рівноправними учасниками дорожнього руху та закликати водіїв авто до взаємоповаги на дорогах міста і за його межами
•  довести міській владі, що велосипедистів є багато і що з їхніми правами треба рахуватися — принаймні шляхом встановлення велопарковок у громадських місцях та хоча б мінімальної кількості велодоріжок у центрі міста

Кількість велосипедистів в Івано-Франківську постійно зростає, а щорічний пробіг до Велодня набуває масштабності. Тому, беручи до уваги тогорічний велопробіг, у якому взяли участь близько 324 роверистів, цього разу очікується велоколона з близько 400 учасників.

До акції може приєднатися кожен бажаючий, хто має велосипед і хоче заявити про своє право комфортно пересуватися на ньому по вулицях міста.

Акція не є комерційним заходом, не передбачає грошових чи будь-яких інших внесків. Організаторами цьогорічного велопробігу є: клуб «Velo-Stalker» та магазин «Велохата». Пробіг відбудеться за погодженням та при сприянні міської влади.

Обговорення Велодня проходить на нашому форумі.

Подія Вконтакті: http://vk.com/event50612110

Подія в Facebook: https://www.facebook.com/events/196238720523721

Афіші: afisha-bikeday-2013.zip

Організатори

velo-stalker velohata

 

Партнери

ifrider

 

Інформаційні партнери

nashemisto freetime husky

Типовий Франківськ

Маршрут:

Bike route 2023085 – powered by Bikemap.net

Учасник визнає, що організація пробігу полягає в реєстрації маршруту, забезпеченні супроводу ДАЇ. Учасник самостійно несе відповідальність за дотримання Правил дорожнього руху, а також інших законодавчих актів України. Учасник підтверджує, що за станом здоров’я може брати участь у даному заході і пройшов відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.
Організатори ні в якому разі не можуть бути відповідальними за можливі нещасні випадки.