Велодень Івано-Франківськ 26.05.2012

Дата 03.06.2012 Автор panda
Хіти 544 Коментарі 0

Велодень Івано-Франківськ 26.05.2012Сьогодні у нашому місті пройшов черговий Велодень.

Синоптики попереджали про можливий дощ, але пощастило – було сухо. Думав, що через погоду буде менше людей, ніж минулого року. Помилився. 324 учасники зареєструвались у лотереї.

Описати свої враження від цьогорічного Велодня можу одним словом – АДЕКВАТНІСТЬ. Чітка робота організаторів, розуміння і підтримка влади, чемність велосипедистів у колоні. З мінусів – не дуже вдалий маршрут, агресія з боку окремих автомобілістів та пішоходів, яких ми затримували на 3-4 хвилини. Традиційно учасники жаліються на повільність велопробігу, але не уявляю собі, як можна швидше, при такій кількості учасників (та ще й з дітьми).

altalt

Було багато друзів та знайомих, причому з половиною я навіть не привітався, не ображайтесь, побачив вас уже вдома, переглядаючи відео.

altalt

Респект клубу Вело-сталкер, спонсорам і організаторам Роману (Обласна федерація велоспорту та Велохата) та Паші (Кампус), обласному ДАІ, управлінню спорту. Й усім учасникам Велодня – від дітлахів до перших осіб міста, від гарних дівчат до суворих даунхільщиків.

alt

Щорічний приріст учасників пробігу 60(2009) –> 126(2010) –> 179(2011) –> 324(2012).

За фото подяка Олегу Олавіну (olavin).

Зняв ось таке відео

Вул. Грушевського (старт колони): http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bEky2IzwqDY

Пл. Ринок: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bDVUXOQI-7A

Вул. С. Бандери: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ifTtoTlwwUY