Велодень-2012 у м. Надвірна

Дата 05.06.2012 Автор Pozitive
Хіти 532 Коментарі 0

Велодень-2012 у м. Надвірна27.05.2012 у м.Надвірна відбувся Велодень.

Реєстрація почалась о 10:00, а в 10:30 ми колоною по двоє вже крутили по маршруту Велодня (майдан Шевченка – вул.Мазепи – вул.Франка – вул.Котляревського – вул.Руднєва – вул.Черемшини – вул. Грушевського – вул.Соборна – вул.Січинського – вул. Шевченка).

Погода була сонячна.

Велопробіг у складі близько 30-ти учасників відбувся дисципліновано та організовано.

alt

Маршрут на карті виглядав у вигляді знаку нескінченності ∞ :))

Після пробігу мальовничими вуличками міста відбувся ІІ-й етап цього дійства, а саме спринт змагання «Вело Драг-рейсинг». Було дуже цікаво спостерігати як учасники виборюють перемогу, як хлопці уступають дорогу дівчатам навіть у змаганнях, а також як підростаюче покоління жадібно «ловить» поглядами моменти екстріму у спринті. Першість у змаганнях вибороли учасники з Надвірної, Івано-Франківська та Богородчан.

alt

ІІІ-м етапом Велодня був велопробіг до г.Городище в с.Фитьків з пікніком за рахунок спонсорів, що дуже порадувало. Організаторами Велодня були: Надвірнянський туристично-інформаціний центр, Велосипедний клюб “Срібний ніпель”, за підтримки відділу культури і туризму райдержадміністрації, компютерно-інформаційного центру «Еnter», Надвірнянської міської ради та ПП «Реклама Плюс».

alt

Ми ж попрямували у музей визвольних змагань. де свого часу в підвальних приміщеннях була катівня НКВД. Музей цікавий і раджу всім його відвідати!

На площі Шевченка відбувався концерт талантів Надвірнянської землі, який ми встигли побачити і почути, скуштували смачнючу піццу і з неймовірно хорошим настроєм рушили в Івано-Франківськ.

Добратись з Івано-Франківська у Надвірну можна по трасі через с.Черніїв або смт.Богородчани (приблизно 35 км).