Бревет «Перша сотня» (Львів) 09.05.2013

Дата 12.05.2013 Автор DejaVu
Хіти 489 Коментарі 0

Постараюсь може нарешті вийде написати про сотню коротко.
[s:21yiy11s]Коли створив тему про першу сотню, чесно-кажучи не очікував такої кількості зареєстрованих з Франківська.
Жаль, що декому не вийшло, дехто передумав, а дехто просто не наважився. Я думаю доїхали би всі.

Приїхали до Львова раненько в 6-20. На пероні зустріли Артема, він якраз приїхав перед цим з Кривого Рогу.
До старту їхали дуже довго. Були охочі випити чаю/кави, тому по дорозі зупинялися біля кожного кафе, поки не доїхали до того, що нам рекомендували на Степана Бандери.

На старті чомусь нікого не було :D[/s:21yiy11s]
Так буде довго.

Думав багато писати про організацію, але про це вже дуже багато написали на веломаксі і я повністю з усім згідний. Організація на висоті, за виключенням деяких незначних нюансів, про які, я впевнений, організатори знають і без мене :)

Реєстрація пройшла швидко, може через те що я один з перших підійшов.
Старт від Ратуші до місця старту зовсім не в парадному темпі. Мені то без різниці, а по декому видно було, що для нього гонка вже почалась.

На старті планую стати орієнтовно в першій 20-ці, але не хочеться нагло пропихатися вперед, тому залишаємося з Любчиком там де стояли десь в 40-50-ці.
Дають старт, планую триматися за лідируючою групою, скільки зможу.
По рівному швидкість перевалила за 40.
На легенькому підйомчику впала до 35.
На спуску взагалі мовчу.
Кожен кому сідаю на колесо зразу ж відвалюється від групи, доводиться постійно робити ці ривки, щоб добрати групу. І звісно рано чи пізно на таких швидкостях це замучує. Група розділяється в першій орієнтовно 8-9 людей.

Так і знав, що звіт треба було зразу написати. Тепер все в голові перемішалося.

Їду з 2-ю групою, доганяємо Любчика, він теж відвалився від лідерів. Спочатку групка невелика, але згодом наганяє інша групка і нас стає теж десь 8-9.
Їдеться не погано, після ривків ніби більш менш пульс стабілізувався.
П’ю воду з гідратора і після того як попив відчуваю, як мене поливає водою. Дивлюся, а з трубки тече фонтаном.
Відпала соска, даю обігнати хто за мною їхав, розвертаюся і їду її шукати.
Скоро найшов, розвернувся, а група вже ой як далеко.
Бачу, що Роман Spirit їх хоче догнати.
Думаю впасти на колесо і змінами може доберемо.
Але от проблема, не можу догнати. Прибавляю і прибавляю, а не доганяю, тоді роблю ще прискорення і все-таки якось сідаю на колесо.
Пульс зашкалює, тому план про добирання змінами відпав. Хоч би на колесі втриматись.
Так і доїжджаємо до КП1.
До цього місця середня швидкість вийшла більше 32 км/год.
На КП нічого не беру, бо мав повний гідропак на старті.
За поворотом починається погана дорога. Нас доганяє Андрій March.
Якось вдається на цьому куску не відстати, хоч і на колесі сидіти нереально.

Від Комарно дорога вже нормальна і можна знову сісти на колесо. Трохи посидівши на колесі відчуваю, що трошки відновився і до Городка виходжу навіть на декілька недовгих змін. Бо якось так нагло їхати стільки часу на колесі не гарно.

На останній зміні правда бачу, що реально не тягну той темп, ще й почалися легкі корчі, тому Роман швидко виходить вперед. На повороті в Городку починається знову погана дорога і я сильно відстаю. Андрій теж відстав. Його потім на асфальті доганяю. Він каже що вже не буде гнати, а їде до фінішу в прогулянковому темпі.
Я вже теж гнати сильно не можу, тому їдемо разом.
На бездоріжжі в Страдчі він сильно відривається, я доганяю аж коли починаються підйоми за Івано-Франковим. На КП2 мені подають воду, але я не беру, кажу, що ще маю. На трасі, де стоїть вже славнозвісний ДАІ-шник, який зупиняє машини, щоб проїхали велосипедисти, хочу попити води, а вона раптово закінчується. Мабуть багато вилилось, коли відпала соска. Так і їхав до фінішу без води. На одному з них, там, де гірський фініш, оглядаюсь назад і бачу що Андрій сильно відстав, тому думаю їхати далі, як вийде, на фініш. Останні 20 км їхалось важко і повільно, але ніхто так і не догнав, тому практично всю гонку за вийнятком перших 20 км бачив лишень Романа spitit’a, Андія March і пару шосерів на узбіччі, які латали колеса за Городком. Нікого ні спереду, ні ззаду. Таке відчуття, що нас не 200 їде, а 20 :)

На фініш заїхав орієнтовно за 3-30 (середня вийшла майже 29 ). Думав, судячи з кількості великів, що фінішував десь 25-30. Любчик за декілька хвилин переді мною приїхав. Потім на фотках порахував, то вроді як 17-ий на фотках, але може когось не встигли сфотографувати.

На фініші самопочуття погане, але помаленьку проходить. Того року 200 і 300 проїжджалося легше.

За той час, як з’їздив в магазин фінішували Вова Сем (прогнозовано добре), Ваня (теж прогнозовано) і Андрій Сталкер (дещо несподівано для мене, думав, що без нормального накату буде довше їхати). Згодом Фінішували Олег Олавін, також хороший результат, Руслан і Міша, потім Роман b_romik, його хотіли всю сотку схопити корчі. Згодом Юра Сем теж фінішує. Може когось пропустив ще.

Роман, Любчик, Олег, Міша і я їдемо на вокзал і підубиті і вимучені повертаємось до Франківська. В іншому вагоні Андрій і Вова теж приїхали.
Решта, як виявилось пізніше, теж успішно фінішувала, я і не сумнівався, але все-одно вітаю всіх :good:

Фото:
Диана Яворская (http://vk.com/album3244455_173990782)
Вадим Воронін (http://vk.com/album31681600_173958518)