Мізунська Zвигода 2012. За кулісами.

Дата 08.08.2012 Автор Oleg
Хіти 465 Коментарі 0
hhxzpqqslrk

Напишу і я невеликий звітик по Мізунській Звигоді.
Роботи по другій трасі дійсно було багато, та і взагалі тяжко дався мені ці вихідні оскільки небуло Романа все лягло на мої плечі, телефон просто розривався, за 3 дні було більше дзвінків ніж за місяць, але воно було того варте.

В загальному я дуже задоволений як пройшли змагання. Порадувала місцева влада яка забезпечила нам охорону, на яку ми навіть не надіялись, постійно коло нашого табору був наряд міліції, який забирав п’яних з нашої території, плюс мені постійно дзвонив участковий і питав чи не виникло ніяких проблем. Ще в нашому таборі постійно чергувало МНС (не знаю нащо, но було), ну і звичайно медики які завжди були недалеко. Обіцяли вони нам ще польову кухню, але її на жаль не було(.

Учасників було небагато, всього 10 чоловік, но результати всі показали дуже хороші. А ті що проїхали другу трасу, можуть собою пишатись, вона дійсно технічно складна. Хочу відмітити Пекаря Володимира з Надвірної, якому тільки 16, і він не побоявся і вийшов на гонку з більш старшими і досвідченішими учасниками. Всіх здивував Нестор зі Львова, якби ми зразу знали, що він перемагав в Боярці, здивування було б набагато менше.

На жаль не обійшлось і без травм, сподіваюсь Микола скоро поправиться і ми його побачимо в вересні на Станіслав-Кантрі.

Ця гонка була хорошим фінальним акордом в бааторічній історії фестивалю Мізунська звигода, перший раз погода була сухою, більше мізунської звигоди не буде.

Результати гонок:

трек першої траси http://www.bikemap.net/route/1673897

трек другої траси http://www.bikemap.net/route/1693122

Також Хочу висловити подяку основному організатору Роману Ганжі(Велохата) який зробив всю цю бюрократичну тяганину, но нажаль не зміг приїхати на саму гонку, і Сабецкому Володимиру. Також Віталіку Таборському разом з яким ми готували траси до змагань, і двом прекрасним дівчатам Кузьменко Олені і Семенів Тетяні які також нам помагали в організації. Ну всім глядачам і спортсменам які там були.