Хто віноноват і што делать ? (Херцен ?)

Все що стосується роботи клубу в цілому, зокрема організаційні питання

Повідомлення 02 квітня 2017, 05:58

З 23013 р. читаю Veio-stalker, та деколи з вами катаю. Завдяки вашому клубу надбав багато цікавих знайомств :good: .Контактую з ними досить часто! :bicycle5:
Усвідомлюю, що цей майданчик утворювався не для комерції ( що також непагано ). Однак, останнім часом, окрім коммерції, тут мало цікавого....
Спостерігаю тенденцію, коли всі катають, але вузькими групами...
Що робити? :o
П.С. Назавжди закарбувалась ситуація, коли я, та декілька "зелених" нових велосипедистів поїхали зі сталкерами шукати озера в Галицькому районі. Все було чудово! Озера знайшли, пофотагрувались, вирушили до Франківська...
Тут в одного з учасників на Галицькому підйомі закислюються м"язи..Сутінки... Він без ліхтара... Група розірвалась. Сталкери чухнули до міста... А з цим бакером залишились тільки ми - новачки... Звичайно,всі повернулись додому....
Чаще улыбайтесь - это раздражает абсолютно всех.
Semen057
Повідомлення: 77

Повідомлення 02 квітня 2017, 19:19

Цей випадок/"ситуація" обговорювалась у відповідній темі на форумі? Що це була за поїздка, хто організовував?
Що стосується питання "тенденції кататись вузькими групами", які будуть пропозиції з Вашого боку? Чого б Вам хотілось?
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2202

Повідомлення 03 квітня 2017, 10:11

Досить знайома ситуація у вставлені сталкерів до людей які є "зеленими" у покатушках.
Того року аналогічно було зімною.
Ніякої організації процесу, кожен сам по собі.
Тому більше із ними не катаюся.
zinomorf
Повідомлення: 127

Повідомлення 03 квітня 2017, 11:19

Мало цікавого може й тому, що для багатьох лише початок сезону.
По тому чи залишають когось сталкери..? Важко щось казати не розглядаючи конкретний випадок і відповідні до цього нюанси (хто організовував поїздку, якщо таки був організатор, чи були там сталкери взагалі, хто їхав, чи комусь рекомендували таки не їхати в цю поїздку через певні обставини, та ін.).
Особисто я, зі всіх поїздок, в яких брав участь не знаю ні однієї щоб когось залиши без допомоги чи супроводу в скрутних ситуаціях, а їх таки трохи було за час мого катання на велосипеді, також знаю купу людей які в покатеньках ніколи не залишуть інших в біді при мінімальних на це підозрах.
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 333

Повідомлення 05 квітня 2017, 10:35

Semen057 написав:Спостерігаю тенденцію, коли всі катають, але вузькими групами...
Що робити? :o

Приєднуйтесь до тих груп, вони не ховаються і про більш-менш масові поїздки повідомляють на форумі.

Semen057 написав:..... Тут в одного з учасників на Галицькому підйомі закислюються м"язи..Сутінки... Він без ліхтара........

При організаціях поїздок неодноразово наголошується про комплектацію велосипеда та складність маршруту. Коли кажуть, шо будуть "матрасити" - значить так і буде, як що буде "темп", то відповідальність за ваш особистий темп несете ви, коли погоджуєтеся їхати. Чому всі думають, що можуть своєю поганою фізичною підготовкою та підготовкою свого залізного коня псувати відпочинок іншим учасникам групи? Чи то сталкерам, чи просто колєгам? Допомога в скрутній ситуації це одне, але всю дорогу кричати "чекайте мене" чи "позичте насоса" це щонайменше нечемно з вашого боку, аджє є якийсь графік поїздки. Часто в мене така ситуція, коли катаюся з дітьми, вони можуть скиглити, але я їм то пробачаю. бо то мої діти. А чому повинен поступати так само із здоровою людиною при пам'яті, яка відповідає за свої слова і вчинки? Смію замітити, що я не сталкер (поки-що, бо хочу приєднатися до цих гордих і безсердечних, на вашу думку, людей). І катав з ними мало, але коли катав, то мені подобалося і ніяких складнощів не виникало. Контактуємо і ділимося поїздками в Strava, сподіваюся і цього літа поїхати десь спільно.
OlegYAVA
Сталкер
Повідомлення: 107

Повідомлення 05 квітня 2017, 14:37

За 5 (здається) років, що я катаю зі сталкерами, мене жодного разу не лишили ні без фари, ні у відірваному хвості, ні на пероні. Я жодного разу навіть не встигала доторкнутись до колеса, щоб залатати, все робили замість мене.

Це при тому, що я до сталкерів приєдалась без друга/подруги/знайомого. Просто взяла і приїхала до ПФ на вечірню покатушку.

Чому зараз не проводяться такі покатушки? Тому що багато хто обзавівся сімєю і взагалі перестав кататись, хтось переїхав жити в інше місце, у когось нова робота. Але ж ніхто не забороняє Вам взяти ініціативу і організувати покатушку, подбати, щоб все було на вищому рівні, нікого не загубили і тд.

Якщо учасник не впевнений у своїх силах щодо покатушки, то варто просто запитати тут і йому дадуть вичерну відповідь їхати чи ні. Бувало, коли мені казали НЕ їхати в якусь покатушку, бо буде темп високий чи загроза не встигнуи на потяг. Якщо ж цучасник все таки вирішив прийняти участь в такій покатушці, попри застороги організатора, то прошу не перекладати з "хворої голови на здорову".
Liya
Сталкер
Повідомлення: 257

Повідомлення 09 квітня 2017, 21:31

Як усе змінилося... а от колись були часи :crazy:
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 929

Повідомлення 09 квітня 2017, 23:00

Та, в чомусь Semen057 правий:
Semen057 написав:Спостерігаю тенденцію, коли всі катають, але вузькими групами...

Є таке, і я таке теж спостерігаю, але, мабуть, це нормально..люди знайомляться і кучкуються в компаніях з найбільш "комфортними" для себе. Тому, якщо хтось, кудись, поїхав без вас - це нормально.
З власного досвіду - писала в темах - вільна в неділю, хочу десь катнути і завжди знаходилась пропозиція!
Ну і, мабуть, не варто судити по одній поїздці, бо теж довго катаю зі сталкерами і жодного разу мене не лишали одну - і падала, і води не було, і ліхтарик губила.
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 173

Повідомлення 11 квітня 2017, 03:12

:D :D :D Ну, продовжуйте !!! Хто ще не кинув тапком у автора ?!!!!
Чого всі такі злі ? :evil:
Пост був про різне, та певною мірою філософським. Але чомусь в ньому розгледіли якусь провокацію...
:( :( :(

Адмін, закрийте будь-ласка тему, бо скоро підуть звинувачення в сепаратизмі :lol:
Чаще улыбайтесь - это раздражает абсолютно всех.
Semen057
Повідомлення: 77

Повідомлення 16 квітня 2017, 03:07

Semen057, Ви створили тему, висловили свою точку зору стосовно покатеньок, звинуватили (так, між іншим) членів клубу в тому, що вони кидають напризволяще учасників покатушок, яким потрібна допомога... А обговорювати ситуацію і "конкретний випадок" в конструктивному руслі не хочете. Яка тоді мета таких дій з Вашого боку?
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2202

Повернутись до Робота клубу загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість