Громадська організація "Велосипедом на роботу"

Все що стосується роботи клубу в цілому, зокрема організаційні питання

Повідомлення 01 квітня 2014, 16:30

Проект "Велосипедом на роботу" - це громадська ініціатива небайдужих людей до майбутнього і сьогодення нашої Держави.

Місія проекту - популяризація велосипедних поїздок на роботу, на навчання в Україні. Донесення до громадян, що велосипед це один з найефективніших транспортних засобів пересування в місті.

Чистий транспорт - здорове життя!
Унікальність проекту - робота по всій території України. Незалежність від міжнародних фондів, корпорацій, компаній. Не комерційність проекту - метою є не заробляння грошей на хорошій ідеї. Це українська ініціатива громадян, звідси відстоювання інтересів суспільства, а не окремих одиниць людей.

Цільова аудиторія:

Працівники;
Студенти;
Пенсіонери;
Школярі від 14 років (лише після створення державної програми навчання і забезпечення безпечних умов пересування дітям).
Цінності:

Взаємоповага учасників дорожнього руху;
Автомобіль - корисний транспортний засіб, якщо ним не зловживати, а раціонально користуватися. Тому ми не боремося проти нього;
Прозорість;
Відкритість;
Безкорисливість.
Мета проекту: надати громадянам правдиву інформацію про використання мобільних транспортних засобів, їхній вплив на життя людей, екологію і розвиток міст, селищ, держави. Донести інформацію, що велосипед це безпечний транспортний засіб при умові, якщо велосипедист знає і дотримується Правил Дорожнього Руху. Підвищення поваги автомобілістів до велосипедистів, а велосипедистів до поваги автомобілістів. Підвищення культури водіння всіх учасників дорожнього руху.

Те, що на дорозі - те і в країні.
Створення умов, фінансових програм для забезпечення безпечних поїздок велосипедом, піших походів. Продуктивна співпраця з міським громадським транспортом.

Долучайтеся до ідеї. Не будьте інертними!

"Велосипедом на роботу" info@biketowork.org.ua

- Соціальна спільнота: "Вконтакті"; - https://vk.com/biketowork
- Соціальна спільнота: "Facebook"; - https://www.facebook.com/biketowork.org.ua

Я є представник організації в Івано-Франківську.
Пропонує трішки популіризувати це діло! і спільними зусиллями просувати цей проект у Франківську)
для початку можна ознайомитись з групою (ВК ФБ) сайтом.
Зображення
Я вважаю, за у франківську сама глобальна проблема, це немає взаємоповаги на дорозі :bicycle2: :dash1: :rtfm: :evil:
dumanskiyDAN
Сталкер
Повідомлення: 205

Повідомлення 01 квітня 2014, 18:48

Основна проблема
1) це відсутність безпечних стоянок, де вело гарантовано дочекається свого власника, аби відвезти його з роботи до дому.

Без рішення цієї задачі всі інші зусилля фактично не мають сенсу.

Якісь ідеї в цьому напрямку вже є?
Andriy_76
Повідомлення: 29

Повідомлення 01 квітня 2014, 19:27

На рахунок безпечних стоянок - деколи роздумую над цим питанням. Скоріш за все треба думати не в напрямку "міцності обладнання", а в задіянні людського ресурсу - сторожа :-) Як показала практика - товсті труби і міцні замки невзмозі зупинити злодія :-( А сторож - це вже підприємницька діяльність, зі всіма витікаючими наслідками. Скоріш за все прийдеться об'єднати декілька функцій однієї людини - наприклад, хтось продає газети і паралельно буде контролювати прийом та видачу велосипедів зі стоянки. Якось так.
Адже заробити на оплату праці сторожа виключно стоянкою - нереально. Це очевидно. А надіятись на якісь "дотації" від співчуваючих владних структур - справа дуже ненадійна.

P.S. Я вже давно катаю велосипедом на роботу :bicycle6: Так що неформально я вже у Вашій організації :good:
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 01 квітня 2014, 20:12

Я змирився з тим, що велосипед залишити десь...НЕМОЖЛИВО!!! :(
Але всерівно ця думка завжди є, тому стараюсь по можливості доносити інфу тому чи іншому закладу, де опиняюсь!
Для цього потрібно створювати цілу програму, в якій влада повинна змусити всі заклади (типу супермаркетів, закладів швидкого харчування, "кафешок") встановлювати звичайні вело-парковки з відео наглядом. І в неприємній ситуації для весипедиста, забезпечити всім неохідним відео метріалом!
Можна буде буде зробити алементарні наклейки ( типу Фрі Вай ФАй) "Вело-Парковка під наглядом". Звісно з відео!
Гадаю це такі перші кроки, які більш реальні.....
А зара, мені найголовніше безпека мого здоров'я! Тому Взаємоповага на дорозі, ось найголовніше!
dumanskiyDAN
Сталкер

Повідомлення 01 квітня 2014, 20:46

dumanskiyDAN написав: Тому Взаємоповага на дорозі, ось найголовніше!

Давно вже замітив "тенденцію" - чим скорше я їду тим більше ПОВАГИ відчуваю від автомобілістів. Якщо немає настрою і повільно собі так кручу педальки - декілька "пікалок" мені гарантовано. Так немає бути, але це показує суть проблеми. Автомобілістам байдужі велосипедисти впринципі - вони не люблять ПОВІЛЬНИХ велосипедистів.
Але є ситуації в яких я і на цей час не можу знайти правильне рішення. Як і всі, я намагаюся триматися крайнього правого ряду. Але на великих перехрестях при потребі повернути наліво - це цілий екзамен фізичних та аналітичних здібностей мого організму :D Одног оразу замріявся і пропустив зелений сигнал світлофору (вирулив поперед усіх) - ой що тоді почалося!!! :ph34r: :ph34r: :ph34r: :wacko2: Тому в 90% аналогічних випадків - вирулюю на пішохідний перехід і їду разом з пішоходами. :)
Уявіть що зробили велодоріжки, а по них повільно їздять діти на велосипедиках... цілими купами. Будете злитися? - так.
Одним словом - треба визнати очевидні речі: велосипед автомобілю не рівня - не варто прирівнювати їх на дорозі. А слово ВЗАЄМОПОВАГА має включати повагу з обох сторін. 95% водіїв цілком лояльні до велосипедистів... а 5% - ну та бидло воно і в салоні авто БИДЛО. Їх не перевиховаєш.
RESKO

Повідомлення 01 квітня 2014, 21:23

Саме основне питання - це захист велосипеда від крадіжки на роботі, коли ми втрачаємо велосипед з поля зору!

По "сотці" їздить дуже багато велосипедистів, от якби на ній зробити велодоріжки у дві сторони, але так щоб у пішоходів/мамочок з колясками/тощо - не було можливості там їхати/йти по них.

Треба думати, як то зробити... щоб була від того користь.
Pozitive
Сталкер
Повідомлення: 1509

Повідомлення 01 квітня 2014, 21:33

RESKO написав:Давно вже замітив "тенденцію" - чим скорше я їду тим більше ПОВАГИ відчуваю від автомобілістів.

Саме так і є!
Сказати чесно, відколи поставив собі для міста сліки-мене почали нервувати повільні водії-тугодуми і стелепані які не дивляться в зеркала. Для більшості з водіїв велосипедист це ж квола така собі субстанція яка їде 10-15км/год. Ось і кожного дня я стикаюсь з такою ситуацією: їду з правого боку полоси, машина виїзжає на дорогу і НЕ дає мені обігнати з правого боку. Мало того, ледве сунеться і приходиться гальмувати, а коли ти уже летиш на крейсерській швидкості 40+ це реально замахує :evil: . Буквально вчора таке хамло виїхало переді мною і почало прижимати до припаркованих машин при спробі його обігнати. Зі злості я рубанув ногою в крило, навіть помітно так загнув. Чмо захотіло вияснити стосунки але так і не вилізло з своєї жоповозки.
Таких "крутеликів" на дорозі потрібно вчити дисципліні та правилам дорожнього руху. Про всяк випадок вожу розвідний ключ в рюкзаку :)
Якщо по темі: то по всіх справах їзжу лише на велосипеді, разом з своїм другом. Займаємось майже одним і тим самим та складаємо собі маршрут щоб одразу всюди заїхати куди потрібно. Получається вдвічі швидше і приємніше ніж машиною, а за громадський транспорт взагалі мовчу.
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 01 квітня 2014, 21:35

Велосипед - це засіб пересування. Про нього і в правилах дорожнього руху вказано, тому і рухатися він має по дорогах, а не по пішохідних доріжках. Про 100-метрівку забудьте. :( Місце велосипедів на автомобільній дорозі... і там треба шукати свій шматочок.
Ну але давайте дивитись реально на речі. НЕМАЄ ДЕ ВДІЛИТИ ВЕЛОСИПЕДИСТАМ ДОРОГУ - це нереально за сучасних умов міської транспортної інфраструктури. Тому все що залишається - це їздити по дорогах.
Думаю більш дієвим методом "порозуміння" між вело та авто - це фіксація правопорушень, співпраця з ДАІ... ну і зрештою - знання правил дорожнього руху. Повірте - якщо їздити згідно правил - проблем і неприємностей буде менше в рази. :good:
RESKO

Повідомлення 01 квітня 2014, 21:37

Сотка буде показовим місцем і допоможе популяризувати велосипед як вид транспорту. От якби ще велодоріжки зробили в основних напрямках з центру: Незалежності, Галицька, Вовчинецька, напрямок Коновальця і Мазепи. Але тут на заваді стануть авто, котрі паркуються де завгодно по всьому місту, велодоріжку облюбують точно.
Condor
Повідомлення: 104

Повідомлення 01 квітня 2014, 22:04

Так, ви говорите про "Влитись в потік" :bicycle5: і безперечно треба знати ПДР. А ще треба знати поведінку водіїв! а найкраще це бути водієм!
Я не одноразово зтикаюсь з: Водіями які не хочуть принципово їхати за велосипедом( вул.Новгородська, час-пік, тянучка швидкість 20-25км я з потоком, впевнено рухаюсь вперед...ззаду водій хамовито обганяє і стає сперду) з велосипедистами які не знають алементарних правил, з велосипедистами які підрізають.... це не просто там, тінейджер, а Велосипедист в шоломі з нормально вдітий(з відбивачами) нууу, все говорить про те, що не перший раз їздить.

Короче цю тему можна продовжувати довго....як і про ВЗАЄМОПОВАГУ, про Крадіжки, Дорішки і т.п
Давайте не будем, щось комусь доказувати. Існує дві проблеми, з якими я дуже добре знайомий. (Велосипед в мене вже вкрали, була проблема на роботі де тримати....вона нікуди не зникла...)
Давайте краше обміняємся якоюсь корисною інформацією :good:
dumanskiyDAN
Сталкер

Повідомлення 02 квітня 2014, 10:55

Велопарковка в Японії http://www.youtube.com/watch?v=6UcCveRbClE пропоную побудувати таку в нас в центрі міста ..
ROSTIK_B
Повідомлення: 1

Повідомлення 02 квітня 2014, 11:07

Цікаво хто таке японське чудо буде в нас будувати? Це все фантазії :(
RESKO

Повідомлення 02 квітня 2014, 13:12

dumanskiyDAN написав:Я змирився з тим, що велосипед залишити десь...НЕМОЖЛИВО!!! :(

Ну це не зовсім правильна філософська установка...
Для Вашої ідеї задача парковок є головною. Якщо Ви вже назвали лопату словом лопата, то вона Вам і в руки :).
Як сказав класик: "Хто хоче зробити - шукає засоби, хто не хоче, то шукає причини."

Все можливо. Вірю, якщо будете шукати засоби, то усе вийде. :rain:
Andriy_76
Повідомлення: 29

Повідомлення 02 квітня 2014, 13:17

Andriy_76 написав:
dumanskiyDAN написав:Я змирився з тим, що велосипед залишити десь...НЕМОЖЛИВО!!! :(

Ну це не зовсім правильна філософська установка...
Для Вашої ідеї задача парковок є головною. Якщо Ви вже назвали лопату словом лопата, то вона Вам і в руки :).
Як сказав класик: "Хто хоче зробити - шукає засоби, хто не хоче, то шукає причини."

Все можливо. Вірю, якщо будете шукати засоби, то усе вийде. :rain:

Я мав на увазі теперішній час!
Я Вірю теж!!! тому писав;
Але всерівно ця думка завжди є, тому стараюсь по можливості доносити інфу тому чи іншому закладу, де опиняюсь!
dumanskiyDAN
Сталкер

Повідомлення 02 квітня 2014, 13:19

ROSTIK_B написав:Велопарковка в Японії http://www.youtube.com/watch?v=6UcCveRbClE пропоную побудувати таку в нас в центрі міста ..

Дуже відео порадувало :D
Pozitive
Сталкер
Повідомлення: 1509

Далі

Повернутись до Робота клубу загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість