Конкурси клубу

Все що стосується роботи клубу в цілому, зокрема організаційні питання

Повідомлення 28 квітня 2011, 14:00

В цій темці обговорюватимемо можливі конкурси, подавати ідеї, критикувати і т.д.

Отже у мене перше питання до членів клубу. Є думка провести конкурс на найкрутішого сталкера. Ідея така: хто наїздить найбільше кілометрів з клубом - переможець. Враховуються тільки ті поїздки, які анонсовані на цьому сайті, крім поїздок типу "Сіли і поїхали". Враховується тільки кілометраж, проїханий великом, чи пройдений з великом на спині, чи поруч. Рахувати можна по треках olavinа. Але кожен конкурс потребує витрат на призи, поки що внески клубу це дозволяють, є лишні кошти. Тому пишемо свої думки і побажання.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3183

Повідомлення 29 квітня 2011, 23:22

Це досить класна ідея.....правда напевно трошки тяжкувато буде з вирахуванням кілометражу.......хоча цікаво..головне шоб Олавін завжди їздив..шоб треки писати)))

А я ще пропоную замутити таку штуку...є квести на машинах...а ми можем зробити квест на байках....
поділитись на команди в якусь сонячну неділю...і давай їздити і шукати різні відгадки і загадки...які попердньо треба придуамти і позаховувати...і виграє так команда..яка перша дістанеться отсаннього ключа....шось такого роду..якшо детально продумати таку ідею..можна нормально повеселитись)))
Timon
Повідомлення: 323

Повідомлення 30 квітня 2011, 00:29

Timon +1, цікава ідея
Anton
Повідомлення: 100

Повідомлення 30 квітня 2011, 11:24

Timon, да це класно, можна навіть залучити і зовнішніх велосипедистів, але треба трохи помучитись із завданнями.

Щодо розрахунку кілометражу, то завжди в поїздці є людина з велокомпом, та і по карті можна вирахувати, так що не думаю що це проблема.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3183

Повернутись до Робота клубу загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість