Наша поведінка на дорогах і не тільки

Все що стосується роботи клубу в цілому, зокрема організаційні питання

Повідомлення 13 серпня 2011, 21:24

А який з них толк, як вони в Києві
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3178

Повідомлення 16 серпня 2011, 00:49

Думка така .... навіть якшо добре виспалися .. всеодно якась затарможеність на наступний день..

дай закінчу з алкоголомем..

Дам список..
1... Поїздка в шешори ( фізична втома )
2 ... Підготовка кастра та шашлика ( теж втома )
3. Алкоголь ( хімічне отруємння організму )
4.. Мала кількість сна для відпочинку та відновлення сил
5. Неровий стрес - цей теж фактор можна включити

Результат.... заторможена на деякий час увага * реакція *.... гра в мілісекунди, які можуть спасти життя свого і чучого.
Обличчям прекрасним стане попа, пройшовши крізь фільтри фотошопа.
Bogdan
Повідомлення: 750

Повідомлення 16 серпня 2011, 01:14

Bogdan написав:5. Неровий стрес - цей теж фактор можна включити

Цей єдиний пункт я не дуже розумію, як він тут опинився :)
Чого мають нервуватись сталкери, які їдуть на матрацний відпочинок? :lol:
Andy
Повідомлення: 344

Повідомлення 16 серпня 2011, 01:34

Bogdan написав:Думка така .... навіть якшо добре виспалися .. всеодно якась затарможеність на наступний день..

Дам список..

Результат.... заторможена на деякий час увага * реакція *.... гра в мілісекунди, які можуть спасти життя свого і чучого.

1. Проїхати 30км - це ну ніяк не призведе до серйозної втоми. Скоріше, покращить настрій і тонізує ;)
2. Можливо, для когось це "в напряг" і сильно вимучує, але я б такою "роботою" займався хоч цілий день! Я відпочиваю біля вогню.
3. 1000%, тому й не вживаю 8-)
4. Як на мене, то 7-8 годин, які ми поспали, цілком і повністю мали б дати організму час на відновлення ;)
5. А можна не включати? Я такого не помічав :D

Я от зараз ніяк не можу вловити тонкий перехід від солідарності з тими, хто ЗА випивання того ж пива під час "сіли і поїхали", до категоричного засудження вживання спиртних напоїв за 15-18 год до катання... :blink:
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 16 серпня 2011, 10:28

Бодя просто слабак,його б напевно навіть лівчата під горб обганяли)))) :bicycle6:
Giant
Повідомлення: 52

Повідомлення 18 серпня 2011, 06:03

Дійсно розвели демагогію). Як на мене то спершу велосипедисту тре мати справний велосипед, катафоти(коштують дешево), задній червоний блимаючий ліхтарь(до 35 грн китайський, світить файно, тільки комусь вигляд може не подобаєтись), передній ліхтарь, або налобнік (теж мож узяти китайський налобнік за 35 грн з встроєним акумулятором-світить потужно і головне доступно). Ще б не завадили знання правил дорожнього руху і шлем на голову. На рахунок куріння- та най травляться на здоров"я, комусь заважатиме мож про це сказати, або і самому відійти. Заборонити алкоголь? Смішно , бо людина має бути дорослою і сама визначати що їй хочиться і наскільки вона сама може дозволити випити і сісти за руль. Я особисто після пива не їхав катати гонку якусь, або перед далекою поїздкою випити для ривка-крутити потім тяжко(хоча не виключаю що в когось і лекше виходить),я думаю більшість в дорозі замість водички в дорозі пиво не сьорбає, після поїзки пиво приносить більше задоволення. Якщо є індивідуми які не вміють себе контролювати, то з ними жорстко тре говорити, хоча не думаю що таких буде багато. Взагалі людина має бути адекватною!!!
woodservice
Повідомлення: 4

Повідомлення 18 серпня 2011, 06:22

Bogdan написав:Думка така .... навіть якшо добре виспалися .. всеодно якась затарможеність на наступний день..

Дам список..

Результат.... заторможена на деякий час увага * реакція *.... гра в мілісекунди, які можуть спасти життя свого і чужого.

А при чому серйозна поїздка на купу купу км, на протязі 1-2-3 і тд дня, де дійсно тре вкалувати(там дійсно не до алкоголю буде), до простої поїздки до 80 км на день і майже все асвальт? Коли йдуть на пару днів в гори там навіть думки нема пити. Але коли в Яремче чи ще кудись поспати в палатці то задумуються. Коли дійсно тре важко крутити багато хто відмовиться напиватись перед поїздкою. Гра в мілісекунди- це хіба даунхілом займатись, а з простою їздою де багато новачків, які думаю більш аварійніші ситуації зроблять, і реакція в них не така як в досвідченого ровериста. Я згідний що коли їдеш 40 км за год на трасі, або по місті, де є світлофори люди, собаки, ями то реакції дійсно потрібно.
woodservice
Повідомлення: 4

Повідомлення 18 серпня 2011, 12:15

harbuz написав:читати всім

Це звідки така інформація?
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 18 серпня 2011, 14:45

woodservice написав:

Дам список..

Результат.... заторможена на деякий час увага * реакція *.... гра в мілісекунди, які можуть спасти життя свого і чужого.

А при чому серйозна поїздка на купу купу км, на протязі 1-2-3 і тд дня, де дійсно тре вкалувати(там дійсно не до алкоголю буде), до простої поїздки до 80 км на день і майже все асвальт? Коли йдуть на пару днів в гори там навіть думки нема пити. Але коли в Яремче чи ще кудись поспати в палатці то задумуються. Коли дійсно тре важко крутити багато хто відмовиться напиватись перед поїздкою. Гра в мілісекунди- це хіба даунхілом займатись, а з простою їздою де багато новачків, які думаю більш аварійніші ситуації зроблять, і реакція в них не така як в досвідченого ровериста. Я згідний що коли їдеш 40 км за год на трасі, або по місті, де є світлофори люди, собаки, ями то реакції дійсно потрібно.

в шешори поїхали круто, а на другий день швидше піднімалися ніж спускались...)
Rustal
Повідомлення: 205

Повідомлення 18 серпня 2011, 15:52

Giant написав:Бодя просто слабак,його б напевно навіть лівчата під горб обганяли)))) :bicycle6:

Дякую... :D Буду знати ...
Bogdan

Повідомлення 18 серпня 2011, 15:56

5.. Нарахунок нервного стресу... ( ситуація: ти за 50 км від міста і тобі звонять і кажуть ( сестра в лікарня чи дівчина чи інша ситуація яка звязана з близькою людиною ) і тобі потрібно залишити всіх і вертатися назад .. вот тобі і стрес... ( втебе реакція буде заторможена )

_____________________________ :jump:
Bogdan

Повідомлення 18 серпня 2011, 15:57

Чому я зара проти пива .. тому що там у пляшках то непиво то юпі ... я невідмовлюся від справжнього пива. але небуду пити то юпі.. тому я зара за квас..
Bogdan

Повідомлення 18 серпня 2011, 19:54

Bogdan, однозначно, ти молодець :good: .
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3178

Повідомлення 18 серпня 2011, 22:07

Kriska написав:Bogdan, однозначно, ти молодець :good: .

Я говорив якраз про цей вид стресу... є ше і інші види стресу які можуть трішки знизити увагу...
Bogdan

Повідомлення 18 серпня 2011, 23:23

Bogdan написав:Чому я зара проти пива .. тому що там у пляшках то непиво то юпі ... я невідмовлюся від справжнього пива. але небуду пити то юпі.. тому я зара за квас..

+100%
те саме і я писав...
дивно що мало людей це розуміє...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Поперед.Далі

Повернутись до Робота клубу загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість