Сторінка 1 з 1
ПовідомленняДодано: 12 травня 2010, 21:30
Bo
Пропоную, при можливості, теми, звіти, фото дублювати ВКонтакті (з посиланням на цей сайт), все ж таки там більше людей буває і більше будуть до нас заходити, а зараз там ніби застой... :-(

ПовідомленняДодано: 13 травня 2010, 16:54
Strange_V
Ну не знаю, я Вконтакт юзаю лише як фотогалерею (викласти свої фото й подивитись друзів) ну ще покер пограти, коли робити нічого :). Тому про фото - погоджусь.

А дублювати звіти й теми то по перше - подвійна робота, а по друге - децентралізація обговорення, що в даному випадку погано (хтось напише важливу інформацію в ВК, а хто читає лише форум, нічого про неї не знатиме).

Особисто я - проти.

ПовідомленняДодано: 13 травня 2010, 17:13
panda
я також проти.
Богдан правий у перспективності соціальних мереж (зокрема, для реклами), але у даному випадку краще мати окремий ресурс. клубні справи цікаві буквально двом десяткам людей. вконтакті доцільно використовувати для розкрутки тогож Велодня, для реклами комерційних турів, але не для інформаційної підтримки роботи клубу.

ПовідомленняДодано: 16 травня 2010, 18:18
Kriska
Також проти, група Вконтакті і так закрита була, не кожен міг почитати інформацію у ній. І це справді дуже погіршує обговорення тем. 

Та і мета нашого клубу не кількість, а якість. Тим більше треба розкручувати наш сайт, а не рекламувати ВКонтакті.

Думаю, що варто написати у групі пост про те, що детальніша інформація про актуальні походи та роботу клубу можна почитати на сайті, а групу залишити тільки як рекламу.