Цікаве запитання... барахолка на форумі

Все що стосується роботи клубу в цілому, зокрема організаційні питання

Повідомлення 28 березня 2012, 12:30

Є ідея - повідомлення НЕвідомих\нових користувачів закидати в окремий розділ при "барахолці" - щось на кшталт - НЕнадійні\ризиковані продажі\тощо... як варіант?
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 28 березня 2012, 14:02

Нє, ну щодо футболок, то просто як приклад. Ти сам бачив як вони швидко розійшлися і навіть якби були дорожчі на 10-20 % і це вже була комерція, все одно б розкупили. Тому я "за" такі оголошення і таку діяльність.

Тобто в принципі заробляти можна на будь-чому і якщо будуть адекватні ціни, то я такі оголошення підтримую, бо, повторюсь, в інтернеті зручно купувати. І не обов'язково це мусить бути щось велосипедне :blush:, я як представниця шопоголіків можу купити будь-що, якщо воно мені потрібне, а може і не дуже, але ціна гарна або акція якась :lol: .

Хоча можливо з часом і потрібно буде вводити якусь "таксу" на комерційні оголошення для наведення порядку, але то в майбутньому і в межах розумного.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3178

Повідомлення 28 березня 2012, 15:19

Надпис "сталкер" біля ніку повинна викликати довіру від покупця.
Хоча купуючи б/у завжди краще спочатку подивитись на річ в живу а потім віддавати гроші. В межах франківська це робиться без проблем!
------------------------------ЗАКІМ------------------------------
NoLak
Повідомлення: 279

Повідомлення 28 березня 2012, 15:41

Нехай продають. Може хтось і знайде собі щось необхідне за нормальну ціну, головне щоби цеи не було масово і не перетворювальсь в бардак!
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 28 березня 2012, 16:22

NoLak написав:Надпис "сталкер" біля ніку повинна викликати довіру від покупця.
Хоча купуючи б/у завжди краще спочатку подивитись на річ в живу а потім віддавати гроші. В межах франківська це робиться без проблем!

Тему уважно читав? З самого початку? 8-)
З.І. Напис сталкер біля ніку абсолютно ні до чого не зобов"язує в разі чого ;) так само як і без напису, а от "одноднєвки" з 1-2 повідомленнями в "барахолці" як мінімум мали б насторожувати :ph34r:
Grey

Повідомлення 28 березня 2012, 16:23

Stalker написав:Нехай продають. Може хтось і знайде собі щось необхідне за нормальну ціну, головне щоби цеи не було масово і не перетворювальсь в бардак!

Не про це мова :) мова про "фільтрацію-ідентифікацію" люду в "барахолці".
Grey

Повідомлення 28 березня 2012, 21:45

фільтрація ідентифікація = мембер клубу = провірена людина
НЕ мембер = тре бути уважнішим і все! :D
NoLak

Повідомлення 28 березня 2012, 21:58

NoLak написав:фільтрація ідентифікація = мембер клубу = провірена людина
НЕ мембер = тре бути уважнішим і все! :D

Що мається на увазі під "мембер"?
Grey

Повідомлення 29 березня 2012, 07:45

сталкер
NoLak

Повідомлення 29 березня 2012, 09:27

якийсь балаган! я особисто купив, до вела, дуже багато і майже все поперерахунку-ні разу не обманювали!!Є репутація, відгуки покупців, якщо нема тоді на нову пошту наложеним! подивився все нормуль-заплатив, не нормуль-незаплатив!!! Я вважаю тема себе вичерпала!!!
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 29 березня 2012, 10:43

romaniv написав:якийсь балаган! я особисто купив, до вела, дуже багато і майже все поперерахунку-ні разу не обманювали!!Є репутація, відгуки покупців, якщо нема тоді на нову пошту наложеним! подивився все нормуль-заплатив, не нормуль-незаплатив!!! Я вважаю тема себе вичерпала!!!

На "новій пошті" не завжди дають подивитися (особливо якщо річ дорога) від фіз. особи перед оплатою. Від юр.особи\ФОПа - без проблем, а от від звичайної людини можуть не дати розпакувати (тим паче, що є речі які поверхневим оглядом не побачиш).
Про яку репутацію йде мова? Про які відгуки? Тему хтось читає від самого початку? Мова йде про користувачів з 1-2повідомленнями на форумі і ті в "барахолці". Тему треба читати, а не "курити". :geek: :ugeek: :geek:
Grey

Повідомлення 29 березня 2012, 16:22

romaniv написав: якщо нема тоді на нову пошту наложеним! подивився все нормуль-заплатив, не нормуль-незаплатив!!! Я вважаю тема себе вичерпала!!!

коли це тобі не давали дивитись на товар??! а якщо не давали-це особисті проблеми, пишеш заяву і вся історія!!!! весь світ купує на ібей і нічо!!!хтось купує кота у мішку,а хтось гарні речі за норм ціну! всяке може бути. так і тут! але це ж не означає що нетреба давати доступу на продаж! хоч купуєш, хочеш ні!!!
romaniv

Повідомлення 29 березня 2012, 16:39

romaniv написав:коли це тобі не давали дивитись на товар??! а якщо не давали-це особисті проблеми, пишеш заяву і вся історія!!!! весь світ купує на ібей і нічо!!!хтось купує кота у мішку,а хтось гарні речі за норм ціну! всяке може бути. так і тут! але це ж не означає що нетреба давати доступу на продаж! хоч купуєш, хочеш ні!!!

Тоді коли я приходив його отримувати на "нову пошту"... розумієш, витрачати свій час\нерви на писання заяв\історій\казок у мене немає жодного бажання, як і в багатьох інших. Ще раз повторюся - різний товар по різному оформлюють, також є ФОПи\юр.особи та звичайні люди, в "нової пошти" політика (хіба віднедавна щось змінилося) така і я їх можу зрозуміти.
Про наєбей взагалі "не в тєму" - причому тут це? Чи просто немає де поговорити про наболіле? :?
Знову ж таки раджу ПРОЧИТАТИ УВАЖНО тему від самого початку, а потім відписувати.
З.І. Знаків оклику так багато ставити НЕвартує, спокійнішим треба бути.
Grey

Повідомлення 29 березня 2012, 16:41

без коментарів!
пс. я не проти про розміщення оголошень!
romaniv

Поперед.

Повернутись до Робота клубу загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість