Карта на основі наших треків

Все, що стосується зв'язку та орієнтації в просторі (карти, GPS навігатори, софт)

Повідомлення 08 серпня 2015, 12:45

Chieftl написав:
andre написав:Все клас!А які варіанти мати таку карту на виндоуз(люмія 620)?

Найпростіший варіант - відкрити карту в браузері, потрібен GPS і мобільний інтернет.

Найкращий варіант - знайти програму-навігатор, яка підтримує імпорт з формату KML.
Можливо, підійде Run The Map:
http://runthemap-windowsphone.tumblr.co ... -kml-files
Якщо спрацює - відпишіться про результати, будь-ласка.

Скачав архів,розпакував,відкрив Run the map результат :щось є,но в одному кольрі
andre
Повідомлення: 59

Повідомлення 08 серпня 2015, 13:01

andre написав:Скачав архів,розпакував,відкрив Run the map результат :щось є,но в одному кольрі

А точки показуються? Можна скріншот?
Через браузер працює?
Chieftl
Сталкер
Повідомлення: 720

Повідомлення 08 серпня 2015, 21:12

В OruxMap відкриваєтся теж без кольору. Але я сильно цим не переймаюся. Всеодно в майбутному, коли буду їхати тими дорогами/стежками, буду їх наносити на карти OpenStreetMap (їх GPSies.com, доречі, використовує), а там є своя "легенда" по грунтовках - різна штриховка, колір (5 рівнів грунтових доріг там є, плюс стежки окремо).

Стосовно самих карт - є питання по лісу між колією на Коломию, дорогою Черніїв-Марківці і дачами ДБК. Там дороги кропивою позаростали або болото по вуха. Блудив там у червні. Не знаю, чи будуть всі треки відповідати реальності, зате є тепер ціль - куди їхати - це навіть краще )))
OlegYAVA
Сталкер
Повідомлення: 107

Повідомлення 10 серпня 2015, 18:53

OlegYAVA написав:В OruxMap відкриваєтся теж без кольору.
Дивно, має бути в кольорі, хоча і дещо кострубато. Яка система?
Screenshot_2015-04-23-17-44-00.jpg

OlegYAVA написав:Але я сильно цим не переймаюся. Всеодно в майбутному, коли буду їхати тими дорогами/стежками, буду їх наносити на карти OpenStreetMap (їх GPSies.com, доречі, використовує), а там є своя "легенда" по грунтовках - різна штриховка, колір (5 рівнів грунтових доріг там є, плюс стежки окремо).
Справа в тому, що я не зможу періодично заглядати в OpenStreetMap і перевіряти чи десь з'явилися нові стежки :) Тому і краще синхронізувати нашу роботу :good:

OlegYAVA написав:Стосовно самих карт - є питання по лісу між колією на Коломию, дорогою Черніїв-Марківці і дачами ДБК. Там дороги кропивою позаростали або болото по вуха. Блудив там у червні.
Так, тому ті дороги (№1, 2, 3) позначені червоним кольором, тобто "зовсім не рекомендується". Можете спробувати дорогу №4. Я невдовзі планую з'їздити в ті місця, можете приєднатися.
dbk.jpg

OlegYAVA написав:Не знаю, чи будуть всі треки відповідати реальності, зате є тепер ціль - куди їхати - це навіть краще )))
Будуть, але я сам всі дороги не перевірю навіть за рік :D тому для цього потрібен фідбек від користувачів.
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 10 серпня 2015, 23:51

Chieftl написав:Дивно, має бути в кольорі, хоча і дещо кострубато. Яка система?

Android там якийсь 4+, зараз телефон, яким навігую, не коло мене...Orux самий останній.Можливо, треба з налаштуваннями бавитись.
Chieftl написав:Справа в тому, що я не зможу періодично заглядати в OpenStreetMap і перевіряти чи десь з'явилися нові стежки :) Тому і краще синхронізувати нашу роботу :good:

Так і я про те... Ну подобається мені мапити, пре просто від цього
Chieftl написав:Так, тому ті дороги (№1, 2, 3) позначені червоним кольором, тобто "зовсім не рекомендується". Можете спробувати дорогу №4. Я невдовзі планую з'їздити в ті місця, можете приєднатися.

Було б у мене в кольорі-побачив би...Тоді зрозуміло...
По дорозі №4 - постараюсь приєднатися, вона мене давно цікавить. Тільки пишіть трошки на перед, а то я не встигаю на ваші експромти )))
Chieftl написав:
OlegYAVA написав:Не знаю, чи будуть всі треки відповідати реальності, зате є тепер ціль - куди їхати - це навіть краще )))
Будуть, але я сам всі дороги не перевірю навіть за рік :D тому для цього потрібен фідбек від користувачів.

Цим і займемося.

Доречі, вчора їздив тими дачами, що позаду ДБК, хотів на графіті Ісуса Христа попасти, але там ворота, сторожка...Є доступні варіанти? А то дітям багато наобіцяв - мусив дачами возити потім.
OlegYAVA
Сталкер

Повідомлення 11 серпня 2015, 15:10

OlegYAVA написав:Доречі, вчора їздив тими дачами, що позаду ДБК, хотів на графіті Ісуса Христа попасти, але там ворота, сторожка...Є доступні варіанти? А то дітям багато наобіцяв - мусив дачами возити потім.

А сторож не пропустив? :o
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 11 серпня 2015, 22:52

Та я й не питав... Ну якось воно... Я думав, це загальнодоступна річ...
OlegYAVA
Сталкер

Повідомлення 12 серпня 2015, 10:38

ПиСи.
1. Дана "експедиція" була спровокована оцією темою Карта на основі наших треків. Це щоб було більш зрозуміло, про що я буду говорити далі.
2. Було прагнення дослідити дорогу №4, але до неї ми не доїхали. натомість пройшли дорогу №1 - хоч вона й позначена червоним
Chieftl написав:... ті дороги (№1, 2, 3) позначені червоним кольором, тобто "зовсім не рекомендується"

Зображення
Дорогу ми намагалися трошки прочистити - пообрізати/пообламувати гілки, але комарі страшно обсідали і не давали того зробити - руки/ноги чіхаються дотепер. Скажу я вам, дорога №1 має право на існування. Правда, то не дорога, а більше стежка в лісі. яка петляє між деревами і легко губиться. Можна її додатково впорядкувати. Основні орієнтири - радіомаяк, містки і броди. На карті Chieftl вони, здається нанесені... Один брід/місток ми зробили самі із поваленого дерева - спеціально брали із собою інструмент.
3. В майбутньому, щоб все-таки виїхати на дорогу №4, планую поїхати зі сторони Хриплина/Чернієва через з/д переїзд і на посіку, а там є велике "перехрестя" - звідти і буду пробувати різні варіанти. Можливо, знову спробуємо разом...
Ось що я маю на увазі:

Лінк: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=oydzkgmqyitfjeyi
OlegYAVA
Сталкер

Повідомлення 15 серпня 2015, 23:36

Сьогодні черговий раз досліджував Terra Incognita - Марковецький ліс. Мав надію таки попасти на міфічну "дорогу №4", але на цей раз зі сторони моста через колію на Коломию на дорозі з Чернієва в Марківці. І нічого в мене не вийшло... На початку дорога супер - гарно втрамбований гравій, легко їдеться, але в якийсь момент починається болото, кущі б"ють по писку... І я вернувся, тим більше, що в мене в кріселку ще був малий. Довелось вернутися на асфальт і покрутити на Хом"яківку - карта треків обіцяла кілька доріг звідти до дач позаду ДБК. Мені таки вдалось прорватись, але метрів 300 було дороги, яку мусів іти - глибока колія, болото (хай і густе, майже засохле). Так що доовий сезлн беруть сильні сумніві в придатності цього шляху, хоча альтернативи йому я не бачу, бо обирав найкраще з того, що бачив на місцевості в натурі, багато доріг, нанесених на карті, взагалі не бачив...
Ось трек:

Лінк: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zsoffthzrabylciv
OlegYAVA
Сталкер

Повідомлення 18 серпня 2015, 11:35

OlegYAVA написав:Мав надію таки попасти на міфічну "дорогу №4", але на цей раз зі сторони моста через колію на Коломию на дорозі з Чернієва в Марківці. І нічого в мене не вийшло... На початку дорога супер - гарно втрамбований гравій, легко їдеться, але в якийсь момент починається болото, кущі б"ють по писку... І я вернувся, тим більше, що в мене в кріселку ще був малий. Довелось вернутися на асфальт
Шкода, до четвірки лишалося якихось пару сотень метрів, отже, тепер це дорога в нікуди :crazy: Хіба по діагоналі стежку знайдемо.

OlegYAVA написав:метрів 300 було дороги, яку мусів іти - глибока колія, болото (хай і густе, майже засохле). Так що доовий сезлн беруть сильні сумніві в придатності цього шляху, хоча альтернативи йому я не бачу
Напевно, мається на увазі ділянка після 21-ого кілометру, її ми минулого разу якраз об'їхали. Була непогана дорога через кущі, але останнім часом якась техніка її розкатує в болото. :offended: На карті вона позначена оранжевим, див. блакитна стрілка.
Приєднані файли
dbk2.jpg
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 18 серпня 2015, 22:49

Chieftl написав:Шкода, до четвірки лишалося якихось пару сотень метрів, отже, тепер це дорога в нікуди :crazy: Хіба по діагоналі стежку знайдемо.
Ну то до одного з кінців четвірки, а нею добратись до просіки коло з/д переїзду - ото ще завдання... Чесно кажучи, дуже слабенька надія, що там нормально. Ліс той надто мокрий, незважаючи на кількатижневу спеку... При бажанні пробиватись можна, тільки от чи можна буде це назвати дорогою, придатною для катання?

Chieftl написав:Була непогана дорога через кущі, але останнім часом якась техніка її розкатує в болото.

Ну от через кущі, а точніше, через ліс я й їхав. Цікаво буде спробувати варіант під ЛЕП, яким ви об"їхали той лісок з півночі (по просіці). Я вже понаносив на карти OpenStreetMaps ті ліси, дороги, стежки і просіки, а значить незабаром вони з"являться і на GPSies. Так буде легше орієнтуватись.

Доречі, як ти наносиш карту треків на GoogleMaps?
OlegYAVA
Сталкер

Повідомлення 19 серпня 2015, 15:58

OlegYAVA написав:Ну то до одного з кінців четвірки, а нею добратись до просіки коло з/д переїзду - ото ще завдання.
Якраз з боку ж/д переїзду добратися легше - можна їхати дорогою вздовж просіки. Або розчистити ту дорогу, на якій ми зробили кільце. Але взагалі на четвірці я вже не був майже 2 роки, все збираюся :D

OlegYAVA написав:Ну от через кущі, а точніше, через ліс я й їхав. Цікаво буде спробувати варіант під ЛЕП, яким ви об"їхали той лісок з півночі (по просіці).
Там болота менше, але в цю пору року там трава, під якою можна не помітити колію :crazy: Але в мене є версія, що ці дві дороги можна сполучити: спочатку через ліс, а коли там почнеться болото - повернути до ЛЕП.

OlegYAVA написав:Доречі, як ти наносиш карту треків на GoogleMaps?
Google Maps читає формат Google Earth KML, він ще використовується на Андроїді в програмах Androzic чи OruxMaps. Передбачаючи питання "звідки береться KML?" :) - він конвертується скриптом з редактора карт GPSMapEdit (який працює з "польським" форматом).
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 19 серпня 2015, 22:59

Chieftl написав:Якраз з боку ж/д переїзду добратися легше - можна їхати дорогою вздовж просіки. Або розчистити ту дорогу, на якій ми зробили кільце. Але взагалі на четвірці я вже не був майже 2 роки, все збираюся :D

Та наступна моя поїздка (і певно остання в цьому сезоні в ту сторону) буде туди, на просіку. Дорога там до перетину з першою ЛЕП в червні була прийнятна, хоч і не найкраща...Тільки боюсь, що вона, як більшість доріг в тому лісі, спочатку ніби нічо, а потім взагалі пішки треба йти.

Chieftl написав:Там болота менше, але в цю пору року там трава, під якою можна не помітити колію :crazy: Але в мене є версія, що ці дві дороги можна сполучити: спочатку через ліс, а коли там почнеться болото - повернути до ЛЕП.

Сьогодні там їздив - занадто заросле все травою, в траві несподіванки - то яма, то мурашник. Спішився пару раз, тицьнувся туди-сюди і вернувся. Ше був би без малого, то може б і спробував, але то всеодно не комільфо.

Одним словом, розчарувався я в тому лісі.
OlegYAVA
Сталкер

Повідомлення 20 серпня 2015, 09:43

Chieftl написав:Google Maps читає формат Google Earth KML, він ще використовується на Андроїді в програмах Androzic чи OruxMaps. Передбачаючи питання "звідки береться KML?" :) - він конвертується скриптом з редактора карт GPSMapEdit (який працює з "польським" форматом).

Звідки береться KML, я знаю. В OruxMaps можна треки в KML зберігати... Але саме цікаве, що Google Earth читає KML і то тільки з Google Drive (Диск) завантажує, а Карти Google - ні - це все під Андроїдом. Того я й питав...
OlegYAVA
Сталкер

Повідомлення 21 серпня 2015, 14:35

OlegYAVA написав:Сьогодні там їздив - занадто заросле все травою, в траві несподіванки - то яма, то мурашник. Спішився пару раз, тицьнувся туди-сюди і вернувся. Ше був би без малого, то може б і спробував, але то всеодно не комільфо.

Одним словом, розчарувався я в тому лісі.

Ну, як я попереджав той ліс гарний для катання тільки в суху погоду весною або осінню, коли немає трави :D Або самим розчистити стежку, як ми зробити з дорогою №1 :good:

OlegYAVA написав:Звідки береться KML, я знаю. В OruxMaps можна треки в KML зберігати... Але саме цікаве, що Google Earth читає KML і то тільки з Google Drive (Диск) завантажує, а Карти Google - ні - це все під Андроїдом. Того я й питав...

Google Maps донедавна також читав KML - тепер тільки через API, треба підключати KML через Javascript API.
Chieftl
Сталкер

Поперед.Далі

Повернутись до Зв'язок та навігація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість