Карта на основі наших треків

Все, що стосується зв'язку та орієнтації в просторі (карти, GPS навігатори, софт)

Повідомлення 19 вересня 2014, 14:43

ідя класна, ! в режимі супутника лінії губляться по кольору, я б більше хотів жирності в лініях.
harbuz
Сталкер
Повідомлення: 424

Повідомлення 21 вересня 2014, 17:34

harbuz написав:а в коно нема андроїда на телефоні, що робити?
Надати мені айфон, щоб я вивчив можливість встановлення карти :D
Або поділитися емулятором iPhone під Windows.
P.S. Здається, є версія Google Earth під айфон, там можна спробувати відкрити kml-файл.

harbuz написав:ідя класна, ! в режимі супутника лінії губляться по кольору, я б більше хотів жирності в лініях.
Мова йде про версію для ПК чи Android? В мобільній версії лінії товщиною 4 пікселі, як на скріншоті.
Chieftl
Сталкер
Повідомлення: 721

Повідомлення 23 вересня 2014, 16:17

Earth є..попробую якщо розберусь.
harbuz
Сталкер
Повідомлення: 424

Повідомлення 07 березня 2015, 22:46

Щось там Гугл начудив і карта пропала чи є можливість її якось відновити?
Vart
Повідомлення: 11

Повідомлення 20 квітня 2015, 18:45

Привіт, живе ще твоя справа? Є можливість цю всю карту перелити в формат .gpx?
Otec
Повідомлення: 29

Повідомлення 23 квітня 2015, 11:14

Otec написав:Привіт, живе ще твоя справа? Є можливість цю всю карту перелити в формат .gpx?

Звісно, живе.
Але формат gpx підтримує далеко не всі функції формату kml. Наприклад, виділення доріг різним кольором.
А для чого взагалі gpx?
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 23 квітня 2015, 11:15

Chieftl написав:
Otec написав:Привіт, живе ще твоя справа? Є можливість цю всю карту перелити в формат .gpx?

Звісно, живе.
Але формат gpx підтримує далеко не всі функції формату kml. Наприклад, виділення доріг різним кольором.
А для чого взагалі gpx?

Наприклад, для навігаторів Garmin.
Otec

Повідомлення 23 квітня 2015, 14:22

Насправді, це досить різні речі. GPX - формат для треків, щоб вказати одиночний маршрут, проїхати від точки А до точки Б. А на основі KML можна створити повноцінну карту, вказавши стан доріг різним кольором.
Звісно можна карту перетворити на набір треків gpx, але вона виглядатиме якось так:
bikemap.zip
(116.96 Кб) Завантажено 50 разів
bikemap.png
Можна заїхати на "червону" стежку і набратися болота по самі втулки :crazy:

Є ще один варіант - ковертувати не в gpx, а в img - це повноційнний формат карт для навігаторів Garmin. Це займе трохи часу, але якщо є попит, якщо твій навігатор підтримує цей формат - то я цим згодом займуся. Єдиний мінус - на цій карті не буде топооснови, тобто не будуть позначені ліси, поля, річки, озера, села, тощо. В KML в ролі топооснови виступає супутниковий знімок Google Maps, не впевнений, що його можна завантажити в Garmin.
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 23 квітня 2015, 16:36

В img це хороша ыдея але у выдкритому форматы. Карту можна буде юзати на телефонах з андроыдом + на скыльки памятаю ыы можна прикрутити додатковим шаром до карти гугла ы юзати в орюксмап
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 23 квітня 2015, 17:49

Wolf написав:Карту можна буде юзати на телефонах з андроыдом + на скыльки памятаю ыы можна прикрутити додатковим шаром до карти гугла ы юзати в орюксмап

Вже зараз карту можна юзати на Андроїді, через Androzic, див. перше повідомлення теми.
Screenshot_2014-09-05-08-46-23.jpg

OruxMaps теж підтримує імпорт прямо з KML, але іконки виходять гігантські. В інструкції до OruxMaps написано, що можна задавати свої іконки, буду пробувати застосувати.
Screenshot_2015-04-23-17-44-00.jpg
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 23 квітня 2015, 21:28

Погрався я трохи з своїм гарміном, хотів отримати великий трек поїздок, він точно на таке не розрахований, читає всі маршрутні точки (магазин, озеро і т.д), треки теж читає, але читає кожен трек окремо (так як вони в файлі розділені між собою "тегами"), з одного файлу виходить 500+ треків, а не один загальний, як того хотілось :( . Хотілось так.
Otec

Повідомлення 06 серпня 2015, 23:05

Chieftl написав:
Wolf написав:Карту можна буде юзати на телефонах з андроыдом + на скыльки памятаю ыы можна прикрутити додатковим шаром до карти гугла ы юзати в орюксмап

Вже зараз карту можна юзати на Андроїді, через Androzic, див. перше повідомлення теми.
Screenshot_2014-09-05-08-46-23.jpg

OruxMaps теж підтримує імпорт прямо з KML, але іконки виходять гігантські. В інструкції до OruxMaps написано, що можна задавати свої іконки, буду пробувати застосувати.
Screenshot_2015-04-23-17-44-00.jpg

Все клас!А які варіанти мати таку карту на виндоуз(люмія 620)?
andre
Повідомлення: 61

Повідомлення 07 серпня 2015, 13:21

О, чудова робота! Я теж постійно пишу треки, чим і як би не йшов/їхав/котився... І потім то все додаю на OpenStreetMap (звідти воно "перекочовує" згодом само на ресурси типу OpenCycleMap). Багато наніс стежок/доріг в лісах поблизу Чернієва, Липівки, польові дороги Хриплин, Чукалівка...

Спробую нині ввечері качнути дома і приліпити до Orux'а. Мені він найбільше подобається.

Доречі, карта не оновлювалась більше?
OlegYAVA
Сталкер
Повідомлення: 109

Повідомлення 08 серпня 2015, 11:58

andre написав:Все клас!А які варіанти мати таку карту на виндоуз(люмія 620)?

Найпростіший варіант - відкрити карту в браузері, потрібен GPS і мобільний інтернет.

Найкращий варіант - знайти програму-навігатор, яка підтримує імпорт з формату KML.
Можливо, підійде Run The Map:
http://runthemap-windowsphone.tumblr.co ... -kml-files
Якщо спрацює - відпишіться про результати, будь-ласка.
Chieftl
Сталкер

Повідомлення 08 серпня 2015, 12:08

OlegYAVA написав:І потім то все додаю на OpenStreetMap (звідти воно "перекочовує" згодом само на ресурси типу OpenCycleMap). Багато наніс стежок/доріг в лісах поблизу Чернієва, Липівки, польові дороги Хриплин, Чукалівка...
Ви можете перевірити чи всі стежки/дороги нанесені на карту. Якщо є якісь відсутні - з радістю додам :good:

OlegYAVA написав:Доречі, карта не оновлювалась більше?
Карта оновлюється, наступна нова версія буде за тиждень.

P.S. Також презентація карти буде сьогодні на "Велофорумі" в UrbanSpace на 14:00
https://www.facebook.com/events/1456998527937561/
Всі бажаючі можуть прийти і послухати :blush:
Chieftl
Сталкер

Поперед.Далі

Повернутись до Зв'язок та навігація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість