питання по треках GPX і софту

Все, що стосується зв'язку та орієнтації в просторі (карти, GPS навігатори, софт)

Повідомлення 05 грудня 2013, 19:01

в процесі походу за допомогою GPS ти можеш бачити середню швидкість, час в русі, набрану та скинуту висоту і купу різної інформації.
є питання до тих хто знає напевно: в якій прозі, запхавши туди пройдений колись трек GPX можна це побачити? цікавить саме час в русі (час коли ти саме рухався, тобто йшов чи їхав, не враховуючи коли ти сидів, чекав і т.п.) і, по можливості, набрану висоту і пройдений шлях?
потрібна програма для ПК
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 05 грудня 2013, 23:07

Існує 2 гарні програми для твого випадку:
1. Map Source - вже давно не оновлюється, але проста і надійна. Можна сказати еталонна програма для всього цього.
2. Продовження проги Map Sourсe, називається Base Camp. Нафарширована програма з купою нових функцій.
Обидві вільно качаються з сайту Garmin.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 05 грудня 2013, 23:31

Map Source вже пробував - не дає такої інфи, тільки загальний шлях і час

в Base Camp знайшов таке, дякую :good:

ОФФ: в мене сторінка сайту по 2-3хв вантажиться...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 06 грудня 2013, 00:18

орюкс мап + величезна купа настройок, але треба час шоб в них розібратись
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 06 грудня 2013, 00:46

_panika_ написав:Map Source вже пробував - не дає такої інфи, тільки загальний шлях і час

в Base Camp знайшов таке, дякую :good:

ОФФ: в мене сторінка сайту по 2-3хв вантажиться...

Ти щось не там дивишся. І MapSource і BaseCamp дають потрібну тобі інформацію, (сам регулярно користуюсь) просто BaseCamp набагато функціональніша, але буває іноді що того функціоналу забагато. Є ще в мене проги, яки дають детальніший аналіз gpx, але думаю що того буде забагато. Може завтра пошукаю в своїх архівах, скину тобі. Але таку функцію як зупинка загального часу коли ти сидиш на привалі і не рухаєшся, може давати окрім бортового комп`ютера в навігаторі тільки спецпрограма для цього навігатора. Їх я вже назвав. Всі решта проги від альтернативних виробників в основному дають детальніші дані конкретно по точках на треку, а також додаткові дані про супутники, окрім основних даних. Я колись це писав, здається...
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повернутись до Зв'язок та навігація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість