Навігація у Google Latitude

Все, що стосується зв'язку та орієнтації в просторі (карти, GPS навігатори, софт)

Повідомлення 15 липня 2011, 14:36

Шановні друзі!
А чи не спробувати нам (принаймні тим, хто має на телефоні Google Maps і гуглячу пошту) Google Latitude ? ;)

Коротко про сервіс: програма, сидячи в телефоні, отримує дані з базових станцій (LBA-позиціонування) або прямо з неба (себто GPS) і позначає на карті місце свого розташування.
Все б нічого, але своїм положенням можна поділитися з друзями, які мають облікові записи в Google.
Отже, ми можемо (за взаємною згодою) бачити поточні положення одне одного на мапі.

Як це робиться: ставимо на телефон Google Maps, і в розділі Latitude додаємо друзів через їх e-mail.

Висловлюю подяку bogdan за влучну ідею з Latitude, яку можна ефективно використати для нашого ж блага.

На разі маємо список перших добровольців (вони вже видимі на мапі):

Богдан bogdan = dotcyak [собачка] gmail.com
Олександр Almys = almysUA [собачка] gmail.com
Ярослав DejaVu = ifskier [собачка] gmail.com
Роман b_romik = romanjoke [собачка] gmail.com

з.і. хто раптово подумає, що "от, за нами дивиться Біг Браза", то відповім: "най дивиться - велосталкери його в такі нетрі заведуть, що мало не покажеться" :lol:
Востаннє редагувалось Almys в 18 липня 2011, 16:05, всього редагувалось 4 разів.
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys
Повідомлення: 676

Повідомлення 15 липня 2011, 14:55

Продовженням ідеї (як повідомляє bogdan) є інтеграція мапи на сайт.

Тобто можна розробити ідею, що на сторінці, доступній тільки велосталкерам буде область (фрейм) із мапою, на якій будуть вказані усі наші поточні положення (тут правда, треба обійти недоступність скриптів в постах, якщо це буде на форумі і закріпити постійну авторизацію за окремим google-акаунтом, який міститиме взаємні зв'язки з усіма учасниками, які бажатимуть користуватися послугою)
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys

Повідомлення 15 липня 2011, 15:15

Almys, нам тре створити нову групу на сайті ( Google Map ) Тобто ті хто хочуть вступлять у такий клуб ... і будуть мати доступ до даної інформації..
Обличчям прекрасним стане попа, пройшовши крізь фільтри фотошопа.
Bogdan
Повідомлення: 750

Повідомлення 15 липня 2011, 15:20

Не бачу особливого смислу в цьому.. Так, нові технології, так - цікаво, але на практиці..
Скільки людей катає з включеним гугломапом?

От якби на маршрутки поставили трекери (що до речі планувалося), я б це більше зацінив =))
Strange_V
Сталкер
Повідомлення: 961

Повідомлення 15 липня 2011, 15:22

Strange_V написав:Не бачу особливого смислу в цьому.. Так, нові технології, так - цікаво, але на практиці..
Скільки людей катає з включеним гугломапом?

От якби на маршрутки поставили трекери (що до речі планувалося), я б це більше зацінив =))

Скажемо вова я невспіваю на ПФ, включаю на телефоні гуггл мепс бачу ваше місце знаходження і думаю чи можу я вас догнати... програма тікі передає дані про місце знаходження.. фігня кілобайт..
Bogdan

Повідомлення 15 липня 2011, 15:27

Та я кагбе не проти, я навіть не прости зробити якись розділ лише для сталкерів де висітиме ця карта)) якщо хтось мені покаже як її повісити і це технічно можливо =)

Але катати з включеною гуглокартою точно не буду, заряду акума й так ненадовго вистачає, а телефон мені потрібен ще й як телефон =)
Strange_V
Сталкер

Повідомлення 15 липня 2011, 15:31

в мому випадку в мене МТСячий тариф, по якому вигідно говорити але сцуко дуже не вигідні оті кілобайти гугломапа) так що ці технології поки що не для нашого села)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 663

Повідомлення 15 липня 2011, 15:37

Merlin, в МТС більш менш вигідний тариф є лише в пакеті Енерджі, вроді 8 грн. абонплати в місяць і 1Мб - 0,01 грн. (до 20Мб в день).
Або брати пакети на 100 - 1000 Мб..
Strange_V
Сталкер

Повідомлення 15 липня 2011, 16:56

По ходу я бачити ту карту небуду , прийдеться на Гугл заходити ....

Думаю дану карту неварто ховати і вона має бути доступна для всіх зареєстрованих.. не всі є сталкерами і люди які катаються звами..
Bogdan

Повідомлення 15 липня 2011, 17:02

Обговоримо якось при зустрічі, багато писанини.. (в смислі лєнь набирати стільки букв :) )
Strange_V
Сталкер

Повідомлення 15 липня 2011, 17:07

Strange_V написав:Обговоримо якось при зустрічі, багато писанини.. (в смислі лєнь набирати стільки букв :) )

Розумію.. я поговорю з колегою може він тобі поможе з цим ...
Bogdan

Повідомлення 15 липня 2011, 18:13

Bogdan написав:Думаю дану карту неварто ховати і вона має бути доступна для всіх зареєстрованих.. не всі є сталкерами і люди які катаються звами..

Телефон ше пів біди, а вот розкривати своє місцезнаходження всім бажаючим - на мою думку трохи брєдово. Це до теми що багато хто не бачить підстав до вступу у клуб, мовляв і так з нами мож катати. Доступ до телефонів, до карти з Латитюдом, знижки в магазинах і тд - якраз мають стати різницею між наявністю статусу "сталкер" і його відсутністю.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 663

Повідомлення 15 липня 2011, 18:20

Merlin написав:Телефон ше пів біди, а вот розкривати своє місцезнаходження всім бажаючим - на мою думку трохи брєдово

Саме так, карта має бути доступна тільки після авторизації велосталкера
(якщо є можливість двигунця системи - то навіть тільки для окремої групи, яка визначається людьми, які взаємопогодили свою видимість)
Almys

Повідомлення 15 липня 2011, 18:47

Смішно... Якшо ми є друзями в Латітюді то я тебе буду бачити на карті.. і нетре якогось ---------------( вибачаюся за вульгарність ) просто ми починаємо те... що ...... просто зелений значок дає тобі більший статус над іншим....

Впринципі навіть нетре Гугле мепа і Латітдуде.. Знаючи твій телефон за 7 секунд я можу найти тебе з точністю до 5 метрів... ( дана послуга надається операторами )
Востаннє редагувалось Bogdan в 16 липня 2011, 00:09, всього редагувалось 1 раз.
Bogdan

Повідомлення 15 липня 2011, 18:49

Моя думка дана карта непотрібна насайті .. ті шо мають дану програму на телефоні і вирішили додати одне одного в друзі ті і будуть бачити одне одного..
Bogdan

Далі

Повернутись до Зв'язок та навігація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість