GPS навігація

Все, що стосується зв'язку та орієнтації в просторі (карти, GPS навігатори, софт)

Повідомлення 27 червня 2010, 23:19

Думаю вже стало традицією, що практично в кожній поїздці вело-сталкерівці мають потрапити в клоаку, а раз на декілька - заблукати ;)
Тому трохи зацікавило питання навігації, знаю декілька одноклубників точно юзають GPS. А от з яким софтом й картами?

Сам недавно отримав змогу погратися із КПК на Win Mobile.

Дуже сподобався Google Maps, зручна й продумана програмка, визначає місцерозташування, як по GPS, так і за БС оператора. Основна біда, без інету не працює (хоча карти й кешуются). Враховуючи, що ціни на моб. інтернет великоваті, та й не у всіх клоаках він є - варіант не найкращий.

SAS.Планета J - дозволяє використовувати кеш SAS.Планети (версія для ПК) на телефоні, звісно підтримує GPS, треки й т.п. Склалось враження, що програма дуже сира (стабільно не хоче міняти маштаб), й не завжди мож завантажити карти (гугл банить).

OziExplorer - така не погана програма, її часто використовують з генштабівькимим мапами. Тут є одна біда, карти треба завантажувати квадратами, й важко зайти потрібний (може просто не розібрався?).
Самі мапи завантажив з торента, а тут шукав номер потрібного квадрату, й щось воно взагалі не збігалось :(
Можливо хто має кращі?
Strange_V
Сталкер
Повідомлення: 961

Повідомлення 29 червня 2010, 13:06

На якомусь з трекерів  пропонували клеєні генштабовські карти, нажаль не закачав, а коли стала необхідність то вже не міг знайти. На рутрекері також можуть викласти клеєні, якщо буде актуально. Я користуюсь двома програмами: Navitel для руху по шоссе і Ozi для всього іншого :-).
Bo
Сталкер
Повідомлення: 297

Повідомлення 04 липня 2010, 12:26

Strange_V написав:Думаю вже стало традицією, що практично в кожній поїздці вело-сталкерівці мають потрапити в клоаку, а раз на декілька - заблукати ;)
Тому трохи зацікавило питання навігації, знаю декілька одноклубників точно юзають GPS. А от з яким софтом й картами?

Сам недавно отримав змогу погратися із КПК на Win Mobile.

Дуже сподобався Google Maps, зручна й продумана програмка, визначає місцерозташування, як по GPS, так і за БС оператора. Основна біда, без інету не працює (хоча карти й кешуются). Враховуючи, що ціни на моб. інтернет великоваті, та й не у всіх клоаках він є - варіант не найкращий.

SAS.Планета J - дозволяє використовувати кеш SAS.Планети (версія для ПК) на телефоні, звісно підтримує GPS, треки й т.п. Склалось враження, що програма дуже сира (стабільно не хоче міняти маштаб), й не завжди мож завантажити карти (гугл банить).

OziExplorer - така не погана програма, її часто використовують з генштабівькимим мапами. Тут є одна біда, карти треба завантажувати квадратами, й важко зайти потрібний (може просто не розібрався?).
Самі мапи завантажив з торента, а тут шукав номер потрібного квадрату, й щось воно взагалі не збігалось :(
Можливо хто має кращі?

В ozi є цікава функція індексних карт! Прив`язуєш генштабовські карти до індексної карти любого регіону(наприклад загальна карта всєї України розбивається на квадрати і ти нажимаючи на потрібний квадрат іднексної карти відкриваєш відповідний квадрат генштабовської карти з усіма продвинутими можливостями програми ozi explorer)  і прокладаєш маршрут, рахуєш відстань і т.д., дуже зручно. Я цим користувався ще років 7 назад. Тепер в принципі немає смислу, бо появився google map з тими самими функціями, тіко ще з точнішими картами, і супутниковими фотографіями. Якщо цікавить ozi, можу в деталях розказати про це.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 04 липня 2010, 15:31

В мене є склеєні генштабовські карти західного регіону для Ozi. Можу поділитись якщо комусь впадло качати з торентів.
Anton
Повідомлення: 100

Повідомлення 05 липня 2010, 08:45

Якщо можеш, вишли на  mbm@nadvirna.com , з мене пивко ;-)
Bo
Сталкер
Повідомлення: 297

Повідомлення 05 липня 2010, 18:22

Народ, навіщо вишукувати склеєні карти? Береться стандартна безплатна утилітка Map Merge for OziExplorer і кількома кліками створюється карта саме тої місцевості, яка в данний момент потрібна.

Хоча, ІМХО, для великих площ значно краще підходять векторні карти: там менший об'єм, автопрокладка маршруту і т.і.
Chieftl
Сталкер
Повідомлення: 723

Повідомлення 26 березня 2015, 09:34

NAT
Britta
Повідомлення: 1

Повідомлення 27 березня 2015, 00:26

Britta на даний момент є набагато кращі карти аніж генштабівські
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повернутись до Зв'язок та навігація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість