Колесами до моря

Пропозиції щодо майбутніх поїздок та розповіді про місця, які варто побачити. Тут же обговорюються уже заплановані мандрівки.

Повідомлення 31 липня 2015, 12:16

Хелоу еврібаді :)

у фейсбуці

Дуже хочу до моря та відчути Україну відстанню на своїх колесах.
Тому збираю гарну компанію (попутників та матрасників).

Для тих хто має повний підвіс, раджу подивитесь на це https://www.facebook.com/velobagsenna

Розумію, що напевно не всім відчуття 800км вкрай необхідне, тому є і лайт версія доставки свого тіла+ровера до моря. І так почнемо по порядку.

1. На колесах ~ 4-5 днів, кожного дня до 200 км (мій вибір)
2. Виїжджаєте потягом на 3-4 дня пізніше.
3. Для безумців, залишають свій рюкзак тим хто потягом і на легкі за ~ 2 дні.

В кінцевому варіанті ми всі разом зустрічаємось в точці Х.
Як варіант зупинитись на Курортном, але я там ніколи не був, тому можливо таке що вже на місці щось зміниться.

В залежності від кількості нас, на місці можна придумати багато розваг починаючи від волейболу до велоекскурсій Одесою та її околиць.
Відпочинок спочатку і до кінця дикуном, з наметом і без дзеркала :)
Орієнтовна дата старту “1. На колесах ~ 4-5 днів” 18 серпня і назад 28 потягом.

Мати з собою:
Що стосується ровера:
1. Справний велосипед МТБ
2. Шолом
3. Окуляри
4. Ліхтар/фара + червоний маячок ззаду (добирання вночі)
5. Запасна камера + латки і клей
6. Ключі, якими можна відремонтувати поломки, які можуть у вас виникнути (особливо якщо у когось колесо на гайках)
7. Насос (1-2 на групу)
8. Вело-чохол або 2а великі сміттєві пакети (120-140л) в який можна запхати ваш велосипед + скотч
Бівуак (особисто):
1. Спальник
2. Каремат
3. Засоби гігієни
4. Одяг на випадок дощу та похолодання
Бівуак (на групу):
1. Намет
2. Посуда
3. Пальник(бажано)
4. Тент від сонця
5. Аптечка - перекис, бинт, лейкопластир, інші таблетки чи засоби які вживаєте чи які можуть бути вам потрібні
6. Їжа

Учасники:
levko - 100%
Hatamal - ? %

Лінк: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lvqywwtxmxckydey

Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось levko в 04 серпня 2015, 20:44, всього редагувалось 9 разів.
levko
Повідомлення: 96

Повідомлення 31 липня 2015, 12:24

Колись так ми їздили, почитай, може шось корисне найдеш
http://velo-stalker.if.ua/content/601
Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області
Oleg
Повідомлення: 613

Повідомлення 31 липня 2015, 12:32

Oleg, дякую, обов’язково
levko

Повідомлення 31 липня 2015, 14:35

Народ запитання не в тему. Яке мастило порадити для ланцюга??
Marian1405
Повідомлення: 18

Повідомлення 31 липня 2015, 15:01

200 км а це десь 8-10 годин в середньому темпі без фанатизма - як на мене це забагато як для тур поїздки. Сам знаю, після пяти годин на сідлі жопі приходе торба.Не кажучи, що на другий день треба знов у сідло. Для такого кілометражу треба десь тиждень. Щоб і пофоткатися, і отримати задоволення від подорожі. Ну і ще тиджень повалятися на морях і порозсікати по леманах на велі. Плюс назад. Можна теж маршрут продумати, щоб на веліку по цікавих місцях рідної неньки.
zinomorf
Повідомлення: 127

Повідомлення 31 липня 2015, 17:16

Цікавий маршрут, якщо буде можливість то з радістю б приєднався.

Але, маршрут я б трошки підкоригував. Відрізок до Чернівців, або навіть до Вінниці можна і на поїзді проїхати. Це все досить близько і можна проїхати іншим разом. А ось 200 км до Ізмаіла я б додав. Там набагато цівавіше ніж в Чернівецькій чи Вінницькій області. Це пратично уже Румунія, інша мова, інша культура, море, до того там ще знаходиться українська венеція - Вилкове

Якщо їхати твоїм маршрутом, то можна тоді поїхати через Хмельницьку область: Чернівці - Хотин-Кам-Под - Бакота (с. Стара Ушиця). Правда не знаю чи вийде звідти вибратися, без значної втрати кілометражу.
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 31 липня 2015, 18:02

zinomorf
Ти маєш рацію, але враховиваючи що часу не так багато, 5 днів це максимум що можно на це відвести.
Зприводу жопи, все дуже залежить від дороги, плюс що не має горок, покритя не знаю, але гадаю що краще буде ніж Франківську.
Якщо враховувати що зранку до вечора часу багато, можно через кожної три години робити відпочинок.
І саме головне, заплечник повинен важити мінімум, 1-2кг, все зайве велорюкзак.

Назад мені також цікаво, але треба буде дивитись по обставинам вже, скільки часу, сил і бажаня залишится на це.
levko

Повідомлення 31 липня 2015, 18:13

Hatamal
Дякую, слушне зауважання. Зприводу початку, мені треба для галочці зробити це з хати до моря но ровері, але це не обв’язково всім, можемо домовитися, що де хто вийде раніше на день-два, а потім вже десь зустрінемось.
Зразу до Їзмаілу, здаєтся буде важко, бо доветется повертатися, краще це залишити накінець, і здвіци потім потягом, або навіть вже під час матрас-відпочинку залишити всі речі в наметі, і туди за день і назад потягом до одеси і далі матрасничать.

"Чернівці - Хотин-Кам-Под - Бакота (с. Стара Ушиця)." - цікаво, треба буде разрахувати час, якщо встигаємо я тільки за.
Востаннє редагувалось levko в 31 липня 2015, 18:19, всього редагувалось 1 раз.
levko

Повідомлення 31 липня 2015, 18:17

Більше одно дня імітувати медузу на пляжі, я не можу, тому все одно доветеся шукати чим і де себе розважити.
Але кожного вечора спостерігати за західом сонця на морі це дуже приємно. + багаття, місяць ...
levko

Повідомлення 31 липня 2015, 19:01

В мене було таке бажання, навіть маршрут такий малював. Але я планував десь з початку місяця. І до Одеси і з Одеси на ровері. Але потім порахував що грошенятках не получиться. Да й по часу не дуже, відпустка тільки 2 тижні. В мене питання, а чому на 18 Серпня, чому не раніше, або пізніше????
SVETLJA4OK
Повідомлення: 19

Повідомлення 31 липня 2015, 19:56

ZVERRYGA
З приводу часу, я дивився на себе, раніше я не можу , пізніше можу, але навіщо, готовий вислухати думки інших, і спробувати розпланувати щоб всім було зручно.
У мене також було бажаня назад поїхати, але їхати два тижня щоб лише пару днів побути на морі, якто не дуже, а на більше немає часу
levko

Повідомлення 31 липня 2015, 21:54

Як на мене, 200 в день це забагато, теоретично можливо, але вийде що весь вільний час треба крутити педалі, на те щоб подивитися на різні цікаві об'єкти часу не залишиться, а ще не враховано різні форсмажорні обставини: проколи коліс, коліна, вітер (у тій місцевості це дуже суттєвий фактор, були такі моменти, коли проти вітру швидше 15 км/год не виходило їхати).
Можливо доведеться їхати вночі, тому потрібно запастись достатньою кількістю акумуляторів.
Також наперед подивися у розклад і маршрути руху електричок, ще краще мати його роздрукованим на папері.
Я би радив переглянути маршрут і скоротити його до 100 км на день, відкинувши менш цікаві ділянки, які можна проїхати поїздами. (Наприклад: від Одеси до Кароліно-Бугазу).
У тій поїздці з Олегом ми постаралися мінімізувати вагу речей, тому не брали спальні мішки (замість них спали у велочохлах), не брали теплого одягу (з погодою пощастило) не брали хоч і легких, але великих за об'ємом туристичних ковриків (замість них були тонкі "пляжні" коврики). Але все-таки взяли намет (на випадок дощу), газовий пальник і балон.

Якщо цікаво, можеш подивитися більше фотографій з подорожі на Південь України
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 31 липня 2015, 23:39

olavin
Згоден що 200км, це ідеально, але якщо рахувати 5 днів, це 160км, по своєму досвіду, це адекватна відстань, 6 день можно залиши як резевний.
Як писав раніше, я хочу проїхати спочатку і до кінця на ровері, але таки вірно що треба мати розклад руху потягів, на випадок серйозних поломок, або на випадок коли все "більше не хочу".
З вагою дуже корисно інфа, гадаю багатьом це допоможе.
Дякую!
levko

Повідомлення 31 липня 2015, 23:40

Для початку треба визначити яка мета поіздки. Чи покататися Украіною, чи побути довше на морі. Якщо основна мета поматрасити на пляжі. То можна частину дороги рухатися приміськими електричками типу такоі як у нас червона рута. Заіхали в область поіздили по достопримічатильностях. Переночуввли і на електричку в іншу область. Тоді можна дорогу до пяти чи чотирьох дніі скоротити. А якщо пиляти велом всю трасу то як писали вище стольнік в день. Ну 150 максимум в натяжку. Оптимально для таких покатушок це три тижня із тим що назад поіздом. По часу старту 18го думаю зарано, бо для такого походу треба ретельно підготовитися це раз а по друге ще на роботі підготовити все до відпустки. Тому якщо хочете, щоб народу було більше то треба і часу на збори більше. Велик привести в порядок. Прикупити запчастин, запаску і.т.д. якщо великами пиляти то затрат на дорогу майже ніяких тіко хавчик і вода. Якщо електричками то трохи винесе. Тому маршрут стоянки і.т д треба ретельно пропрацювати.
zinomorf
Повідомлення: 127

Повідомлення 01 серпня 2015, 00:03

zinomorf
Мета, наприкладі
З ранку сідаємо на колеса, кожні 40-50км відпочинок від 10-60 хвилин, на прикінці дня після позначки ~150км, дивимося на годиник і вирішуємо що робити, тобто зупинятися на 60км і десь гуляти годинами, я це не планую, бо тоді точно потрібно 3 тижні.

Друзі не забувайте, що я пропоную повну свободу дій, можно приєднатися на останніх 200-300км, або зовсім прибуди потягом до місця відпочинку, і вже катитсь по Одесі, наприклад в той же Ізмаїл.
Мені здаєтся мало нікому не буде, просто кожен повин окремо вирішити на шо у нього є час, бажання і сили.
levko

Далі

Повернутись до Поїздки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість