Бурштин - Бережани - Підгайці - ІФ

Пропозиції щодо майбутніх поїздок та розповіді про місця, які варто побачити. Тут же обговорюються уже заплановані мандрівки.

Повідомлення 14 вересня 2015, 11:15

Була в нас весною тема з тренувальними поїздками, коли до бреветів ми готувалися. Тоді я створив чотири маршрути, з яких успішно було пройдено три.

1. ІФ - Коропець - Незвисько - Тлумач - ІФ

2. Яремче-Верховина-Косів-Коломия. Неділя,

3. Ангелівська домниця (Ілемня - Ясеня - Калуш)

А ось з цим маршрутом, якось не склалося.

Лінк: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=puyrepwfnjhsxyeb

Коли вчора вирішив таки покататися в Неділю, розглядав багато варіантів, від Сколе до Чернівців, але чомусь якась тяга була проїхати саме цей маршрут. Хоча, з усіх варіантів, тільки в цьому напрямку було питання: " А що тут може бути цікавого"? Але так як я надзвичайно люблю кататися там де ще ніколи не був, мабуть саме "цікавість" відправила мене саме сюди.

Зображення

Вирішив зробити все, як і було в мануалі. Поїздом доїхав до Бурштина.

Зображення
Буршин, озеро.

До Рогатина нічого цікавого не було, а може і було, але їдучи 100500-тий раз цього не замічаєш. Повернув на Бережани, зразу якась гора (Чортова гора), дальше взагалі розбита ґрунтовка. Стає весело)

Зображення

Свято почалось коли виїхав на трасу. Я знав, що набір висоти на маршрут більше 1500 м, але коли їдеш, постійно дивуєшся, гори ж в нас в області, а Тернопільщина то ніби рівняк. Ага, рівняк.

Зображення
І так 150 км :dash1:

Почалися підйоми, нє, то були справжні перевали. Довго-довго вверх, потім так само в низ.

Чесно кажучи дорога до Бережан сподобалася найбільше, красота на рівні з Дністровським каньйоном (Нирків і околиці) тільки без води.

Зображення

Зображення
Дорога рівненька, але це було не довго.

В Бережани заїхав нормально, але їхав чомусь дуже довго. Місяць без правильного катання, на морі один рівняк, ніч без сну, та й взагалі тиждень був важкий, а може просто я слабак :lol: . Не готовий був я крутити в норм. темпі, матрасив до тошноти.

Зображення

Бережани мені сподобались, вся центральна дорога - бруківка (привіт шосерам ;) ), знайшов велике озеро, де і пообідав.

Зображення

Зображення
Пообідав не ним, непереживайте :D

Зображення
Якийсь дуже-дуже старий костел.

До Підгайців дорога була уже не така ефектна, але тоже нічого. Правда підйоми стали ще складнішими.

Зображення

Тут то і почалися перші проблеми - страшенно болів/судомило живіт. Почав згадувати дружину на родах - техніку дихання, спробував повторити, ніби помогло. Уже коли заїхав у Підгайці згадав, що в мене ношпа є. Більше з животом проблем не було.

Зображення

Поки мучився з животом - сильно заголодав. З'їв два банани, на 10 км стало. Дальше "харчувався" тільки вафельками і кока-колою.

Відрізок Підгайці-Галич - це жесть. Спочатку стіна вверх - 10 км/год тянешся, потім 60 км/год вниз. І так 40 км :dash1:

Зображення

Можна звичайно було відпочити, поспати, але десь перед Галичем мені подзвонив знайомий, каже приїжджай на шашлик :yahoo: Не знаю, звідки взялися сили, але я попри втому і голод, почав крути в хорошому темпі, як вмію. Мотивації мабуть не вистачало :D

Зображення

Зображення
Галич

Після Галича, 130 км, уже накрило по справжньому. Їхав уже на резерві. Коли був уже в місті, свідомість відключилась, їхав на автопілоті. Був момент, що я різко прокинувся і не міг зрозуміти де я є :wacko2: Аж якось страшно стало :blink:

А дальше "закатка" - Пиво+шашлик :hooray:

Для себе зробив висновок, точніше підтвердив здогад - їзда по новій місцевості, може принести більше задоволення ніж уже об'їжджені маршрути, навіть якщо вони цікавіші.

Намотав від дому до дому 155 км. Щось перестарався трошки :blink:

P.S. Знайшов в себе ГПС, річ хороша, але тільки місце знаходження не показує.

Зображення
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 14 вересня 2015, 14:06

Ооо, побачив передостаннє фото, з панорамою пагорбів, одразу ностальгія. Це в с.Завалів, батько мій з тієї місцини, я в дитинстві там бував часто. Рельєф горбистий і дороги погані, зате природа там гарна, багато лісів.
Romanych
Повідомлення: 13

Повідомлення 14 вересня 2015, 23:15

Romanych написав:Ооо, побачив передостаннє фото, з панорамою пагорбів, одразу ностальгія. Це в с.Завалів, батько мій з тієї місцини, я в дитинстві там бував часто. Рельєф горбистий і дороги погані, зате природа там гарна, багато лісів.

Там табличка "Завалів" - завалена в прямому сенсі цього слова :D Шкода не сфоткав.
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 15 вересня 2015, 22:45

Ті села потрохи перетворюються в хутори.
Romanych
Повідомлення: 13

Повернутись до Поїздки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей