НІЧНІ ПОКАТУШКИ

Пропозиції щодо майбутніх поїздок та розповіді про місця, які варто побачити. Тут же обговорюються уже заплановані мандрівки.

Повідомлення 21 вересня 2011, 01:10

Декілька днів тому ми з Lurkerom здійснили нічну поїздку до Манявського водоспаду. Нам таке катання припало до душі і ми вирішили зробити такий собі аналог теми "Сіли і поїхали", але з тою відмінністю, що в темі "Нічні покатушки" ми будемо домовлятися тільки про поїздки в темну пору доби. Нижче я ще раз продублював звіт з нашої поїздки, оскільки в ньому детально описано, що необхідно мати для нічних поїздок, як уникнути неприємностей і що треба робити щоб така поїздка принесла задоволення!
Sanya Magellan
Сталкер
Повідомлення: 236

Повідомлення 21 вересня 2011, 01:12

Друзі привіт - як обіцяв кілька слів про нашу нічну покатушку до Манявського вдсп.
По-перше такі нічні катання проводити, як на мене треба обов'язково - це насправді дуже цікаво! і відчуття просто супер!
З нашого вчорашнього досвіду, а повірте ми за одну ніч пережили ну просто багато всього (виїхали з Франика о 20.00 вже було майже темно, нічне катання по горах під місяцем, водоспад неймовірний вночі, в нас була серйозна поломка в Маняві,такшо прийшлося пішки йти до Солотвина 15 км, неспана ніч - вернулися в місто в 11.00 дня), на майбутнє всім порадив би наступне:
1.Обов'язково Вас має бути видно - вчора ми просто десятками бачили "самогубців" на роверах в Лисці, Богородчанах і аж до Маняви, які не мали жодного світлоповертача, про фари взагалі мовчу - плакати від цього треба! Не будьте і Ви самогубцями: КУПІТЬ СОБІ ЗА 20грн.+15грн. НА НОРМАЛЬНІ БАТАРЕЙКИ НА БАЗАРІ ХОЧА Б БЛИМАВКУ ЗЗАДУ І НЕ ВІДКЛАДАЙТЕ ЦЕ В ДОВГИЙ ЯЩИК - ХІБА ВАШЕ ЖИТТЯ КОШТУЄ 35ГРН!!! ?
2.Обов'язково перевірте рівень зарядки переднього світла + обов'язково беріть запасні батарейки або ще один фонарик, час на подолання маршруту може в силу різних обставин розтянутися вдвоє (Ми маршрут планували здолати максимум до 3год ночі, а вернулися в звязку з серйозною поломкою аж вранці в 11.00 - катали всю ніч!). Дуже виручив нас вночі налобний фонарик - були ремонти, перепочинки, подивитися вказівники вздовж дороги, карту, додатково освітлюється дорога + коли в мене було на трасі поєднання фари і фонарика на голові,майже всі включали дальні фари, щоб глянути що ж це їде, результат - нас помічали!!!
3.Щодо довжини маршруту - звісно кожен сам вирішує, але як на нас оптимально буде десь 30км в одну сторону. Ми проїхали 50км туди і 50км назад - важкувато однако, хоч ми і люди з досвідом і хорошою підготовкою. Врахуйте це катання вночі і без сну! Варто добре оцінити свої сили!
4.Не рекомендую їхати в такі нічні поїздки, якщо в день який слідує після ночі, у Вас є важливі події - можете не встигнути!!! І звісно нормально не виспитеся.
5.Обов'язково наперед закупіть воду і харчі, харчів краще брати трішки більше на випадок затримки.
6.Звісно рекомендується їхати в шоломі - береженого Бог береже - небезпек вночі було небагато - але банально Ви можете не помітити велику яму чи гілку.
7.Щодо того, як воно їхати бозна-де посеред ночі. Найбільше напрягало їхати по трасі - ми їхали по ній з 20.00 до 21.30 - якраз був час пік машин, вже пізніше машини були поодинокі і їхати було зовсім ненапряжно! Прошу врахувати ми їхали в пятницю ввечері через села де якраз клубне життя було в розгарі,заходили в магазин повний місцевих і вже піддатих - наш специфічний веловигляд ніяких пригод нам не накликав - все було спокійно - там також нормальні люди все-таки живуть!
8.Друзі, звісно варто також мати і запас грошей - всяке буває. Нам особисто прийшлося купувати нові деталі до ровера в Солотвино - бо інакше їзда була неможлива. До речі з Маняви в випадку якщо не можна продовжувати рух ровером по різних причинах, важко добратися і бусом - в основному там Спринтери - і відповідно не хочуть підвозити роверистів. А більші, Пазіки н-д, є хіба вже в Солотвині.
9. Ще одне, обов'язково хоча б одна людина ПОВИННА МАТИ АПТЕЧКУ - ВНОЧІ ВИ САМІ СОБІ НАДАЄТЕ ПЕРШУ ДОПОМОГУ - КЛИКАТИ БУДЕ НІКОГО!!!
10. Беріть з собою теплий одяг, рукавички, щось щоб обмотати шию, шапочку і дощовики. Вночі було прохолодно в руки і голову. Під час нашої поїздки температура була менше 6 градусів!
11.Колектив має бути дружнім - особливо коли людей багато - всі мають їхати разом - має бути взаємопідтримка - ймовірність важкого подолання маршруту все-таки є! Але я впенений, що більшості з нас ця порада не стосується!Ми і без того такі
12.Друзі їздьте по ночах - Манявський вдсп. в 3год ночі - це фантастика - це незабутньо! Нас цієї ночі супроводжував майже повний місяць - і повірте їхати посеред гір під світло місяця, коли навколо видно гори - ЦЕ КАЙФ НЕЙМОВІРНИЙ!!! Кайф також швидкі спуски вночі по місцевих дорогах!!! І погодьтеся не кожен день Ви відчуваєте таке!!! Фотки можете глянути тут: http://vkontakte.ru/events?tab=invitati ... _143032125

З думкою про Вас! - Саня Магеллан і Макс Люркер
Востаннє редагувалось Sanya Magellan в 26 квітня 2012, 21:13, всього редагувалось 1 раз.
Sanya Magellan
Сталкер

Повідомлення 21 вересня 2011, 01:22

А ось і перша пропозиція від нас.
В цю п'ятницю 23 вересня збираємося на 20.00 біля пам'ятника Франка. Їдемо в Вовчинці, а далі веломаршрутом до урочища "Козакова долина". Двоє їде точно. Приєднуйтеся!
Sanya Magellan
Сталкер

Повідомлення 21 вересня 2011, 11:48

:) якщо матиму світло і дівчата не зроблять нічну паті на хаті , то і я з вами :blush: хоча ту трасу вже пробувала ( а у мене мало випробуваних трас) :bicycle6:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 21 вересня 2011, 12:05

smirol написав::) якщо матиму світло і дівчата не зроблять нічну паті на хаті , то і я з вами :blush: хоча ту трасу вже пробувала ( а у мене мало випробуваних трас) :bicycle6:

ПАТІ БУДЕ 100% .Я б теж поїхала,але на Паті йду
T.zizi
Повідомлення: 328

Повідомлення 21 вересня 2011, 12:50

і я поїду) :jump:
Eterhall
Повідомлення: 182

Повідомлення 21 вересня 2011, 14:08

якщо мотор.інф.юа і новапошта не підведуть, і моє світло до п*ятниці таки прибуде - від мене не відмажетесь)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 661

Повідомлення 23 вересня 2011, 17:19

шо у вас тоді з велом сталось шо тре було до ранку чекати?
------------------------------ЗАКІМ------------------------------
NoLak
Повідомлення: 279

Повідомлення 23 вересня 2011, 17:27

NoLak написав:шо у вас тоді з велом сталось шо тре було до ранку чекати?

Задня вісь тріснула
Lurker
Сталкер
Повідомлення: 152

Повідомлення 24 вересня 2011, 16:06

Перша нічна покатушка в Вовчинці, а далі в урочище "Козакова долина" пройшла просто суперово. Виїхали від пам.Франку о 20.40 , а вернулися в центр вже о 00.30, з Ганнусівки верталися через Підлужжя, всього проїхали десь 38-40км. Цього разу нас вже було четверо і ні в кого ніщо не ламалося, маршрут цікавий, нічне зоряне небо офігенне, класні спуски, їхали посеред поля, лісами і т.д.. Фотки тут: http://vkontakte.ru/album34200540_14346 ... _143485786
Приєднуйтесь до наступних поїздок - вам сподобається!!!
Sanya Magellan
Сталкер

Повідомлення 28 вересня 2011, 13:47

Привіт усім!!!
Наступна нічна покатушка відбудеться цієї п'ятниці - 30 вересня. Збір на 20.00 біля пам'ятника Франку. Цього разу ми їдемо через промзону в Хриплині, далі старою колією (на даний час не існуючою) до Тисмениці, а далі відвідаємо святе місце в с.Погоня. Звідти повертаємося назад до Франківська.
Список всього необхідного читайте вище - в звіті про нічну покатушку в Маняву.

Друзі приєднуйтеся!!!
Давайте свої ідеї і побажання!!!
Sanya Magellan
Сталкер

Повідомлення 28 вересня 2011, 18:36

якщо все буде нормуль, я з вами!!!
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 28 вересня 2011, 22:05

... мав би також бути :D
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys
Повідомлення: 676

Повідомлення 28 вересня 2011, 22:42

:) і я буду старатись :bicycle6:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 29 вересня 2011, 11:34

Нас все більше по ночах :ph34r: :bicycle5:
Lurker
Сталкер
Повідомлення: 152

Далі