Стрибки з парашутом

Інший активний туризм

Повідомлення 14 вересня 2012, 07:56

:ph34r: народ ви мені ще ціну озвучте і обидві дати мені підходять,тому рішайте! Пора адреналін легенько поганяти :yahoo:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 14 вересня 2012, 09:40

В першому повідомлені на першій сторінці є спилка на статтю, яка актуальна на сьогоднішній день. :D :good:
І продовження цієї статті http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=267 :D :lol: :D ржу не можу :lol:
Vlad ua
Повідомлення: 46

Повідомлення 14 вересня 2012, 12:29

Скільки чоловік потрібно,тобто скільки нас має бути?
Tiger
Повідомлення: 568

Повідомлення 14 вересня 2012, 12:33

я+1
Vlad ua
Повідомлення: 46

Повідомлення 14 вересня 2012, 12:38

smirol написав::ph34r: народ ви мені ще ціну озвучте і обидві дати мені підходять,тому рішайте! Пора адреналін легенько поганяти :yahoo:

Оля 350 грн.суто стрибок і підготовка як я зрозумів!
Tiger

Повідомлення 14 вересня 2012, 13:08

Учительница русского языка, когда первый раз прыгала с парашютом, была сильно потрясена, весьма удивлена и крайне обескуражена, но вслух почему-то кричала совсем другое.
Yarickr
Повідомлення: 273

Повідомлення 17 вересня 2012, 21:36

ну так що робимо люди добрі :D стрибаємо)поки є гроші і бажання :crazy:
Tiger

Повідомлення 20 серпня 2014, 19:11

Інформація по стрибкам з парашутом у Львові на 2014 рік.

Ціна: 400 грн - перший самостійний стрибок (парашут - Д-5, Д-6, Д1-5У)

Висота: 800 м.

РЕЄСТРАЦІЯ на стрибки для першоразників за тел. (067) 454 73 01, (093) 006 90 74

http://free-sky.com.ua/
http://vk.com/freeskylviv
https://www.facebook.com/SkydiveLviv
Зображення
skydiver
Повідомлення: 1

Повідомлення 22 серпня 2014, 09:45

Якщо буде поїздка я в темі
Taras
Повідомлення: 20

Повідомлення 23 серпня 2014, 22:51

Хо-хо.... розбудили мою молодецьку "фішку" :-) Зараз все якось так організовано :-) А десь в кінці 20-го століття :roll: (кінець 90-х) я дуже хтів, але не знав шо до чого. Одним словом, просто зібрав рюкзак, назичив бабла і поїхав. І Zippo памятаю (хоча він точно мене не запамятав). Він ще тоді кліп зняв в такому собі ретро-стилі під музичку... аж мурашки по шкірі ходили кожен раз як його дивився :-)
Одним словом - перший стрибок то навіть круче ніж перший секс. Я Вам точно кажу! :D Бо перший секс то здебільшого розчарування (в кіно так файно, а в реальності.... ну... ніби прикольно, але ж не настільки :D ), а стрибок - то ППЦь для мозгів (в хорошому розумінні) :good:
Я стрибав 4 рази і запамятав тільки 2 - перший у Львові (бо він перший) і третій у Косові (я просто не встигав розглядати Карпати під час польоту - такої панорами я більше ніколи не бачив і не побачу - це видовище було на мульйон баксів!).
Фоткати з Землі - забудьте. Як на мене - пуста трата матеріальних ресурсів. Zippo правильно каже - заплатіть інструктору і потім все життя споглядайте свої перелякані пики. Я памятаю як весь час якісь хіхоньки-хахоньки мочив в літаку, навіть на висоті, але коли відкрились двері - я реально чуть не обгєцався :blink: Я дивися в ту висоту і в голові крутилися думки про те, що всі ці стрибки що я бачив по ТВ до цього - це компютерна графіка, бо ніодна свідома людина не зробить крок у цю безодню. Ноги ватні... серце в трусах... і після третього інструкторського "Та стрибай вже!" він дав мені піндюля під зад (я серйозно) і я полетів :wacko2: Я йому вдячний за це, бо сам би так і не зробив крок вперед. Хай мені вибачають ДХ-шники, але я скоріше стрибнув би з самого крутого їх трампліну (весь обвішаний захистом) ніж зробив крок з того пекельного Кукурузника :ph34r: ДХ курить збоку 8-)
Ок... зараз спробую натйи відео Zippo. Там я десь є тоже - 2 з кінця приземлявся. :crazy:
Знайшов: http://video.extreme.lviv.ua/downloads/ ... rnacle.mkv
Дата - 2006 рік. Може й так. Здавалося що було дуже давно :blush:
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 24 серпня 2014, 11:04

Стрибав три рази і всі у Львові. Перший раз стрибали при вітрі 5-6 м/c пригав я другим страшно небуло пригати а страшно було получити під сраку від інструктора як мій друг який побоявся при першій команді пошов зробити крок вперед. Отож підійшовши до дверці почувши від інструктора готовий махнув головою що так глянув у низ а там все маленьне чую пішов недумаючи відштовхнувся і рахую як вчили 501 502 503 і смикаю кольцо і чую ривок дивлюсь вгору бачу купол кричу шнурок три рази і сам витягаю шнурок з запасного парашуту щоб він автоматом не відкрився на 500 метрах. А в той час мене вітер несе і несе нереально було покерувати парашутом . Отож я приземлися адриналіну дуже багато а йти до будинку де здають парашут 3 км десь. Зібрав парашут кинув на плечі і почав іти оця піша мандрівка була найважчою у цьому прижку. Другий раз було страшніше ніж перший пригати )))) А третій вже нормально. Незнаю як це пояснити . І незнаю чи зараз працює там інструктор Косток Віталій Володимирович ну це мега крутий чувак. Тренування до прижку в нього проходили з таким сміхом і в одночас чуть не зі сьозами у деяких людей які не виконували те що він говорив. А виконувати треба все бо є випадки ось наприклад . Коли другий раз пригали була дівчина там з Тернополя не склала ноги до купи при приземлені і поламала ногу.
sania
Повідомлення: 7

Поперед.

Повернутись до Інший відпочинок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість