Paintball, постріляємо?

Інший активний туризм

Повідомлення 19 серпня 2011, 09:13

Stalker написав:Однозначно варто спробувати в лісі чи хочаби на відкритій місцевості. Думаю буде цікавіше, але і приміщення має свій прикол, тільки треба щоби було менш-більш світло. В темряві можна і своїх постріляти, що минулого разі з успіхом і відбулось декілька раз. :)

взагалом в лісі не дуже добре... багато кущів пулі через них не пролітають....
Rustal
Повідомлення: 205

Повідомлення 19 серпня 2011, 09:43

Rustal написав:взагалом в лісі не дуже добре... багато кущів пулі через них не пролітають....

... вуйку! та пейнтболістам нашої тілобудови навпаки це в плюс - можна за листям від тих же куль ховатися :D
.... а так - що б не було - однакові обставини з обох боків барикад; хай би навіть по коліна в крокодилячих екскрементах бовсалися, тільки щоб пукавки працювали :good:
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys
Повідомлення: 676

Повідомлення 19 серпня 2011, 14:24

Almys написав:
Rustal написав:взагалом в лісі не дуже добре... багато кущів пулі через них не пролітають....

... вуйку! та пейнтболістам нашої тілобудови навпаки це в плюс - можна за листям від тих же куль ховатися :D
.... а так - що б не було - однакові обставини з обох боків барикад; хай би навіть по коліна в крокодилячих екскрементах бовсалися, тільки щоб пукавки працювали :good:

ну моїм друзям у лісі не сподобалось )) більше пуль вистреляєш чим людей... Алмус якщо я їду з вами допоможеш мені я тут вже одну жертву найшов ))
Rustal

Повідомлення 19 серпня 2011, 14:57

На мою думку найкраще якусь відкриту площу з старими будовами, розвалинами. В мене знайомі регулярно грають у Ценжеві, де була стара військова частина.
А можна поїхати за Драгомирчани, там теж щось військове було - розвалини і ангар.
Згадуйте, хто щось подібне бачив на околицях міста?
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 19 серпня 2011, 19:02

olavin написав:На мою думку найкраще якусь відкриту площу з старими будовами, розвалинами. В мене знайомі регулярно грають у Ценжеві, де була стара військова частина.
А можна поїхати за Драгомирчани, там теж щось військове було - розвалини і ангар.
Згадуйте, хто щось подібне бачив на околицях міста?

у Ценджеві Сява і компані постійно тренування по страйкболу бігають, там місце супер! :bicycle6:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 20 серпня 2011, 09:07

Rustal написав:
Almys написав:

ну моїм друзям у лісі не сподобалось )) більше пуль вистреляєш чим людей... Алмус якщо я їду з вами допоможеш мені я тут вже одну жертву найшов ))

Я знаю про кого ти :P і Альмус тобі не допоможе, бо я знайду на нього ось такий :good: компромат! Ха!
V/V
Повідомлення: 10

Повідомлення 20 серпня 2011, 20:56

V/V написав:Я знаю про кого ти :P і Альмус тобі не допоможе

... ги, так мене ще не обзивали :lol:

.... звик завжди усім допомагати і підтримувати, так що жоден компромат не зможе бути в силі, хоча особисто ти можеш той компромат представити, принаймні потішимося :D
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys

Повідомлення 20 серпня 2011, 21:00

Almys написав:

хм... я чув тебе навіть "смайликом" називали :D
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1109

Повідомлення 20 серпня 2011, 21:02

DejaVu написав:
Almys написав:

хм... я чув тебе навіть "смайликом" називали :D

... так, і дуже багато разів, у великої купи друзів з ним і маю сильну асоціацію, а щодо наших - якраз Віка V/V і називала :D
Almys

Повідомлення 22 серпня 2011, 11:58

Все Вікуся ти попала :D ;)
Rustal

Повідомлення 26 серпня 2011, 14:04

Можемо повторити на наступному тижні. Ідей де провести дійство є декілька. Хто що скаже? Ваші пропозиції.. 8-)
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 26 серпня 2011, 15:30

Я обома руками ЗА! :good:
Пропоную вівторок, 30 серпня.
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Поперед.