Гравійні велосипеди - в чому прикол?

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 13 вересня 2017, 19:23

Вітаю. Останнім часом йде якийсь бум на так звані циклокроси, ендуранс велосипеди, адвенчуре баки та гравійні велосипеди. Всі вони походять від шоссейних - дуже схожі геометрією та мають кермо типу баран. Останні, так звані гравійники, мають покришки завширшки біля 1,5" - тобто майже як у гірських моделей. Так от і я загорівся такого роду байком, бо під мої запити наче те що треба. Але дуже бентежить відсутність амортизаціі і як взагалі зручно керувати "бараном" наприклаж у лісі та на бездоріжжі? Поклав око на модель від Меріди (Silex), наче буде версія алю з адекватною ціною біля 1000€ що в принципі ок бо більшість нормальних шоссерів десь так і коштують. Хто має реальні відгуки від володіння або може пробував такого типу велосипед?
pridebks
Повідомлення: 3

Повідомлення 18 вересня 2017, 12:13

немає в нас якісних гравійних доріг щоб їздити на таких байках. в нас або шосер для трас, або МТБ для всього іншого. про неадекватність ціни я взагалі мовчу )
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 470

Повідомлення 19 вересня 2017, 10:59

Використання в назві слова пов'язаного з гравієм ні в якому разі не обмежує вас у викорістанні його на інших поверхнях. Наприклад, він має себе добре показати якраз на нашому рідненькому асфальті, який вщент вкритий тріщинами і ямами. За рахунок більш об'емних покришок він веде себе м'якіше за звичайного шоссера, в лісі добре поглинає коріння і дрібні ямки. Кажу так бо маю досвід єкспулатації одного гравійника, який скоро надійде у продаж від української марки (здогатайтесь якої;)). І вартісь там досить невелика буде.
irybka
Повідомлення: 3

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість