Прогулянковий веломаршрут в парку Шевченка

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 25 травня 2013, 15:28

Організатори даної ініціативи, просили висловити конструктивну критику по проведених роботах. Так що ласкаво просимо.

З уже сказаного:
1. Дублювати написи англійською.
2. QR-код.
Тут зупинюсь детальніше. Оскільки на стенді просто немає місця для декількох мов (хіба що скорочувати викладку інформації) пропоную на кожному стенді ставити qr-код, який буде посиланням на сторінку сайту, де розписано все теж, але багатьма мовами (немає обмежень по кількості). Також тут можна подати більше детальної інформації.

Додавайте свої пропозиції.
Strange_V
Сталкер
Повідомлення: 961

Повідомлення 25 травня 2013, 16:06

Ну там насправді штука така - що не ясно, що воно і нащо.
Я коли приїхав під перший стенд, то побачив інфу про Франка і якусь карту з непонятними написами.

Думаю варто написати, що це стенди з історичною інфою, що їх 7(10), що це стенд №такий-то і позначити активним на карті, якусь розмітку по парку зробити (карту ніхто в голові не буде тримати).

Бо ми як почали шукати з olya smirol то ледве найшли, і то в порядку 1-5-4-3-2-7-6 якось по єврейськи молдавськи непавильно зрештою, це ми знали що шукати - а, хто не знає - не найде. Якось на деревах позначне, зробіть цікаво. Пунктиром на карті шлях промалюйте, типу квест.
bohdan
Сталкер
Повідомлення: 114

Повідомлення 25 травня 2013, 16:18

Ідея цікава. Поєднання вивчення історії міста з їздою на велосипеді і орієнтуванням по карті мені сподобалось.
Але, думаю, на першому дереві варто було би ще один інформаційний стенд причепити з поясненнями щодо маршруту.
Якось на карті мені не зразу кинулось в очі, що таких стендів є декілька і що вони розміщені по всьому парку, а от якби окремо був би ще інформаційний щит на якому би про це було би написано, думаю було би дуже добре.
Також думаю варто їх пронумерувати.
На останньому дереві можна причепити стенд з питаннями для засвоєння і перевірки прочитаного.
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1119

Повідомлення 25 травня 2013, 19:13

Ще забув - треба якусь легенду
типу
1 стенд - про ратушу
2 стенд - не про ратушу
3 стенд - про андруховича
...
bohdan
Сталкер
Повідомлення: 114

Повідомлення 26 травня 2013, 19:51

Так !з першого разу і незрозумів,що до чого!Я думаю що відвідувачам які вперше будуть або іногороднім важкувато буде
зоріінтуватися що і де!
Востаннє редагувалось Tiger в 28 травня 2013, 12:48, всього редагувалось 1 раз.
Tiger
Повідомлення: 568

Повідомлення 28 травня 2013, 12:08

3 стенд - про андруховича

а більше не придумали про що написати?... чи це проплачений піар?
і розмір шрифту вражає. це спеціально щоб з велосипеда не мож було прочитати?
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 01 червня 2013, 23:38

На мою думку, було б цікавіше стенди та інформацію на них прив'язати до якоїсь конкретної локації. Якщо стенд на озері, то давати на ньому якусь цікаву інформацію про озеро та його історію. Наприклад в парку є штучна гора яка ще була насипана за Речі Посполитої, і є декілька теорію навіщо її зробили, і чим вона служила, якби був біля неї стенд, то уже б людям було б цікаво навіть без тієї інформації на стенді.

Не варто намагатись подати купу інформації на стенді. Чесно воно не дуже цікаво читати історичну довідку, дрібним, блідим шрифтом, а на озері ще із двох боків :) Як казали вище варто зробити сайт, де б в повній мірі давати інформацію, а на стенді дати пару речень, і QR код.
Якщо будете робити сайт то будь ласка знайдіть нормальну веб-студію, у нас у місті їх можна перелічити на пальцях однієї руки і то із натяжкою.

Мені було б цікавий такий маршрут в плані цілого міста. У нас досить багато цікавих місць і мабуть історій пов'язаних із ними)Наприклад в Києві, http://www.walkkyiv.com/ - хоча там нема веломаршрутів.
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 02 червня 2013, 19:32

Біля тої гори у парку є стенд і якраз на ньому є про неї інформація щодо її виникнення, цікава, такої ще не чула.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3170

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість