Невдача ВЕЛОЗЛОДІЯ (01.07.2013, 13:00)

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 02 липня 2013, 02:00

Отже, розкажу Вам повчальну хісторі. Сіли зручно, зосередились :blush:

Коротко по фактам. Приїхав на нараду в офіс міського Центру дозвілля дітей та юнацтва по Шевченка 58.
Приміщення містить вхідний прохід (сходи біля 2м), малесенький коридор (біля 1,5м) далі йде великий зал де стоїть величезний круглий стіл за яким проходять наради. Ця інф. потрібна для того щоб візуалізувати Вам загальну картину.
Буваю я там не дуже часто, але коли приїзджаю велосипедом, ставлю його у вищевказаному вхідному проході що закривається на важкі дерев'яні двері (двері вдень на замок не зачиняються), а сам перебуваю у великому залі. Тож і в цей день все було зроблено так само. Про безпеку велосипеда дбаю завжди, навулиці не залишаю, він все за пару метрів біля мене в зоні видимості. І цього ражу так само. Велосипед знаходився метра за три від мене, обернувшись я міг бачити край його переднього колеса. Вхідні важкі двері нагадаю закриті.
Неспішно проходить нарада, присутні біля 9 педагогів, обговорюються робочі моменти. Сиджу, беру участь в обговоренні.
Десь внутрішнім вухом чую позаду щось легесенько стукнуло. Слух маю добрий і для офіса цей звук видався незвичним :blush:
Сидів спиною до дверей в коридор. Думаю мало що, вийду гляну що там.
Виходжу з великого залу в коридорчик ... велосипеда немає, вхідні двері навстіж відкрито.
... вилітаю навулицю :blush: у внутрішній дворик, немає.
вилетів на вул.Шевченка ... направо наліво глянув ... упс Є :good: ... бачу свій вел, метрів за 30 від мене, який віддаляється в сторону центру по цій грунтовці яка на Шевченка, і сидить на ньому якесь незнайоме мені створіння і так махає ногами як ніби дуже спішить кудись :good:
... Окринувши злодія, рванув за ним ... так швидко я в дитинстві від собак ще тікав :lol: як догнав його чуть не всекунді.
Злодій ще хотів намагався швидше їхати, але ... але ... але ... був наздогнаний, спійманий мною за шию, і повалений назад на спину, вел впав разом з ним (зламав мені фляготримач) за що і не тільки за це отримав по зубам і ... (показують інколи у мультиках якщо схопити маленьку собаку вона швидко перебирає лапами в повітрі а пітім як кинути на землю зразу швидко біжить) так і цей схопився на чотири, рвонув щосити тікати вигрібаючи каміння аж з під чотирьоїх.

Отаке хісторі. Гнатись за ни далі не став, бо прибив би. Тай злодіїв могло бути двоє. Інший міг за той час повести вел спокійно в іншу сторону, бо за цим ще б гнався метрів 50.

Опишу зовнішній вигляд: невисокого росту, худощаво коріснатий, гоповської зовнішності, з чуть кривими ногами, сині обшуровані джинси, загорілий, кросовки, синій батнік з довгим рукавом і БІЛА ГОПОВСЬКА КЕПКА. Останній аксесуар не часто побачиш у поєзнанні з синім батніком на довгий рукав.
Щось на подобі цієї кепки що на фото тільки з малесенькими чорними полосками по ній здається. І колір батніка такий же як цієї футболки, трохи темніший.
Сталось це на вул. Шевченка 58, о 13:00.

Зображення

Хто живе поблизу, можливо знає цього індивіда який так був одягнутий у понеділок 1 липня в першій половині дня.
Буду вдячний за інф. Так як хотілось би поближче познайомитись з цією чудесною людиною.
Можливо він там близько живе. Також думаю що вел "пасли" не один день, так як час від часу там його ставив.

Так от, будЬте обережні і обачні. Зайва турбота вашому велу не помішає. Його можуть викрасти навіть зза закритих вхідних дверей
Пригода закінчилась щасливо, а злодій напевне щикає дома, бо його багато хто згадує.
Свідками даної події були всі педагоги міського Центру дозвілля дітей та юнацтва по Шевченка 58.

P.S: Обличчя злодія добре залишилось в пам'яті, так як на візуальну складову якої не скаржусь :blush: І-Ф маленьке місто, рано чи пізно дізнаюся хто він.

І пару слів злодію (допускаю що злодії теж інколи читають даний форум): дякую за досвід, тепер велосипедисти що прочитають вищенаписане будуть ретельніше ставитись до безпеки. А такі "акції" злодіїв бажаю щоб завжди закінчувалися на користь власника велосипеда, або їх не виникало взагалі!
Директор Інформаційного центру "Прометей"
Agressor
Повідомлення: 420

Повідомлення 02 липня 2013, 07:20

Навряд чи він тебе пас. По місту багато злодюжок тиняється в пошуках легкої здобичі.
Ти молодець, що відвоював своє :good:
Жаль тільки, що воно встигло втекти зі всіма своїми зубами...
Yarickr
Повідомлення: 273

Повідомлення 02 липня 2013, 13:40

:bicycle6: ойой , я б його так просто не відпустила...не розумію нащо ти це зробив?????? .....100% надавала б йому щосили куди очі бачуть ,покликалаб когось ще на допомогу, і визвала б міліцію...сучі діти....рада що наздогнав свій велик
MyltiK
Повідомлення: 3

Повідомлення 02 липня 2013, 13:51

Молодець, Діма! Дуже радий, що тобі вдалось вчасно помітити неладне і догнати злодюгу. Жаль тільки, що йому вдалось втекти і добре (для того створіння), що на твому місці був не я, бо тоді самостійно піднятись з землі "воно" навряд чи змогло б :evil:

Добре, що ти написав тут - форумчани ще раз переконаються, наскільки уважно потрібно ставитись до безпеки свого велосипеду. Плюс завжди потрібно причіпати велосипед замком (навіть у таких випадках). Краще до чогось масивного чи хоча б закривати заднє колесо, якщо велосипед знаходиться в межах поля зору. До речі, дуже рідко бачу в місті дійсно ефективні замки, які злодюжки просто не наважуються чіпати через великі затрати часу і шум під час зламування.
Купуйте надійні замки (від 500 грн і більше) і не залишайте свого коня без нагляду.
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 02 липня 2013, 14:03

Шкода, що втік негідник :evil: На Шевченка зазвичай людно, невже ніхто не допоміг ?
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 02 липня 2013, 18:02

+roman+ написав:Шкода, що втік негідник :evil: На Шевченка зазвичай людно, невже ніхто не допоміг ?

як не дивно не було людей поблизу. тільки якась жіночка з коляскою.
Agressor

Повідомлення 02 липня 2013, 21:32

От ви всі пишете - "шкода що злодій втік". А що, якби не втік, чи ви б почали розбирання з міліцією? Майже впевнений, що форумчани мають на увазі, що добряче відлупцювали б його [злодія]. Я, звісно, згоден, що в такому випадку можна раз дати по зубах, але не більше. Бо я, як людина, що любить свій велосипед, майже впевнений, що міг би в такому перевзбудженому стані передати куті меду і задубасити того злодія чисто. Так що будьде обережні, і краще стримуйте себе (як і зробив ТС :good:), а то потім проблем не обберешся.
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko
Повідомлення: 109

Повідомлення 02 липня 2013, 21:36

Пощастило тобі! Вчасно побачив пропажу. Ще би пару хвилин і він би додався до сумної статистики. Відповідно цей випадок є ще одним уроком для всіх - не лишайте вели без нагляду взагалі!
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 02 липня 2013, 22:27

Повезло, що на Шевченка досі "танкодром", а то обійшлося би без хепі-енду :)
Велосипед треба в любому випадку причіпляти, якщо він не поруч і не потрапляє в поле зору.
Chieftl
Сталкер
Повідомлення: 740

Повідомлення 03 липня 2013, 02:14

Діма, ти допустився помилки, велосипед повинен знаходитись біля райдера в таких випадках не дальше витягнутої руки. Ну, добре, шо так все закінчилось, це унікальний випадок. Стосовно варіанта дати 3.14зди таким кексам, то дійсно, треба не перейматись, коли зловив, бо можна забити в ейфорії до незворотнього каліцтва, а людина - то таке створіння, з часом набуває лишніх звилин і стає адекватним членом суспільством.... , ефективніше роздіти, і хай біжить...)))))
Критерии "быстро", "дешево" и "качественно" - сочетаются только попарно
whip
Повідомлення: 163

Повідомлення 03 липня 2013, 14:20

Шкода, що злодій утік :evil:
З.І. А чому ровер не прищеплений був велозамком (будь-яким) до чогось масивного?
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 29 серпня 2013, 18:18

... бачив на днях цю "морду ліца", злодій йшов на куті вулиць Мазепи і Січових Стрільців і переходив дорогу.
обличчя я пам'ятаю добре і що дивно одягнутий був в ЦЮ ж саму білу кепку і спортивний сіро-синій (обноколірний) батнік з довгим рукавом без капішона. Хотілось підійти і спитати як справи, але їхав з клієнтами машиною, жаль не було можливості :blush:
Отже живе даний індивід і як чую по новинах (вели в тому районі пропадають постійно) успішно далі займається своїм промислом, тай напевне він не один. Сьогодні знову викрали вел.
Хто знає Надю Самохвалову (Мультіка)?! Побачити її зелене велочудо десь, дайте знати.
Agressor

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість