Обережно! Олені на дорогах!

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 30 серпня 2013, 09:10

От вирішив затестити новеньку гоупрошку і.... Тут ноу комментс. Обережно є троха ненормативної лексики.

Пропоную збирати тут таких водятлів - "страна должна знать своих героев" (с)
Зображення
Як виявилось в дитинстві я їздив на рігідному сінглспіді дружок!
Slider
Повідомлення: 101

Повідомлення 30 серпня 2013, 11:01

Мудак на хонді однозначно мудак! :evil: (пардон за тавтологію) Добре, що тобі вдалось його об'їхати.

І ще дам маленьку пораду: при зупинці на світлофорі (чи на нерегульованому перехресті) рекомендується зупинятись таким чином, щоб водій першої машини (чи перших двох машин, якщо це двополосна дорога, як на відео) міг чітко побачити велосипедиста, що також збирається проїхати перехрестя. Тобто ставати потрібно перед першим автомобілем на світлофорі.
Якщо зупинятись в "сліпій зоні" водія автівки/автобуса, то він просто може не помітити велосипедиста і, надумавши зробити непередбачуваний маневр, збити останнього.
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 30 серпня 2013, 11:31

Без образ, але обом необхідно ПРОЧИТАТИ хоча б, правила дорожнього руху України бо чомусь усі бачать на даному відео тільки порушення ПДР водія авто (безумовно воно було), але чомусь не бачать порушень ПДР велосипедиста.
З.І. За такий "проїзд" перехресть велосипедистами я б ноги пообламував! :evil:
Востаннє редагувалось b_romik в 30 серпня 2013, 12:39, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Не обов"язково ображати інших форумчан, щоб висловити свою точку зору. Толерантніше, будь ласка.
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 30 серпня 2013, 11:59

Grey написав:У двох словах - на відео ДВА олені, один на велосипеді, інший на авто. Без образ, але їм обом необхідно ПРОЧИТАТИ хоча б, правила дорожнього руху України бо чомусь усі бачать на даному відео тільки порушення ПДР водія авто (безумовно воно було), але чомусь не бачать порушень ПДР велосипедиста.
З.І. За такий "проїзд" перехресть велосипедистами я б ноги пообламував! :evil:

Без образ - сам почитай пдр -
11.2. На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об'їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.
1.14
Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об’їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.

Я їхав прямо, що говорить про це пдр на багато смузній дорозі? А тепер увжніше дивимся на розмітку на асфальті - що бачим? Чи я мав з крайньої правої смуги перестроюватись щоб поїхати по січових?
Зображення
Slider

Повідомлення 30 серпня 2013, 12:16

Grey, я б їхав аналогічно тому, як поїхав Slider і, як на мене, то цей варіант - найбільш правильний в даному випадку.
Чи може варто було стати в правий ряд, злізти з велосипеду, перейти вул.Франка по пішохідному переходу, пройти 50 метрів по тротуару, перейти другий пішохідний перехід біля Пеперончіно (початок сотки), повернути наліво, пройти ще 20 метрів по тротуару до вул.Січ.Стрільців і вже там сісти на велосипед і поїхати далі по дорозі? :?
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 30 серпня 2013, 13:06

Volvo-драйвер тварюка. Slider все правильно зробив.
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 30 серпня 2013, 14:14

Назагал велосипедист зробив все правильно.
Але потрібно завжди пам'ятати в якій країні живемо і чим все обернеться в разі ДТП . :ph34r: (нам до цивілізованого суспільства ще дууууже далеко)
Тим більше, що за кермом дорогого паркетника їхав просто мудак, по "жизни".
А от правила для велосипедистів, їх потрібно 1 в місяць перечитувати :D ІМХО.
http://www.trekbikes.com.ua/dokumentyi/ ... distv.html
Doc House
Повідомлення: 137

Повідомлення 30 серпня 2013, 15:30

Перехрестя проїжджаю згідно розмітки. Зранку, коли їду на роботу, з лівої смуги повертаю вліво (о жах!!) з Петлюри на Коновальця згідно розмітки і сигналу світлофора, після чого показую правий поворот і здаю до бордюру. Динаміка розгону і швидкість в міському режимі у мене співмірна з автомобілями, якщо не вища, тобто таким чином заважати їм я не можу. Проблем на дорозі стараюсь уникати. Єдине, що пригадується з серйозного - як мене ледь на Чорновола не розчавили дві маршрутки (я пішов на обгін, а друга за мною - на подвійний) і те, як на мокрій дорозі, під дощем, на мій зелений на дорогу вискочив якийсь мудак з кейсом. Він летів три метри, кейс - п"ять, як я втримався на ровері - досі не знаю... А цей красень на відео явно своїм танком і поведінкою по Фрейду компенсує свою неспроможність...
Denysko
Повідомлення: 50

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:04

Slider написав:Без образ - сам почитай пдр -
11.2. На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об'їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.
1.14
Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об’їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.

Я їхав прямо, що говорить про це пдр на багато смузній дорозі? А тепер увжніше дивимся на розмітку на асфальті - що бачим? Чи я мав з крайньої правої смуги перестроюватись щоб поїхати по січових?

Ти знущаєшся? :blink:
Ти знаходився на розмітці МІЖ ДВОМА ПОЛОСАМИ!!!! І відповідно я б не був здивований, якщо водій автобуса тебе узагалі не бачив (переглянув ще раз відео - водій автобуса тебе НЕБАЧИВ УЗАГАЛІ!!!).
Ти мав їхати по крайній правій смузі згідно ПДР або скористатися пішохідними переходами.
Я дане перехрестя проїжджаю наступним чином на велосипеді - по крайньому правому ряді ЗАВЖДИ, якщо надалі потрібно буде рухатися на С.Стрільців то я стаю посеред полоси, якщо ні - можу стати коло бровки на світлофорі, їду прямо і через 50м. повертаю наліво, а потім направо - жодних порушень! Так само часто роблю і на авто.
З.І. Але не це мене "вкурвило", а те як ти "пристроївся" справа коло автобуса - мав там точно такий самий випадок з велосипедистом (був на "бусику") - я його просто НЕ БАЧИВ і не очікував побачити справа від себе!!!! А цей "тормоз" ще пробував там щось вякати про правила коли я його чуть на асфальт не "вложив"....
З.І.І. У випадку ДТП при розслідуванні це була б 100% твоя вина (виходячи з даного відео).
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:30

2 Grey: ти маєш наувазі про порушення слайдером з самого початку на перехресті? тут я згідний він невірно їхав і зупинився. але вже після перехрестя ніби все добре їхав.
я також ніби так там їду, просто їду справа правої полоси, інколи в центрі полоси (якщо нікому не заважаю). і після перехрестя плавно повертаю на січових стрільців( показую рукою поворот)... тобто як слайдер рухався. ніби так можна робити, чи я не правий?

ти кажеш шо їдеш прямо і повертаєш наліво через 50м... тобто їдеш впоперек полоси?... це ніби заважає автомобілям...
Востаннє редагувалось _panika_ в 30 серпня 2013, 17:37, всього редагувалось 3 разів.
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:32

Grey написав:Я дане перехрестя проїжджаю наступним чином на велосипеді - по крайньому правому ряді ЗАВЖДИ, якщо надалі потрібно буде рухатися на С.Стрільців то я стаю посеред полоси, якщо ні - можу стати коло бровки на світлофорі, їду прямо і через 50м. повертаю наліво, а потім направо - жодних порушень! Так само часто роблю і на авто.

:wacko2:
Ну ти і загнув!
Так точно робити не потрібно (виділено червоним). При їзді прямо, ти повинен триматись ближче до бровки, а далі робити маневр вліво дуже небезпечно, вже краще зупинитись на пішохідному переході і перейти.
Як на мене (водія зі стажем 18 років) і велосипедиста зі ще більшим стажем, то саме це перехрестя, велосипедисту важко проїхати так, щоб нічого не порушити. Найбільш правильний варіант - це зупинитись перед авто що стоїть в лівій смузі і рухатись далі так, як це зробив топікстартер. Єдине в чому він неправий - зупинився в "мертвій зоні" маршрутки. А щодо мудака на паркетнику, то якби він все-таки зачепив велосипедиста, то він би сам фарбував бампер і крило свого авто і компенсував збитки завдані здоров'ю велосипедиста і велосипеда (просто це важко відстояти в нашій тотально корумпованій країні).
Doc House
Повідомлення: 137

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:41

_panika_ написав:2 Grey: ти маєш наувазі про порушення слайдером з самого початку на перехресті? тут я згідний він невірно їхав і зупинився. але вже після перехрестя ніби все добре їхав.
я також ніби так там їду, просто їду справа правої полоси, інколи в центрі полоси (якщо нікому не заважаю). і після перехрестя плавно повертаю на січових стрільців( показую рукою поворот)... тобто як слайдер рухався. ніби так можна робити, чи я не правий?

ти кажеш шо їдеш прямо і повертаєш наліво через 50м... тобто їдеш впоперек полоси?... це ніби заважає автомобілям...

Ти не правий, згідно ПДР ти не можеш там перестроюватися у лівий ряд.
Так, я їду посередині полоси щоб без проблем повернути наліво - якщо це комусь заважає то це його проблеми, так написано у ПДР.
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:44

За мертву зону - я зупиняюсь коли зустрінусь очима з водієм, якщо ні - виїзджаю вперед. Водій не бачив 100% звідки це взято? Кут у камери 170 градусів, я стояв врівень з автобусом.
Зображення
Slider

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:48

Doc House написав:
Grey написав:Я дане перехрестя проїжджаю наступним чином на велосипеді - по крайньому правому ряді ЗАВЖДИ, якщо надалі потрібно буде рухатися на С.Стрільців то я стаю посеред полоси, якщо ні - можу стати коло бровки на світлофорі, їду прямо і через 50м. повертаю наліво, а потім направо - жодних порушень! Так само часто роблю і на авто.

:wacko2:
Ну ти і загнув!
Так точно робити не потрібно (виділено червоним). При їзді прямо, ти повинен триматись ближче до бровки, а далі робити маневр вліво дуже небезпечно, вже краще зупинитись на пішохідному переході і перейти.
Як на мене (водія зі стажем 18 років) і велосипедиста зі ще більшим стажем, то саме це перехрестя, велосипедисту важко проїхати так, щоб нічого не порушити. Найбільш правильний варіант - це зупинитись перед авто що стоїть в лівій смузі і рухатись далі так, як це зробив топікстартер. Єдине в чому він неправий - зупинився в "мертвій зоні" маршрутки. А щодо мудака на паркетнику, то якби він все-таки зачепив велосипедиста, то він би сам фарбував бампер і крило свого авто і компенсував збитки завдані здоров'ю велосипедиста і велосипеда (просто це важко відстояти в нашій тотально корумпованій країні).

Прочитай уважно мою відповідь - тоді зрозумієш, що там було написано і хто, що "загнув" 8-) при повороті на С.Стрільців я займаю ЦІЛУ полосу, тобто рухаюся посередині полоси до моменту повороту наліво.
У мене водійська "піська" більша і, що з того? Ми ж не ними міряємося... правильний (і найбільш БЕЗПЕЧНИЙ для власного здоров"я) варіант проїзду даного перехрестя я вже описав, а про "мудака" на "паркетнику" - якщо взяти за доказову базу дане відео - вина велосипедиста буде 100%.
З.І. Давайте не згадувати про корумполваність\піськи\сіськи\тощо, щоб назвати когось оленем\мудаком\п"дарасом - гляньте спочатку на себе, чи ви все правильно робите.
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:51

Grey і в догонку питання, а біля бровки це інакше, так? айяйяй
Зображення
Slider

Далі

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість