Обережно! Олені на дорогах!

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:51

no comment.
Doc House
Повідомлення: 137

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:53

Slider написав:За мертву зону - я зупиняюсь коли зустрінусь очима з водієм, якщо ні - виїзджаю вперед. Водій не бачив 100% звідки це взято? Кут у камери 170 градусів, я стояв врівень з автобусом.

Це взято з власного водійського досвіду і їзді на купі різних машин - ти стояв у мертвій для нього зоні... це поперше, а от по друге - він може просто НЕдивитися у праве дзеркало у разі об"їзду перешкоди зліва (недосвідчений). Стояти потрібно або перед автобусом, або позаду (як варіант ближче до заднього колеса) - тоді буде і час і простір для маневру обом.
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 30 серпня 2013, 17:54

Slider написав:Grey і в догонку питання, а біля бровки це інакше, так? айяйяй

Що біля бровки?
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 18:04

Grey написав:...

Ти читаєш що я пишу? "Доки не зустрінусь очима" значить поки не подивлюсь йому в очі - крізь дзеркало, вікно не важливо. Якщо ж цього не сталось тоді виїду наперед. Тут я зустрівся = він мене побачив, я ще не оволодів невидимістю. А стосовно бровки - ти сам писав що можеш біля неї зупинитись, хіба це не те саме що міжряддя? Ти так само ризикуєш небути побаченим водієм авто при правому повороті.. І крізь пробки теж не по правилах між машинами їздити і це факт, але ми ж їздим... Не всі звичайно але...
Зображення
Як виявилось в дитинстві я їздив на рігідному сінглспіді дружок!
Slider
Повідомлення: 101

Повідомлення 30 серпня 2013, 18:19

Slider написав:
Grey написав:...

Ти читаєш що я пишу? "Доки не зустрінусь очима" значить поки не подивлюсь йому в очі - крізь дзеркало, вікно не важливо. Якщо ж цього не сталось тоді виїду наперед. Тут я зустрівся = він мене побачив, я ще не оволодів невидимістю. А стосовно бровки - ти сам писав що можеш біля неї зупинитись, хіба це не те саме що міжряддя? Ти так само ризикуєш небути побаченим водієм авто при правому повороті.. І крізь пробки теж не по правилах між машинами їздити і це факт, але ми ж їздим... Не всі звичайно але...

Я з "очима не зустрічаюся", а стаю так щоб мене було видно, тому мені важко судити про цей момент. Згідно ПДР - ти порушник - признаєш це? Водій паркетника міг тебе, доречі, також небачити, і зовсім не очікував, що ти "вискочиш" з-за "шкоди", але він теж не зовсім правий у даній ситуації (мається на увазі, що доганяв і питав чого ти їздиш посеред дороги)
Звичайно, що не те ж саме! У твоєму випадку ти знаходишся між двома полосами якими рухаються авто (і зліва і зправа) і відповідно ти створюєш проблеми для двох поліс одночасно. Коли ти стоїш коло бровки (мається на увазі сантиметрів 50 від неї) ти нічого не порушуєш... мені здіється, що ти путаєш статику з динамікою - ми говоримо про проїзд перехрестя коли ти стоїш на червоне світло, а не про маневри під час руху.
З.І. Я теж часто їжджу не за правилами, але стараюся прогнозувати усе наперед щоб не створювати нікому незручностей.
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 19:10

Якщо це так тобі важливо так я був не правий при проїзді перехрестя. Хоча це спорне питання. Але по решті пунктів я категорично не згідний.
П.с. такий проїзд перехрест вважаю більш прогнозованим, бо добра половина водіїв правил не знає
Зображення
Як виявилось в дитинстві я їздив на рігідному сінглспіді дружок!
Slider
Повідомлення: 101

Повідомлення 30 серпня 2013, 19:48

Slider написав:Якщо це так тобі важливо так я був не правий при проїзді перехрестя. Хоча це спорне питання. Але по решті пунктів я категорично не згідний.
П.с. такий проїзд перехрест вважаю більш прогнозованим, бо добра половина водіїв правил не знає

:)
По решті - це по яких?
З.І. А 90% велосипедистів тим паче в ПДР не орієнтується :dash1:
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 19:53

Для розуміння того, чого я "домахався" до велосипедиста - у нас дивляться на ДТП по факту, не враховується причинно-наслідкова дія, а от "забугром" водій, що перевищив швидкість\був напідпитку\тощо у 99% буде винний у ДТП тому, що він порушив ПДР першим і інший водій не зміг цього спрогнозувати\очікувати... я вважаю це правильним підходом до справи.
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 21:42

Grey написав:Водій паркетника міг тебе, доречі, також небачити, і зовсім не очікував, що ти "вискочиш" з-за "шкоди", але він теж не зовсім правий у даній ситуації (мається на увазі, що доганяв і питав чого ти їздиш посеред дороги)

Міша, водій Вольво мав дуже гарний обзор, йому нічого не заважало (подивись ще раз відео). Він просто не хотів бачити велосипедиста. Slider не "вискакував" з-за Шкоди, а рухався в своїй смузі.
Я вже мовчу про те, скільки раз натупив і порушив водій авто: виїзд з парковки під час активного руху транспорту в суміжній з парковкою смузі (створення аварійної ситуації. Якщо трохи почекати, то можна спокійно виїхати з парковки, коли буде переключення світлофору), створення аварійної ситуації під час виїзду на Січових Стрільців в неположеному місці (повинен був проїхати в своїй смузі вперед до кінця "трикутника", а вже тоді повернути наліво і потім направо), зупинка перед велосипедистом на Січових Стрільців без включення сигналу повороту (знову аварійна ситуація)...
Та він просто геній :?
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 30 серпня 2013, 23:05

b_romik написав:
Grey написав:Водій паркетника міг тебе, доречі, також небачити, і зовсім не очікував, що ти "вискочиш" з-за "шкоди", але він теж не зовсім правий у даній ситуації (мається на увазі, що доганяв і питав чого ти їздиш посеред дороги)

Міша, водій Вольво мав дуже гарний обзор, йому нічого не заважало (подивись ще раз відео). Він просто не хотів бачити велосипедиста. Slider не "вискакував" з-за Шкоди, а рухався в своїй смузі.
Я вже мовчу про те, скільки раз натупив і порушив водій авто: виїзд з парковки під час активного руху транспорту в суміжній з парковкою смузі (створення аварійної ситуації. Якщо трохи почекати, то можна спокійно виїхати з парковки, коли буде переключення світлофору), створення аварійної ситуації під час виїзду на Січових Стрільців в неположеному місці (повинен був проїхати в своїй смузі вперед до кінця "трикутника", а вже тоді повернути наліво і потім направо), зупинка перед велосипедистом на Січових Стрільців без включення сигналу повороту (знову аварійна ситуація)...
Та він просто геній :?

Роман ти не правий... він дійсно міг не бачити велосипедиста (його пропускало авто, автобус проїхав, автомобілів за автобусом вже не було), а велосипедист їхав НЕТАМ де повинен був... не сміши на рахунок спокійно виїхати, там це НЕреально, машини є завжди, аварійної ситуації він не створював, просто були інші довбодятли-водії які НЕхотіли йому спокійно дати виїхати бо їм "нада уже"(с)... він не повинен був їхати до трикутника ;) він міг та мав право там розвернутися де розвертався, поворот включив - доречі лівий, якщо ти не звернув увагу, це він уже потім вирішив поїхати направо наздоганяти велосипедиста щоб "навчити", ну там він уже правого повороту не вмикав.
Роман я вважаю, що дана тема повинна мати заголовок - ДВА олені на дорозі, тому, що велосипедист винен у даній ситуації не менше ніж водій авто і з самого початку СВІДОМО йшов на порушення ПДР, натомість водій вольво у даній ситуації порушив ПДР тільки коли не ввімкнув правий покажчик повороту і "притер" велосипедиста щоб провчити...
Grey

Повідомлення 30 серпня 2013, 23:09

Виходячи з даного відео та "розуміння" його з боку велосипедистів - я обома руками за те щоб велосипедистів заставити вивчати ПДР.
Grey

Повідомлення 31 серпня 2013, 00:17

То де мав бути велосипедист? Десь я бачив від velokiev, ПДР в ілюстраціях для велосипедистів, не можу найти. Я дане перехрестя їду по тротуару :)
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 31 серпня 2013, 00:49

Ох і гаряча дискусія тут була ...
Я так бачу, що винних і тих, хто доклав зусиль в дане непорозуміння уже визначено.

Не забувайте, що ви ділите дорогу з авто. Ніхто не ідеальний та не вільний від помилок. Особливо в містах при великих скупченнях транспорту і "оленів", хтось та й зробить помилку в силу того, що недобачив чи хто порушував.
Перш за все ми самі винуваті за те, що ось таке трапляється.

Там би не завадило б якусь розмітку намалювати на правильну лінію, щоб потім не було ні у кого сумнівів у правильності вибраного маршруту.
westpole
Повідомлення: 126

Повідомлення 31 серпня 2013, 01:13

Я все отак стараюся їхати, коли бачу що спереді машин багато
Зображення
Tapac
Сталкер
Повідомлення: 179

Повідомлення 31 серпня 2013, 01:44

Чомусь мені здається, що навіть якщо ДАІшник намалює схему проїзду для велосипедиста відмінну від тієї що пропонує Grey, то він теж буде не правий і погано знатиме ПДР..... :P
Doc House
Повідомлення: 137

Поперед.Далі

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість