Захист велосипеда від злодіїв і подальшої продажі

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 12 вересня 2013, 18:27

..от рив в неті інформацію і натрапив на досить цікаву статтю......точніше ІДЕЮ http://nedoma.com.ua/blog/bicycle/32.html .Ідея досить цікава і на мою думку ефективна а полягає вона в створенні бази даних велосипедів..з одного боку подумати а для чого б це..але ж все таки коли б вона(база даних) існувала то це б давала додаткову гарантію того шо велиосипеди які були викрадені тяжкче буде продати.Пишітьхто шо про це думає і як би її втілити в життя
......я віддаю перевагу робити в своєму житті те, що я люблю, а не те, що модно... престижно.... чи належить....
angey
Повідомлення: 265

Повідомлення 12 вересня 2013, 19:37

Ідея абсолютно не нова, але не реалізована (наскільки я знаю).
Близько півтори роки тому, планував таке зробити, але, то не було часу, то бажання, потім вже й не дуже бачив, чи буде з цього якась користь.

Якщо ви чи хтось надумає реалізовувати, декілька пунктів:
1. Це база викрадених велосипедів (а то були пропозиції облікувати всі, це брєд)
2. Робіть все по серйозному. Це повинен бути сервіс з публічним API, щоб будь хто міг реалізувати клієнт під потрібну йому платформу (Android, Windows Phone, iOS, blackberry, просто віджети на сайт і т.п.)
3. Зробіть її простою, щоб внести дані було питанням декількох хвилин.

Поки все. Загалом врахуйте, що це може захистити лише від продажу рами (хоча здається були й рами без серійника) а не компонентів.
Strange_V
Сталкер
Повідомлення: 961

Повідомлення 12 вересня 2013, 19:52

ну так це проблема що номер є лишень на рамі а не на всіх компонентах :( поставити би це питання глобальніше на рівні виробників...але це практично нереально
......я віддаю перевагу робити в своєму житті те, що я люблю, а не те, що модно... престижно.... чи належить....
angey

Повідомлення 12 вересня 2013, 20:11

Употія. імхА.
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 12 вересня 2013, 20:17

та скоріше всього так :) хоч як кажуть якщо сильно захотіти можна сидячи злетіти :D
angey

Повідомлення 12 вересня 2013, 20:39

...нічого не дасть

взагаліто існує вже величезна база крадених роверів в москалів, там троха і з України роверів є...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 12 вересня 2013, 21:09

а якщо самим придумат специфічне маркування типу щоб його було видно під ультрафіолетом ч ще якимось специфічним світлом :D

от так як в нас гривня має захист а такий захист зробити великам :D типу світиш а там Леся 200-чка нарамі :lol:
Востаннє редагувалось b_romik в 13 вересня 2013, 00:24, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Об"єднав повідомлення. Прохання користуватись кнопкою "Редагувати"!
angey

Повідомлення 12 вересня 2013, 21:30

Велосипеди крали\крадуть\будуть красти... крадені велосипеди купували\купують\будуть купувати :geek: :ugeek: :geek:
З.І. Тема ніпрощо.... імхА.
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 12 вересня 2013, 23:05

Grey написав:Велосипеди крали\крадуть\будуть красти... крадені велосипеди купували\купують\будуть купувати :geek: :ugeek: :geek:
З.І. Тема ніпрощо.... імхА.

+1 . Цікаво, якби наприклад хтось їз Європи на базу ту потрапив,і побачив, що його крадений велосипед вкрали другий раз... :) На мою думку, проблема в людях, якщо б не було попиту на крадене, ніхто б і не крав. Чи багато людей має документи на велосипед? В більшості випадків всім пофік на документи, і на не ринкову ціну :) Таку базу зробити легко, десь за тиждень або два, якщо б серйозно взятись, але чи є зміст. Люди, які купили крадений не підуть в міліцію жалітись, що купили крадене)
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 14 вересня 2013, 12:46

може краще зробити базу мобільних телефонів власників велосипедів (звичайно не всього міста, а тих хто спількується на форумі клубу), це звичайно ідея проте може адміністратори сайту розглянуть її.
однією з найважливіших умов є можливість надсилання екстренного СМС повідомлення всім хто буде входити в дану базу.
Суть ідеї:
1. створюється база мобільних телефонів.
2. у разі викрадення велосипеда, в найкоротший термін потерпілий (звичайно він повинен бути внесений в базу даних) через адміністратора сайту ( а може й дану функцію поширити на кожного учасника) надсилає СМС повідомлення всім учасникам що входять в базу.
3. при отриманні повідомлення кожен учасник по мірі своїх можливостей веде контроль місцевості де знаходиться з метою виявлення викреденого ровера.
4. у разі виявлення подібного ровера, той хто побачив сповіщає адміністратора район виявлення, в свою чергу адміністратор знову сповіщає учасників де було виявленно ровер, і тоді вже хто має можливість підтягується в той район для більш якісного пошуку.
5. той хто виявив (якщо він на велосипеді) якто кажеться "на морозі" просто тупо супроводжує на відстані велосипед та контролює куда він направляється, веде сповіщення через адміністратора учасників групи, за допомогою телефона також робить фото.
6. адміністратор також надсилає учасникам групи телефон або ім"я того хто виявив підозрілий велосипед, для більш швидкого гуртування.
7. Коли вже учасники зібрались в групу (хоча б 2 чоловіка), тоді вже можна і з деякими питаннями звернутись до "власника" ймовірного викреденого велосипеда.

в першому СМС повинна бути найкоротша інформація
1.марка (колір) велосипеда
2. власник велосипеда (нік)
3. номер рами
3. де викредено
4. 1,2 особливості велосипеда, фото (або кожен через нік власника переглядає фото на сайті в заздалегідь створеній базі)

може для створення даної бази та надсилання СМС потрібні будьть кошти, то в такому разі кожному учаснику потрібно буде зробити грошові внески

звичайно що ідея сирувата та потребує удосконалення, але якщо її можна було б реалізувати то може хоть якусь надію можна було б мати для виявлення викраденого велосипеда.
Востаннє редагувалось svat01 в 15 вересня 2013, 13:38, всього редагувалось 2 разів.
svat01
Повідомлення: 151

Повідомлення 14 вересня 2013, 15:18

альтьернативна ідея :)
angey

Повідомлення 15 вересня 2013, 13:39

angey написав:альтьернативна ідея :)

:blush2:
svat01
Повідомлення: 151

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість