Проект велодоріжок

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 22 жовтня 2013, 12:31

Ось таку "схему" пропонують.

Зображення

І документ
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 22 жовтня 2013, 13:24

За наявною інформацією ідея влаштування велосипедних маршрутів в місті вже привела до спроб промальовки варіантів їх схеми.
А тому – для отримання певного політичного зиску з організації цієї справи, пропоную невідкладно здійснити декілька заходів для перехоплення ініціативи до депкорпусу.

Сильно, сильно... Типу "Ви все продумайте, зробіть, а ми попіаримось" ? Знайома схема :P
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 677

Повідомлення 22 жовтня 2013, 13:25

Підтримую ідею. :good: Однак не зрозуміло - хто пропонує цю схему? Влада чи може якесь товариство?
До схеми додав би ще доріжку навколо міста - Івасюка-Надрічна-НабережнаДовженка-Петлюри-Ребета... після Ребета йде промислова зона - вул.Хриплинська - там можна і без доріжки проїхатись.
Якщо можна - детальніше про цей проект. Хто ініціатор?

P.S. Тільки тепер побачив прикріплений документ. Не можу його відкрити (якась помилка). Можете текст сюди скопіювати?
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 22 жовтня 2013, 15:45

Коло.Стежки

На даний час питання влаштування велосипедної інфраструктури піднімається спорадично і є предметом для спекуляцій громадських об’єднань, політичних структур.
В місті розрізнено існують кілька неформальних гуртків прихильників велосипедного спорту.
За наявною інформацією ідея влаштування велосипедних маршрутів в місті вже привела до спроб промальовки варіантів їх схеми.
А тому – для отримання певного політичного зиску з організації цієї справи, пропоную невідкладно здійснити декілька заходів для перехоплення ініціативи до депкорпусу.

1. Провести засідання постійної депкомісії з питань питань духовного відродження, науки, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, де представити Ініціативну групу з депутатів МР, що займається підтримкою та промоцією Мережі Коло.Стежки.
- Рекомендувати МГ своїм розпорядженням створити Робочу групу для розробки цільової Програми розвитку велосипедної мережі та супровідної інфраструктури у м.Івано-Франківську.
- Рішенням комісії рекомендувати МГ склад та попередній перелік членів даної Робочої групи. (Можливо: Голова Робочої групи – Панас.; Секретар – управління в справах сім’ї та молоді; ще - комітет фізкульт.-та-спорту; ДМтА; ДКГТтЗ; Управління економічного та інтеграційного розвитку, депутати земельники,гуманітарії та ще комунальник і здоров’я тощо. А, забув. І ще Чорноус)
- Чітко вказати терміни розробки вказаного документу та відповідальну особу.
На згадуваному засіданні комісії, ілюстрацією попередньої роботи Ініціативної групи (як варіант склад групи: Яцинович, Тютюнник…), оприлюднити та запропонувати до громадського обговорення й для подальшого опрацювання структурними підрозділами МВК:
- Концепцію розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м.Івано-Франківську на 2014-2020 роки (попередній текст додаю. Як і бачення Львова та інших міст)
- а також попередньої Схеми вело маршрутів «Коло.Стежки». (В додатку).
Документи мають негайно бути оприлюднені на сайтах МР, МВК (а тут – не знаю..).
За тиждень-два до засідання депкомісії провести зустріч в ДМтА з ГА В.Гайдарем. Від депутатів – обидва земельники та решту «ініціаторів». Мета зустрічі – ми цим займаємось та контролюємо. А Ви передбачаєте в новому ГП якісь рішення???
Чи і як піарити такі кроки – вам вирішувати. Як одну з причин гострої зацікавленості депутатів з ініціативної групи велопроблемою є здійснення корегування генерального плану міста. Депутати стикнулись з необхідністю передбачити влаштування Мережі Коло.Стежок при розробці даного документу (ГП).
2. Ініціативна група знаходить та зв’язується з усіма наявними велоспільнотами в місті. Предмет розмови – «ми це штовхаємо, приходьте й допоможіть».
Але основним завданням є їх всіх зібрати. Як варіант – провести «круглий стіл». (До першого круглого столу додаю «робочі матеріали».) Обов’язково предметом першої зустрічі буде обговорення проекту Концепції та вищеописане рішення депкомісії. Також можна обговорити та обхаяти пропоновану схему Мережі Коло.Стежок.
Але, враховуючи наявність купи часу у членів вказаних спільнот, запропонувати і їм створити та попрацювати над власними варіантами схеми маршрутів «Мережа Коло.Стежок». (До речі. Спало на думку, що коли-б просувати таку назву програми та комплексу заходів, як «Коло.Стежки», то питання авторів та ініціаторів справжніх дій вже-б не стояло).
Формат круглих столів є доречним і можна було-б провести їх ще кілька. Тема розмови – їх варіанти Мережі й Заходів, а також корегування Концепції.
3. Ініціативна група, за участі двох депземельників (чи можливо на спеціальному спільному засіданні «земельної» та «гуманітарної» депкомісій, можна - відкритому) проводить зустріч з представниками ДМтА та ДКГТтЗ, де представляє попередню схему Мережі Коло.Стежок. Комісія дає завдання ДМтА та ДКГТтЗ про необхідність опрацювання та надання висновків щодо влаштування Мережі.
4. Ініціативна група, за участі депземельників і гуманітарного депутата (чи, як варіант, на спеціальному спільному засіданні «земельної» та «гуманітарної» депкомісій, можна - відкритому) проводить зустріч з керівництвом Управління економічного та інтеграційного розвитку та управління в справах сім’ї та молоді, КФС, де представляє попередню версію Концепції. Якщо це буде засідання депкомісії, то рекомендувати Управлінню економічного та інтеграційного розвитку долучитись до опрацювання Концепції і Програми підготувати і подати вказані документи на предмет отримання грантів від Світових та Європейських організацій для здійснення Заходів з влаштування Мережі та інфраструктури.
5. Ініціативна група проводить спеціальне засідання «Круглого столу». Темою засідання є презентація власного варіанту цільової Програми розвитку велосипедної мережі та супровідної інфраструктури у м.Івано-Франківську «Коло.Стежки».
6. На цей час вже перший раз збереться Робоча група. Толку від неї, без штовхання в плечі буде мало, а тому на друге засідання треба буде винести власний варіант цільової Програми.
7. При отриманні будь-яких притомних документів, на зразок схем Мережі чи проектів Концепції і Програми знизу від велоспільнот, Ініціативна група пробує збирати «круглі столи». Звісно. Питання підготовки, оприлюднення матеріалів таких заходів лягає на неї. На одному з «столів» Ініціативна група настійно просить Робочу рекомендувати структурним підрозділам МВК в короткі терміни доопрацювати та винести на громадське обговорення Концепцію та Програму, з подальшим їх затвердженням на сесіях ради.
8. При винесенні вказаних документів на затвердження сесією ради, співдоповідачем з даного питання обов’язково має бути керівник Ініціативної групи.
9. У відповідності до Програми, ДМтА розміщає замовлення в АПБ з виготовлення Схеми Мережі вело маршрутів «Коло.Стежки».
10. Управління економічного та інтеграційного розвитку опрацьовує та виносить вказану Програму на предмет отримання грантів від Світових та Європейських організацій для здійснення Заходів з влаштування Мережі та інфраструктури.
11. Виконана Схема Мережі вело маршрутів «Коло.Стежки» проходить процедуру громадського обговорення та затвердження сесією ради.
12. ДМтА, при здійсненні робіт з корегування ГП, враховує схему Мережі Коло.Стежок, як частину діючої містобудівної документації.
13. Ініціативна група тримає виконання вищеописаних заходів під постійним контролем та здійснює піар і промозаходи по та підчас впровадження Мережі Коло.Стежок.
14. При підготовці Концепції розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м.Івано-Франківську на 2014-2020 роки та цільової Програми розвитку велосипедної мережі та супровідної інфраструктури у м.Івано-Франківську «Коло.Стежки», на засіданні постійної депкомісії з питань питань духовного відродження, науки, освіти, культури, молодіжної політики та спорту виносяться рекомендації щодо пропаганда.
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 22 жовтня 2013, 16:36

Самый верный признак истины - это простота и ясность. Ложь всегда бывает сложна, вычурна и многословна.(Л.Н. Толстой)
RESKO

Повідомлення 22 жовтня 2013, 20:22

Merlin написав:

Сильно, сильно... Типу "Ви все продумайте, зробіть, а ми попіаримось" ? Знайома схема :P

Ти сумнівався? :D
З.І. Хотів би я побачити ДЕ буде велодоріжка по вул.Вовчинецькій та вул.Г.Хоткевича... мабуть у повітрі підвісять... "звиздіти не мішки носити..."(с)
одним словом - bla-bla-bla
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 22 жовтня 2013, 20:24

_panika_ написав:Коло.Стежки

Ініціативна група - жесть, ці хлопці точно "допоможуть" :dash1:
Grey

Повідомлення 23 жовтня 2013, 10:52

Велоінфраструктура, конечно, у стилі Сальвадора Далі- пост модерно і утопічно. У місті від 0 до 2% реальної вело інфраструктури а тут вже проєкт вело міста. Барбітурат кальцію не давати, два куба феназепама

Аргументую, частина доріг-транспортних артерій , як то згадує містер Грей, ледь дозволяють роз’їхатися двом автівкам а ще плюс вело доріжка,, чекай транспортного колапсу і франківського армагедца.

Почну з іншого.
Для старту варто було б "обнять" "обнятное" промаркувани поки що наявні вулиці, відтинки або напрямки в реалі.
Для такого діла, як на мене - варто першочергово промаркувати велодоріжку на вул. Незалежності (початок і кінець сотки) - червона бруківка посередині вулиці дозволяє візуально розмежувати потоки пішоходів і велосипедистів.
Приклад: На сотці постійно райзують велогіки а пішоходи шарахаються, матеряться а інколи після прогулянки мамочки зливають олово дітям які настрашилися бешеного дядька в шльомі і на ровери бо той мало не задавив її неконтрольоване чадо. (з власного досвіду) :turned: :bicycle2:
Далі на черзі славно-горезвісна вул. Шевченка. .
При умові якщо буде промарковано і добито до кінця маршрут в парку.
Далі облаштувати вело переїзд поруч з пішохідним через вул. Мазепи в районі міського озера. На озері також промаркувати доріжку для тих хто там ганяє, ....мож продовжувати далі, але алярмовими і дієвими на мій погляд є саме такий старт ап. Хто не згідний, давайте по каменю і коменту.
:rtfm:
Targan
Повідомлення: 140

Повідомлення 23 жовтня 2013, 11:28

Цей "проект" уже був давно, тай проектом це назвати важко :) Зараз його витягнули із загашника, і хочуть щось робити. Але не думаю, що справа зайде дальше слів.
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 23 жовтня 2013, 12:17

denys281 написав:Цей "проект" уже був давно, тай проектом це назвати важко :) Зараз його витягнули із загашника, і хочуть щось робити. Але не думаю, що справа зайде дальше слів.

Ти маєш рації (хоча в нас рації має тіко Грей).
Думаю що з рівня трендьожу це далі не зрушить. І в цьому не твоя чи моя біда. Система в якій ми живело і яка нами править, править пофігістично+совдепобарижно. Якби вело рух не був вимогою евро організації (ніби ГІСУ), наша влада ніколи не зачепила це питання і спустила все на самотьок, закривши рапорт про роботу простими відмазками і брехнею.
Проте з цієї сітуейшину можемо скористатися ми велолюбителі - нам в місті требе хоча щось з велоінфраструктури, тому діалог буде мати місце........ будутб там якісь гроші на розвиток, будуть ідеї, буде і робота
Наразі та хрень(комісія) з депутатьйом і прочими велогенераторами недасть ефекту. Поясню. З мого досвіду, депутати вважають себе кожен НОВИМ Стів Джобсом і нехтують думками рядових франківців.

Допоки вони будуть грати прімо в цій симфонії конструктив в ауті. Якщо замінити депіка на представника велоруху, клубу або офіційної організації, то толк буде. В сталкері є люди не депутати але компетентніші в сотні раз по велопитаннях бо катають і не вибач "вздять в каністру махаючи партійним квитком"
Targan

Повідомлення 23 жовтня 2013, 13:01

Targan написав:В сталкері є люди не депутати але компетентніші в сотні раз по велопитаннях бо катають і не вибач "вздять в каністру махаючи партійним квитком"

Тоді може слід почати з обговорення лідерів серед своїх? Просунувши хоч одного до влади можна спробувати добитися хоч якогось результату. Кількість велосипедистів може скласти досить серйозний електорат на виборах. При бажанні можна скористатися методою відкріплення від свого округу і всім дружно проголосувати на певному окрузі і просунути свого кандидата. Підтримка наших інтересів це вже справа його совісті... але іншого шляху я не бачу. Варіанти в дусі "зібратись з плакатами перед ОДА і барабаники по відрах" - нідочого не приведе. Так велодоріжки нам не бачити як сліпому стежки. :dash1:
Можливо, варіант з голосуванням по одному окрузі не є настільки перспективним, як я уявляю... але суть не в цьому, а в тому, що треба мати свого представника при владі, щоб на неї впливати.

P.S. З досвіду своїх знайомих, які посіли місця в міській раді - не такий страшний вовк, як його малюють. Все реально. :good:
RESKO

Повідомлення 23 жовтня 2013, 14:00

Ну якщо ти маєш таких дієвих в міській раді то я сі дуже з сего тішу. Зведи тоді представника від велобратви з "цими реальними пацанами" і тоді буде у нас справжний Амстердам- по розвитку вело руху, а не по чайнушках і вулиці червоних ліхтарів, як то є зараз (коротко - безлад) Хочеш тебе уповноважимо. Чо м би ні?! З аналізу твого попереднього допису ти человек глибоко інтелектуальний і може навіть десь пересікаєшся з владою і тою і ще тою. Буду за тебе голосувати як за єдиного кандидата від Роверової генерації!!!!! Якщо мож но гріх не рушити)) :ugeek:
Targan

Повідомлення 23 жовтня 2013, 18:16

Я себе не пропонував і сама політика мені в її сучасному стані - неприємна справа. А ті що пробились до міської ради зараз вже не при політиці. Вже двічі "правитель" мінявся з того часу.
До чого тут сарказм - не розумію. У Вас тут на форумі це звичка якась? Конкретно Вас Targan я чим образив?
P.S. Як будете шукати тих що при владі - отримаєте той же результат що й тепер - НІЯКОГО.
RESKO

Повідомлення 23 жовтня 2013, 21:12

Бачу, що у когось не рожеві окуляри, а рожеві лінзи + рожеві окуляри :geek: :ugeek: :geek:
Grey

Повідомлення 23 жовтня 2013, 22:28

RESKO написав:Я себе не пропонував і сама політика мені в її сучасному стані - неприємна справа. А ті що пробились до міської ради зараз вже не при політиці. Вже двічі "правитель" мінявся з того часу.
До чого тут сарказм - не розумію. У Вас тут на форумі це звичка якась? Конкретно Вас Targan я чим образив?
P.S. Як будете шукати тих що при владі - отримаєте той же результат що й тепер - НІЯКОГО.

Сарказм на сарказм, містер RESKO, і нічого особистого. По правді, не вірю в таку манну як про неї пишуть - велодоріжки на кожну вулицю. Як би то правильно сказати - ми гарматне мясо. Нами треба зараз закрити діру і крапка. Далі, вибач, цитую Грея, з нас зроблять гумові еластичні вироби і злиють. В цьому біда. Якщо питання стоятиме в баблі+ідеї+робота (дорішки, парковки, розмітка) думаю багато підірветься.

Ця форумна дискусія не для того, аби я піднявся, втоптавши тебе в болото, або щось накшталт такого. Робити щось треба, тільки не під координацією депутатів. Мені один колєга з місцевого Вайт хаузу казав шо зараз досить активно велорухом зацікавилися деякі депутати. Не підозріло, не параноїдально))) За два роки вибори, в місті мало не махновщина і розруха. Ті хто клюнув на старі обіцянки другий раз не поведуться. Потрібен новий електорат, нова піпл хаваюча чоколядка. Нею і стає і стають непопулярні вчора теми: велорух, брендинг і промоція, Львівське туристичне і комунальне дивою Шерстять франківчан на вшивість.

Бачу понесло...
Прохання до всіх писати що думаєте по цьому всьому, може разом вийдемо на лаю. Піс.
:pumping:
Targan

Далі

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість