Проект велодоріжок

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 23 жовтня 2013, 23:48

Targan написав:Ця форумна дискусія не для того, аби я піднявся, втоптавши тебе в болото, або щось накшталт такого. Робити щось треба, тільки не під координацією депутатів. Мені один колєга з місцевого Вайт хаузу казав шо зараз досить активно велорухом зацікавилися деякі депутати. Не підозріло, не параноїдально))) За два роки вибори, в місті мало не махновщина і розруха. Ті хто клюнув на старі обіцянки другий раз не поведуться. Потрібен новий електорат, нова піпл хаваюча чоколядка. Нею і стає і стають непопулярні вчора теми: велорух, брендинг і промоція, Львівське туристичне і комунальне дивою Шерстять франківчан на вшивість.

Бачу понесло...
Прохання до всіх писати що думаєте по цьому всьому, може разом вийдемо на лаю. Піс.
:pumping:

Ей, брендинг тут ні до чого, все робиться без депутатів) Хоча то не брендинг, а візуальний стиль :) Якщо без депутатів, то вихід є, як у ситуації із візуальним стилем: меценати дали гроші, найняли самі виконавців) І можливо із того щось получиться :)
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 23 жовтня 2013, 23:50

denys281 написав:
Targan написав:Ця форумна дискусія не для того, аби я піднявся, втоптавши тебе в болото, або щось накшталт такого. Робити щось треба, тільки не під координацією депутатів. Мені один колєга з місцевого Вайт хаузу казав шо зараз досить активно велорухом зацікавилися деякі депутати. Не підозріло, не параноїдально))) За два роки вибори, в місті мало не махновщина і розруха. Ті хто клюнув на старі обіцянки другий раз не поведуться. Потрібен новий електорат, нова піпл хаваюча чоколядка. Нею і стає і стають непопулярні вчора теми: велорух, брендинг і промоція, Львівське туристичне і комунальне дивою Шерстять франківчан на вшивість.

Бачу понесло...
Прохання до всіх писати що думаєте по цьому всьому, може разом вийдемо на лаю. Піс.
:pumping:

Ей, брендинг тут ні до чого, все робиться без депутатів) Хоча то не брендинг, а візуальний стиль :) Якщо без депутатів, то вихід є, як у ситуації із візуальним стилем: меценати дали гроші, найняли самі виконавців) І можливо із того щось получиться :)
Також є ініціатива по встановленню стовпчиків проти паркування)
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 24 жовтня 2013, 00:28

Не забуваймо, що серед представників теперішнього вайт-хаусу є п.Чорноус, про якого згадувалось у вищевказаному документі. Будучи депутатом, він є активним роверистом, себто має пряме зацікавлення в цій справі, та і людина він,як мені здалось, непогана.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 677

Повідомлення 24 жовтня 2013, 00:35

Коли писав про брендинг то мав на увазі не візуальний стиль, а одну розробку, яка зараз вариться при міській раді аби створити щось таке як у граді Львові. Кантору, яка би займалася масовими потужними заходами, пропагандою чи точніше популяризацією міста. Мова не в тому що це погано а в тому що робиться це без фахового підходу, срать-бать і є фірма, яка, між іншим по заходах може проводити лімонні оборудки і прикриватися громадою міста. Варіант вб'ємо Жеки і замутимо один мега-Жек, який буде ніц робити і таке інше а бабоси лити в корито. Ловиш мелодію))) А пацани з візстилем непогано дали попріти владі, навіть якщо то буде суто кромерц проект, все одно на користь міста.
Targan
Повідомлення: 140

Повідомлення 24 жовтня 2013, 00:39

Merlin написав:Не забуваймо, що серед представників теперішнього вайт-хаусу є п.Чорноус, про якого згадувалось у вищевказаному документі. Будучи депутатом, він є активним роверистом, себто має пряме зацікавлення в цій справі, та і людина він,як мені здалось, непогана.

Чорноус - нема питань. Порядний поодинокий варіан серед депутів, він активний велорухівець і навіть виручав коли шукали того лихача після наїзду на Анжея. Тут я немаю що сказати. Але бачив інші прізвища які як я Каденюк - катали. Саме тому така реакція
Targan

Повідомлення 24 жовтня 2013, 09:24

На даний момент я втратив суть бесіди. Велодоріжки вже не робимо, але йде мова за якісь вело-заходи власними силами?
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 24 жовтня 2013, 09:32

Проїхали вище сказане.Пар випустили мож і по суті. Вернемося до велодоріжок.
Друзі, колєги, недруги що думаєе про схему доріжок і які з них є першочергові, з точки зору правтичного велокористувача і берчи до уваги дотримання правил з безпеки руху.
Може варто вибрати якийсь мікрорайон і пробувати з нього.
Targan

Повідомлення 24 жовтня 2013, 09:51

Я вже пропонував розпочати з кільцевої дороги навколо міста. Івасюка-Надрічна-Набережна-Довженка-Петлюри-Хриплинська.

Недоліки:
1)Це всього лиш кільцева дорога яка впринципі не веде нікуди - більшість живе поза її межами, як і працює (в самомі місті)
2)Швидкий рух автомобілів - небезпека. Хоча з іншого боку - якраз саме тому і варто започаткувати велодоріжку, щоб захистити свою "смугу", надати їй право на існування.

Переваги:
1)Не потрібно нічого будувати - саме тут можна розпочати тільки з розмітки. Матеріальні витрати мінімальні.
2)Місто невелике - з кільцевої дороги можна доїхати досить швидко в будь-яку точку.
3)Як не як - периферія, набережна.... повітря чимось та й краще (факт сумнівний, але однозначно присутній)
4)Можна собі дозволити їхати по прямій тривалий час, розвинути швидкість. В центрі міста про це навіть не мріється з сучасним рухом та пішоходами.
5)На кільцевій дорозі розміщені більшість масивних "спальних" районів міста. Більшість мешканців міста все-таки проживають в цих зонах (або близько до них).

P.S. Добавити велодоріжку до таких вулиць як Коновальця, Мазепи, Чорновола - я навіть не уявляю як це можна зробити. Там реально транспорту немає де проїхати. На тротуарах пішоходи не можуть розминутися. Навіть якщо мова йде не про кошти - як це РЕАЛЬНО зробити? Посунути будинки? Вкрасти один тротуар у пішоходів? Заберете 20-30% смуги у автомобілів? Я розумію, що є місця де ці вулиці досить вільні і широкі. Але ж не можна робити по принципу: "ТУТ є доріжка, а ТАМ немає". Велосипед в руки брати не хочеться. Це зараз всі гасають де заманеться. Але як буде доріжка - побачите - чи не один таксист може наїхати з фразами "Вали на свою доріжку!" :evil:

P.S.S. І ще одне питання. Я бачив різні велодоріжки... але країнах не останнього рівня вони по обидві сторони дороги і не забирають територію ні в пішоходів, ні в автомобілів )хоча все-таки існує загорожа між вело-пішо зоною і авто. Тобто велодоріжка це все ж більше до пішохідної зони. Можливо і обїздна кільцева дорога вже втратила свій шанс стати взірцем (потенційна тільки додаткова розмітка). Потрібно шукати місця де плануються нові дороги і там вже "бомбити". Ось будують на Вовчинцях... буде дорога 100%. там і ДХ-шників троха пощемили територіально - чом би не взяти клапоть "велосипедної дороги" ?
RESKO

Повідомлення 24 жовтня 2013, 10:24

Про набережну я мовчу, хай там дорогу спочатку зроблять, тоді про розмітку\велодоріжки можна говорити. по надрічній-івасюка в принципі можна малювати. Переїзд з парку до озера відокремити від переходу - хороша ідея, ше би світлофор там вліпити - було б взагалі люксично. По Шевченка можна пустити доріжку з центра через парк аж до Дорошенка. З Дорошенка вивести на Довженка-Петлюри. там широко, буде де вліпитись. Не забуваємо про Бульвар (той шо північний має з"єднатись з південним), там широко, можна протягнути доріжку фактично від 23 школи до Панорама-Плази. Звідти вже і Галицька ширша, Можна до Пасічної дотягнути...
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 677

Повідомлення 24 жовтня 2013, 13:44

Якщо уже про "еуропи" згадали то там теж не все так однозначно з велодоріжками, особливо на вузьких вуличках... також "там" досить популярним є варіант - дорога окремо і велодоріжка також окремо,особливо попри об"їздні дороги...
Що можу сказати з власного досвіду та досвіду таких "проджектів" де "наші покращувачі" (різнокольорові) ОСВОЮЮТЬ "бабло"... велодоріжок (таких як по еуропах) нам у своєму місті не бачити, як варіант можуть спробувати намалювати розмітку під велодоріжку на широких вулицях, але таких у місті не є багацько... також можуть на "сотці" намалювати... а правильно було б розпочати не з міста, а з прогулянкових маршрутів навколо міста де є купа місці для облаштування велодоріжок, але з того дуже не попіаришся та "бабла" неОСВОЇШ...
Виходячи з нашого реального сьогодення (а не віртуальноправильного) УСІ велодоріжки необхідно повідділяти бетонними півметровими блоками від дороги для авто, інакше ніякого толку з них не буде.... :geek: :ugeek: :geek:
Тільки прошу не "жувати шмарклі"(с) у цій темі і розказувати, що "нада дєлать прєдставітєля у вєрхи"(с) і дєпутати допоможуть...
З.І. Стосовно того, що тут понаписували (вірніше по цілому форумі), що "да МИ да Я...усё сделаю-парєшаю"(с) - крім реального "звіздёжу" від більшості дописувачів, коли необхідна допомога то ДОПОМАГАТИ НІКОМУ, тільки спроби вчити тут когось як жити, а також спроби піаритися\прославлятися\використовувати на свою користь усе те, що ЗРОБИЛИ інші велосипедисти\НЕвелосипедисти... ну усе як завжди...
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 24 жовтня 2013, 17:31

Містере Андерсон, не руйнуєте, будь-ласка, другу матрицю.
Targan

Повідомлення 24 жовтня 2013, 18:28

Targan написав:Містере Андерсон, не руйнуєте, будь-ласка, другу матрицю.

Цього не зрозумів взагалі.... знову відстаю від розвитку подій. Це про що?
В мене таке враження що тему тупо тролять... тоді вся розмова немає ніякого сенсу. :rain:
RESKO

Повідомлення 24 жовтня 2013, 21:47

Якщо чесно.. В першу чергу нехай выдремонтують дороги, можна обыйтись і без доріжок якщо автомобільні дороги будуть в адекватному стані.
Нам ще далеко до велодоріжок, імхо. Можливо через років 10 вони і зявляться.
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 24 жовтня 2013, 21:58

Pashka написав:Якщо чесно.. В першу чергу нехай выдремонтують дороги, можна обыйтись і без доріжок якщо автомобільні дороги будуть в адекватному стані.
Нам ще далеко до велодоріжок, імхо. Можливо через років 10 вони і зявляться.

Можливо це дійсно найбільш раціональна думка. Кожен раз як об'їжджаю яму - по 2 рази оглядаюсь, щоб якась машина мене ззаду не втулила. Шо є то є :turned:
RESKO

Повідомлення 25 жовтня 2013, 08:23

Merlin написав: По Шевченка можна пустити доріжку з центра через парк аж до Дорошенка. З Дорошенка вивести на Довженка-Петлюри. там широко, буде де вліпитись. Не забуваємо про Бульвар (той шо північний має з"єднатись з південним), там широко, можна протягнути доріжку фактично від 23 школи до Панорама-Плази. Звідти вже і Галицька ширша, Можна до Пасічної дотягнути...

Мені ця ідея навіть дуже подобається. До того ж будемо мати практичний маршрут для студентів Прикарпатського (Чорновола Бам), які жикуть в общагах на БАМІ, при умові що в універі будкть людські парковки.
Такий маршрут мож зробити і для Нафти.
Targan

Поперед.Далі

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість