Захоплення Вовчинецьких гір

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 27 грудня 2013, 15:01

Чоловік вчинив самозахоплення частини Вовчинецьких гір

Факт самовільного захоплення земельної ділянки, яка відноситься до природо-заповідного фонду «Вовчинецькі гори», виявила прокурорська перевірка.
Так, установлено, що мешканець міста, огородивши дану ділянку дерев’яним парканом, неправомірно використовував її для власних потреб.
Унаслідок таких дій, територіальній громаді села Вовчинець заподіяно шкоду майже на чверть мільйона гривень.
Для поновлення інтересів держави, прокуратура м. Івано-Франківська звернулася до суду з позовною заявою, в якій вимагає звільнення захопленої ділянки та приведення її до належного стану.

Оригінал

Це часом не той паркан, який "забрав" добрий шмат ДХ-траси? :evil:
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 27 грудня 2013, 16:18

Це здається там де дискотеки проводять (чи проводили). Але то уже давно говорять про це. Хто "кришує" рейдерів у Вовчинецьких горах?
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 27 грудня 2013, 16:52

Я читав цю новину. Але справа не в дискотеці, а в тому що це було незаконно.
Цікаво чим все закінчиться. Мав одного разу розмову з тим "власником", що паркан побудував - на перший погляд адекватна людина.
Правда, я самої дискотеки не бачив. Може вона десь там за горбом...
RESKO

Повідомлення 29 грудня 2013, 13:34

Хлопакі, а ви не пробували сприймати ту інформацію яку вам викладають на ложечці сайтах і по новинах не буквально та за не повністю недостовірну? Даний випадок це приклад важкої долі малого бізнесу в Україні.

Тема Вовчинців уже не така і нова, там ще 2роки тому була ділянка під Оупен-ейр Паті. Все було по дозволах та згідно проектів. Коли провели дорогу та комунікації, сільський голова ще там з кимось (з певних впливових кіл) домовився, проплатили суд на якому вирішили, що дозволи були видані з порушеннями (та невже :? ) і потрібно це все знести. Приїхали бульдозери усе прочистили.
А потім, через деякий час видали дозвіл іншому підприємцю, ясна річ за більші гроші, бо уже була дорога і комунікації.
То у нас така Країна Чудес, в якій кожну другу дівчину Алісою треба називати..
Дозволи видають, коли підприємець уже нічого не підозрюючи вклав гроші та тільки-но почав розвивати свою справу, певні "дядьки" проплачують суди, відбирають дозвола та "привласнюють" дані бізнеси. Схема досить класна, бо не потрібно ризикувати, вкладати свої кошти і так далі. Вони, гади, дивляться що "добре пішло", ну а далі схему я описав вище.
Знаю не один випадок з колибами та магазинами. Якщо немає відповідної криші, то неварто взагалі щось починати в нашій довбаній жорстокій країні.
Доречі про той комплекс що будується на самій горі над річкою таке саме пишуть. Починають з простих людей, насаджують їм те, що обєкт незаконно збудований, без дозволу і порушує екологічні умови і бла-бла. Коли населення буде готове йти на той обєкт з вилами після промивання мозгів за допомогою СМІ, вони просто його загарбають без будь-якого опору з боку місцевих.
П.С. Багато фактів такого роду знаю і про Євромайдан, це взагалі театральна вистава вищого класу (покруче помаранчевої революції). Рекомендую від щирого серця НЕ дивитись новини, НЕ читати газети і статті такого роду. Доля правди в наших СМІ 10% і то з натяжкою. Кожна стаття, всі випуски новин проплачені. Без відповідного "фільтру" в ефір та в друк нічого не виходить.
Я особисто краще пограю в соньку 2годинки вечером, ніж слухати той "брєд" який несуть по ящику. :D
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 29 грудня 2013, 13:45

Pashka, згоден з тобою. Але ти не зовсім зрозумів моєї позиції. Я просто поцікавився - чи це той паркан що в кінці, чи може там ще якісь є.
Я нічого не маю проти забудов Вовчинців. Тільки дурень буде під таке діло хрестом лягати. Це все питання часу. Місто росте - потрібні нові території. Хай краще будують тут, а не ховають гроші в оффшори. Будинки з собою в могилу не заберуть.
RESKO

Повідомлення 01 січня 2014, 00:26

Згідно цього сайту Вовчинецькі гори відносяться до Пам'ятки природи місцевого значення.
denys281
Повідомлення: 247

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість