Швабля смерть-сем, або тре мінєти =)

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 05 червня 2015, 03:14

Сьогодні зранку помітив, що в мене чогось ледь відчутно б"є заднє колесо. :? Відчувалося лиш на рівному асфальті. Оглянув на предмет вісімок-яєць, нічого підозрілого не побачив, покотив далі. Правда, дощик був, колеса мокрі, все таке... Протягом дня ще кілька разів дивився - нічого :blink:
Аж раптом ввечері, по дорозі додому, стали ми з Ксюхою біля магазину. Вона пішла в середину, я лишився з роверками. Взяв ліхтарик, давай ще раз оглядати колесо. Аж тут... Ні, тут без коментарів, дивіться самі:
Спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Гума вже далеко не нова, планував її заміну цього літа. Але й не до корди пропуцована, ще чуть-чуть протектор був... Але швабля вирішила що її треба міняти вже :crazy:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 667

Повідомлення 05 червня 2015, 08:06

ну та то не секрет що покришки швальбе легкі завдяки тонким боковинам, в мене є аналогічно протерті швальбе лінійки ево ті що зміїна шкіра
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 05 червня 2015, 09:52

така фігня стається коли на бардюр під кутом заскакувати. Тому я стараюся заїжджати на всякі виступи і поребрікі щоб колесо було під прямим кутом до них. Це має значення ще сильно коли велика маса їздака ))
zinomorf
Повідомлення: 127

Повідомлення 05 червня 2015, 14:03

Їздив на купі різних швальбе, таке в мене вперше. На "парєбрікі" під кутом не заїзджав, не перекачував, важу я не 2 центнера :roll: Короче весело :D
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер

Повідомлення 08 червня 2015, 15:29

у мене теж таке...заклеявлаткою для камери, і четвертий рік катаюсь.
harbuz
Сталкер
Повідомлення: 426

Повідомлення 08 червня 2015, 16:07

harbuz написав:у мене теж таке...заклеявлаткою для камери, і четвертий рік катаюсь.

Типу зсередини латку просто вліпив? треба теж спробувати.... Але дзюрка в мене велика і не одна, стрьомно якось :blink:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість