Застрахувати велосипед - як?

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 26 листопада 2015, 20:14

Чи хтось цікавився питанням страховки велосипеда? Які успіхи?
Все що я нарив - затія безперспективна. Але має ж бути якась можливість.
RESKO
Повідомлення: 330

Повідомлення 26 листопада 2015, 20:46

Гугл в поміч. Буквально перші результати за запитом "страхування велосипеда": http://sk-ridna.com.ua/vel.html, https://vk.com/topic-75320235_30999031. Варто тільки захотіти.
Ще можна запитати в хлопців, які пропонують послугу сезонного зберігання велосипедів (страхування входить в вартість): http://veliki.ua/ua/noviny-ta-akcii/30- ... pediv.html
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2202

Повідомлення 26 листопада 2015, 21:25

Ці ссилки я бачив. Моя вина - забув додати важливу деталь - страхування велосипеда від крадіжки. ДТП та інші пошкодження - це інакше.
RESKO

Повідомлення 26 листопада 2015, 21:55

Знову ж таки, це питання (страхування велосипеда від крадіжки) досить детально розписано, якщо перейти по кількох посиланнях, запропонованих Гуглом, і почитати.
А найкраще - передзвонити в кілька страхових компаній і проконсультуватись. І тоді поділитись інформацією в цій темі, щоб інші також могли ознайомитись з актуальним станом речей. Це буде конструктивно ;)

П.С. Якщо Ви вже спілкувались з страховиками і вони не змогли чимось допомогти, то ми тут точно нічого не придумаємо.
b_romik
Сталкер

Повідомлення 26 листопада 2015, 22:28

b_romik, Вам є щось мені конкретне сказати, допомогти порадою? Чи Ви 3-й раз мене в Гугл відправите?
2 пости і реально ноль корисної інформації щодо мого питання.
Закривайте тоді форум з табличкою "Гугл знає все" - для чого людям тут спілкуватись?
Я на даний момент не маю чим поділитись, тому що це питання в мене виникло спонтанно, в 20:04. А дзвонити на гарячі лінії страхових компаній з таким питанням - недоречно, на мою думку. Не встиг поспілкуватись з страховиками в робочий час, вибачте.
Я от якраз хотів знайти тих хто цікавився таким страхуванням тут, на форумі, але... ну будем відверті - Ви теж не цікавились (або не довели справу до кінця). Для чого відписувати і показувати який от я дурень, а Ви розумний, і гуглити вмієте - при цьому самі ж не володієте реальною інформаціює по питанню. Можете сказати щось конкретне по страхування - підкажіть. А в Гугл я і сам ходжу, посилати не треба.
RESKO

Повідомлення 26 листопада 2015, 23:21

Ну, "в Гугл" потрібно не просто ходити - там ще корисно читати. Це я для тих, хто не в курсі.
"Форумний етикет" заохочує до створення тем з проханням про допомогу тільки після того, як були докладені зусилля з метою самостійного вирішення свого питання. Інакше це - неповага до інших форумчан, основним проявом якої є марна трата їхнього часу. Тому, в даному випадку, варіант
RESKO написав:це питання в мене виникло спонтанно, в 20:04.
і негайне створення даної теми - прояв неповаги до тих, хто відвідує форум.

RESKO написав:2 пости і реально ноль корисної інформації щодо мого питання.

Уважно читайте чужі пости. В них також трапляється корисна інформація (як і в Гуглі). В першому пості я надав кілька посилань, за якими є інформація щодо питання, яке Вас цікавить. (Не пожалів свого часу). А в другому пості повідомив, що інформація про страхування на випадок крадіжки також є в мережі (знайти її неважко. Пошукову фразу я вказав в першому повідомленні) + дав пораду звернутись за порадою до спеціалістів.
Якщо ця інформація для Вас не була корисною, приношу свої вибачення.

RESKO написав:Для чого відписувати

Відписувати для того, щоб не було
Закривайте тоді форум з табличкою "Гугл знає все" - для чого людям тут спілкуватись?

RESKO написав:при цьому самі ж не володієте реальною інформаціює по питанню

100%
Але я й тем таких не створюю до того, як перечитаю кілька ресурсів і максимально вивчу всю доступну інфу :yes:
b_romik
Сталкер

Повідомлення 27 листопада 2015, 00:00

А Ви не думали що тут на форумі може бути інша людина, яка вже вивчила це питання і може поділитись досвідом. Тим самим вона збереже мій час і отримає уважного читача (це теж немаловажно). Власне для цього і існує форум. Сама суть форуму - це взаємодія людей. Якщо обидві людини максимально вивчили якесь питання - для чого їм спілкуватись? Що вони можуть розказати одна одній? Це всеодно що створити тему "2+2=?" В ній немає ніякого змісту, бо я вважаю що максимально вивчив це питання, так само як і інші форумчани.
А на рахунок Ваших ссилок - повторюю - там НЕМАЄ КОРИСНОЇ інформації щодо страхування велосипедів від крадіжок. Є якісь натяки. але не більше. Можете мені повірити - я погуглив, перечитав може з 5 форумів вело-тематики. Форумів, де спілкуються люди по цьому питанню з фінансово-страхової сфери я не знайшов. Знайшов з десяток однотипних статей про гіпотетичні розрахунки імовірності страхового випадку, про складність фіксації самого викрадення і доказової бази - але то не більше ніж "роздуми на тему".
Будь-ласка - давайте припинимо цю суперечку, яка насправді немає ніякого стосунку до теми. Останнє слово ітак буде за Вами - я не модератор на форумі.
RESKO

Повідомлення 27 листопада 2015, 00:26

На рахунок посилань я вже перепросив (див. вище). Про цінування часу інших форумчан також писав. Так що останнє слово лишається за Вами ;)

Апдейт: читаєте Ви таки ДУЖЕ неуважно. Не полініться і ще раз відкрийте ось це посилання: http://veliki.ua/ua/noviny-ta-akcii/30- ... pediv.html (див. мій перший пост в цій темі).
Там чорним по білому написано:
Наші послуги:
..
страхування велосипеда на випадок пожежі, крадіжки, повені та інших непередбачених обставин (включено у вартість зберігання)

Контактні телефони: +38(050)388-27-99, +38(097)988-27-99. Мав нагоду поспілкуватись - дуже приємні люди (не сприймати за рекламу!).

П.С. І навіть дякую ніхто не скаже... :(
b_romik
Сталкер

Повідомлення 27 листопада 2015, 00:54

b_romik - та це вони страхують від крадіжки ПІД ЧАС ЗБЕРІГАННЯ У НИХ. До чого це тут? :rtfm:
страхування велосипеда на випадок пожежі, крадіжки, повені та інших непередбачених обставин (включено у вартість зберігання)
Вони ж його не страхують - а просто повідомляють, що виплатять вартість у випадку викрадення. Ну та то ніби і логічно - ви ж дали велосипед на зберігання.
Ви ж розумієте про яку КРАДІЖКУ я говорю? Чи то треба пояснювати вже?
RESKO

Повідомлення 27 листопада 2015, 00:57

А, я не знав, що Ви вже з ними говорили на цю тему. Тоді моє вибачення за некорисне посилання залишається в силі :yes:
b_romik
Сталкер

Повідомлення 27 листопада 2015, 01:05

Та ні - я з ними не говорив. Але вони страхують в даному випадку велосипед, як майно. Причому майно, яке знаходиться під охороною, в закритому приміщенні. Так можна будь-що застрахувати - хоч мильні бульбашки. Та й не думаю що вони реально страхують. Хоча це моя особиста думка. Зрештою - правди по телефону не добєшся. Щось на сайті їх не помітив ссилки на якусь страхову компанію. була б така можливість - це додало б ваги їх послугам. А так.... скоріш за все маркетинговий хід.
Я читав про таке страхування майна - це не то.
RESKO

Повідомлення 27 листопада 2015, 01:07

Фсьо, амінь! В мене більше немає аргументів :dash1:
b_romik
Сталкер

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість