Підтримаймо проект: Встановлення вуличних веломайстерень

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 17 травня 2016, 10:27

Ось такий проект по вуличних веломайстернях запропонував Роман Ганджа. Можете долучатись і голосувати.

"Долучайтесь та долучайте - Проект вуличних веломайстерень!

Усім привіт!
Десь місяць назад Андрій Майгутяк (Andriy Maygutyak) зайшов на каву і запропонував ідею вуличних безкоштовних антивандальних стійок-майстерень самообслуговування. Мав пару малюнків та креслень і версій, де знайти кошти на проект. А мені попалася під руку Міська цільова програма «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Івано-Франківську». Ми подалися, пройшли відбір і тепер наш Проект вже на сайті організаторів конкурсу для голосування: http://bu.mvk.if.ua/projects2016/269

П.С.
Тут діє цікава схема авторизації при голосуванні, і я її пройшов. Я просто натиснув голосувати, потім обрав кнопку банку який мені зручніше, авторизувався як через прива24 (з кодом по СМС) і мій голос зарахувався. Детальніше на сайті є, що таке система BANKID. Достатньо грамотно щодо протидії накрутки голосів. До речі один колега не зміг проголосувати, бо не прописаний у Франику. Таке от. Тому пробуйте, подивимось, що з того вийде. Від імені велосипедистів усім дякую за підтримку ))

Грошей там не беруть. Хоча приват, я так зрозумів, усіх насторожив )))"
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3161

Повідомлення 31 травня 2016, 10:48

Привіт) По тому посиланні можна голосувати лише раз на рік? Бо я на жаль уже голосувала за інший проект.... :(
Masyanya
Сталкер
Повідомлення: 11

Повідомлення 31 травня 2016, 11:10

я щось не знаю, я проголосувала, правда то був перший і єдиний раз.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3161

Повідомлення 04 червня 2016, 18:56

А в чому суть проекту???
никокого опису крім 50000грн і " Встановлення вуличних веломайстерень технічного самообслуговування ( антивандальних ) "

Може для початку треба створити проект на 1000грн щоб кожні 50м намалювать у франківську на велодоріжках таке Зображення

А взагалі чи є велодоріжки у Франківську я ось тільки з чуток чув що на Шевченка є велодоріжка ?
sergnik
Повідомлення: 13

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість