Таке собі маленьке ДТП. Білий ровер -vs- білий джип

Розмови про все, що стосується велоруху в цілому

Повідомлення 30 серпня 2012, 23:22

Можливо повторюся, АЛЕ:
1. При широкій проїжджій частині (мінімум 2 полоси в один бік) треба рухатися на відстані 1.5 і більше метри від бровки (ПДР це дозволяє).
2. Їздити завжди в шоломі.
3. При будь-яких маневрах ТРИМАТИСЯ МАКСИМАЛЬНО ДАЛІ від бровки (навіть на вузьких дорогах).
4. ЗАВЖДИ показувати жестами зміну напрямку руху.

Тепер спробую пояснити... водію значно ВАЖЧЕ підрізати\оминути перешкоду якщо вона знаходиться більше 1м. від бровки... для тих хто почне писати, що "зіб"ють\тощо" - зіб"ють\підріжуть\притруть якраз швидше під самою бровкою.
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 31 серпня 2012, 08:23

Якщо їхати посередині дороги,то можна почути в свою сторону матюки і сигнали з боку автомобіліста. :)
Pelogea
Повідомлення: 141

Повідомлення 31 серпня 2012, 09:16

Pelogea написав:Якщо їхати посередині дороги,то можна почути в свою сторону матюки і сигнали з боку автомобіліста. :)

На такі дрібниці перестав звертати увагу давно, здоров"я головніше :)
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 31 серпня 2012, 10:11

Стараюсь їздити по узбіччю дороги. На трасі якщо є можливість їду за межою роздільної смуги, якщо така є, бо на наших "дорогах" її часто не зустрінеш. При поворотах напевно краще як сказав вище Grey сильно не прижиматись до узбіччя і роздільної смуги, так як водії автомобілів вважають що зможуть проскочити попри велосипедиста і не гальмують, відповідно на вузькій дорозі можуть зачепити. У випадку якщо велосипедист займає якісь частинку дороги і не прижимається до узбіччя водій автомобіля починає гальмувати, пропускає велосипедиста і немає ніяких проблем. Звичайно що я веду мову про адекватних водіїв, які вміють їздити і не хочуть наражати нікого на небезпеку.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 24 травня 2013, 04:42

Merlin написав:А ше треба бити по вухам велосипедистів, що забувають пропустити перешкоду справа :P, ганяють проти шерсті та по зустрічній смузі, забувають що треба сигналізувати про свої маневри, сунуться під цеглу, перетинають подвійну суцільну лінію, ігнорують світлофори і тп... Не хочу тикати пальцем, але навіть багато хто з наших не вийняток.
Яка тоді може бути мова про ставлення до вас, як до повноцінного учасника дорожнього руху, якщо самі ви позволяєте собі на кожному кроці порушувати пдр?!

Абсолютно согласен и предлагаю добавить к этому списку велосипедистов, передвигающихся по тротуару. Мы такие же равноправные участники движения, как и водители автомобилей. Скажите,кому нравится, когда авто едет по тротуару?... А еще, давайте перестанем требовать от других и будем законопослушны сами. Ведь все согласятся, что водители авто воспринимают и в большинстве уважают велосипедистов адекватных, в шлеме, с габаритами, трезвых и предсказуемых в поведении на дороге. Если не верите, садитесь за руль автомобиля и последите за велосипедистами. Не хочу показаться предвзятым, так как в данном случае я представляю велосипедистов, а не водителей автомашин, но когда я на байке еду по междугородней трассе, а навстречу едет тоже велосипедист, но уже не в шлеме, а в бандане и с наушниками, то мне его откровенно жаль...
Чаще улыбайтесь - это раздражает абсолютно всех.
Semen057
Повідомлення: 77

Поперед.

Повернутись до Загалом про вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість