28.06-Всеукраїнський ВЕЛОПРОБІГ "Прикарпаття збирає друзів"

Будь які вело події, що відбуваються навколо нас

Повідомлення 28 червня 2014, 22:03

Дякую організаторам за цікаву поїздку і всім учасникам за чудову атмосферу і хорошу компанію! :good:

П.С. Дівчата так гарно вкручували що на наступний раз можна і 100км пробіг робити! ;)
U12
Повідомлення: 65

Повідомлення 28 червня 2014, 22:09

можна і на чуть більше як 100, тільки з відпочинками бажано :bicycle6:
Вонa всміхнулaся. Думки, досконaлі у своєму божевіллі, розвaжaли її ;)
LILIA
Повідомлення: 17

Повідомлення 28 червня 2014, 22:21

Serge
Повідомлення: 3

Повідомлення 28 червня 2014, 22:42

Як і минулого року, все пройшло дуже класно. Гарна погода, приємна компанія, чудова організація - дуже класний відпочинок.
Організатори та всі причетні великі молодці. Так тримати :good:
Молодці також дітлахи, які нас зустрічали і вітали. Цього року вже новими гаслами.
Єдиний мінус це часто хаотичний рух колони. Зрозуміло, що п'ятьом маршалам вгамувати таку кількість учасників дуже не просто, тут в основному розраховується на особисту адекватність, якої декому явно не вистачало. Через це і була велика кількість падінь на рівному місці. Я особисто 6 таких бачив :(
ПС: атракціон з солодощами вже став *родзинкою* даного заходу :D
+roman+
Повідомлення: 710

Повідомлення 29 червня 2014, 09:12

b_romik написав:1. Обов'язково потрібна машина супроводу позаду колони, бо всі водії намагались обігнати колону і, доїхавши до її початку і побачивши машину ДАІ, скидали швидкість і рухались поруч з колоною... Дехто з водіїв навіть намагався втиснутись всередину колони :?

Я коли їхав спереду подумав, що все ж таки це не баг, а фіча :D
Якщо б ми їхали із 2 машинами супроводу, то ті автомобілі які рухаються ззаду нас пленталися би всю дорогу за нами.
А таким чином - передня машина ДАІ зупиняє зустрічну смугу (яка чекає тільки на час проїду колони), а попутні машини можуть нас обїхати по зустрічній
bohdan
Сталкер
Повідомлення: 115

Повідомлення 29 червня 2014, 12:38

bohdan написав:Я коли їхав спереду подумав, що все ж таки це не баг, а фіча :D
Якщо б ми їхали із 2 машинами супроводу, то ті автомобілі які рухаються ззаду нас пленталися би всю дорогу за нами.
А таким чином - передня машина ДАІ зупиняє зустрічну смугу (яка чекає тільки на час проїду колони), а попутні машини можуть нас обїхати по зустрічній

Того року була задня машина, і ніхто не обганяв. Були моменти, якщо було підходяще місце то задня виключала мигалки і колону обганяли. Вони на ті трасі і так ганяють завжди, що інколи аж сташно їхати, нехай хоч раз на рік відпочинуть. Тай те як вони обганяли це жесть, особливо у Лисці.
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 29 червня 2014, 13:17

Грандіозний вийшов велопробіг, дуже все сподобалось. Навіть не очікував, що в нашому місті щось подібне проводять. Організація була на гідному рівні, за винятком тих пунктів, що вже описали вище. І вчора ніби сонце не сильно пекло, але додому приїхав червоний як буряк)) Наступного разу треба брати блайзер і кофтинку з довгими рукавами :)
Mystic
Повідомлення: 19

Повідомлення 29 червня 2014, 13:20

Mystic написав: Наступного разу треба брати блайзер і кофтинку з довгими рукавами

Краще шолом і крем від загару ;)
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 29 червня 2014, 14:04

таке сами, ми з Дімою теж обгоріри троха (хата, мазьки, страх дивитися в дзеркало бо неприродньо червоні :lol: )
погода аж задуже сприяла :blush: зате гарнезні фото у всіх мають вийти, все яскраве, насичене кольорами, сонячне :good:
А про крем слушно, обов'язково треба наступного разу.
LILIA

Повідомлення 29 червня 2014, 14:10

велопробіг вдався на славу :D якщо не зважати на пару ідіотів в колоні ;)..аж голос собі підірвав :evil: ..а їм пофіг..далі за своє.... :crazy: ..але як то кажуть в сім'ї не без того....Богоридчани дужу гостинно зустріли по закінченню пробігу :good: ...то шо роздача їжі перетворилася на "хто більше загребе"... :evil: ...жальщо жарт з милом до кінця не вдався і хтосьйого не вкусив :D ото би сміху було їхав би і бульки з рота пускав би :yahoo:
......я віддаю перевагу робити в своєму житті те, що я люблю, а не те, що модно... престижно.... чи належить....
angey
Повідомлення: 269

Повідомлення 29 червня 2014, 19:26

Дійсно прекрасний велопробіг! Для мене взагалі це перша така масштабна і багатокілометрова акція (не рахуючи Велодня).!!!! Але на диво легко дався!!)) :bicycle5:
Правда дійсно були такі, що не зважали на крики маршалів. Сам ледь не став учасником такого "ДТП" :bicycle2: (коли ту дівчинку підрізали).Шкода дівчинки, хто знає, як вона? Ледве вписався між роверами, що наклали...Тормозний шлях мій був 5-6 метрів.
Богородчанці прекрасно прийняли! Обід був обалдєнно смачний!!!!!! :good: ! Дівчатам спасибі, що справились з такою кількістю людей.))
Діти піднімали настрій по дорозі своїми криками! І тим дітям велике дякую, які роздавали синьо-жовті квіточки
Спасибі велике організаторам! Чекаю ще таких подій, обовязково буду приймати участь!!!
kapitoshka
Повідомлення: 77

Повідомлення 01 липня 2014, 00:09

Перші фото від незалежних фотографів тут - http://vk.com/album15691008_198003313

Скоро будуть ще фото, біля 2000 тис. + відео.

Зображення
LILIA

Повідомлення 01 липня 2014, 23:13

Теж хотіла би подякувати за таку гарну подію, за пропаганду здорового способу життя, веложиття! Такі заходи дуже необхідні! Але, як показують масові велопробіги, багатьом учасникам бракує культури їзди в колоні. :( На кожному кроці створювались небезпечні ситуації і це реально напрягало, не кажучи про рух стадом, підрізання і раптовими зупинками тих, хто рухається попереду.
Кажете обід смачний був? Ех, повезло вам, гаряченького перекусили :roll: Знаю точно, що більше, ніж пара учасників перебивались тим, що взяли (а хто і не взяв) з собою, оскільки не вживають м"ясо, тому можемо лише повірити на словах щодо обіду (борщ + плов). Але тим не менше, дякую за водичку, дуже виручила, бо ізотонік "хенд-мейдовий", що взяли з собою пити було неможливо :) Окрема подяка за МОРОЗИВО! Те, що наприкінці велопробігу ним будуть ласувати учасників, здорово мотивувало. Мене так точно! :D :bicycle6:
Щодо загару, він, певно, у всіх однаковий. :D І навіть крем від загару не врятував :ph34r: На наступний день намагались вирівняти його на річці. Виглядали досить кумедно - полосатими. :D
А ще найособливіша подяка найособливим (вибачте за тафтологію) діткам, що роздавали нам жовто-блакитні квіточки. :good: Дуже зворушливо! З гордістю буду носити її на своєму рюкзачку або сумці.
Ще раз дякуєм! І чекаємо на нові фото і відео!
Vickie
Повідомлення: 57

Повідомлення 02 липня 2014, 11:49

Bo
Сталкер
Повідомлення: 298

Повідомлення 02 липня 2014, 16:37

Вже є ще 600 нових фото з велопробігу, ввечері напишу тут посилання на альбом :good: :bicycle6:
Можете бачити себе в новинах по ТБ "Галичина", дане відео скоро буде також тут.
LILIA

Поперед.Далі

Повернутись до Інші змагання та конкурси

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість