Доповнення - змагання "Прикарпатська сотня" - ПЕРЕНОСЯТЬСЯ

Будь які вело події, що відбуваються навколо нас

Повідомлення 22 червня 2015, 22:30

YuriyDS написав:Я розумію що змагання переноситься. Внески потрібно забирати? Чи нова дата далеко не відома?
Велопробіг марафон бажано їхати на байку?

у першому повідомленні вказано:
Учасникам які оплатили внески (8чоловік, у списку позначені значком "+" внески будуть повернуті готівкою на веломарафоні "Прикарпаття збирає друзів", або онлайн на вказану Вами картку з ВАШИМ прізвищем)
ВЕЛОМАРАФОН - "Прикарпаття збирає друзів"
ORG-Komitet
Повідомлення: 35

Повідомлення 22 червня 2015, 22:33

Я маю на увазі внески обовязково забирати?
При визнеченні нової дати потрібно знову оплачувати .... Нехай побудуть
YuriyDS
Повідомлення: 3

Повідомлення 22 червня 2015, 22:38

ORG-Komitet, напишіть, будь ласка, причину перенесення змагань, щоб всі потенційні учасники розуміли, що відбувається.
Особисто я переконаний, що без поважної причини Ви б не пішли на такий крок.
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 23 червня 2015, 09:08

Це дуже не серйозно з вашого боку, люди активно тренувалися, готувалися, а ви взяли і відмінили...
Не можете нормально провести, то не беріться за цю справу і не рекламуйте!!!
Чомусь Львівська сотка відбулась навіть за жахливої погоди, все було на хорошому рівні, там ніхто в останні дні нічого не відміняє...
SANJASANY
Повідомлення: 270

Повідомлення 23 червня 2015, 11:19

Дуже шкода, що не буде змагання в неділю. Не скажу, що я особливо готовився, через два тижні в мене 400км, тому думав просто проїхатись в своє задоволення. Просто, якщо б знав раніше, тоді готовився б до "Станіслав кантрі". Ну, але вже як є.

Надіюсь в оргів все вдасться і ми приймемо участь у сотці. Все-таки такого маштабу змагання в нас ще не проводились
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 23 червня 2015, 11:52

Капець, пару днів до змагань і їх відміняють... ще такого не бачив. Надіюся там справді щось серйозне сталося .. бо якщо через малу кількість учасників - то це не серйозно :offended:
lyubic
Повідомлення: 403

Повідомлення 23 червня 2015, 12:15

Добре, що хоч люди із Києва, Львова, Мукачева, не даремно їхатимуть. Станіслав кантрі - буде :)
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 24 червня 2015, 03:56

Вот, даром вы, люди, накинулись на организатора! Может, спонсоры и организаторы, сопоставив количество зарегистрировавшихся и призовой фонд, сочли проведение сотки экономически неправильным - нерентабельным. У них такое мероприятие впервые, но велопробег у них всегда на славу!
Подумайте о том, в какое время мы живём... Насколько уменьшились доходы людей, увеличились цены и тарифы... В конце концов, в стране война, и, посему, любое мероприятие, требующее вложении, очень проблематично.
Вместо того, чтобы болтать языками, попробуйте организовать такое сами.
Зато, многие помнят, что организатора в прошлом году обвинили во всех смертных грехах, и в том, что он устраивает такое мероприятие "в такое время". Тем не менее, я видел этих обвинителей в числе участников пробега.
Люди, давайте, вместо критики в адрес оргов, попытаемся им помочь. Знаю, что нужны маршалы на велопробег. Давайте, если хотим при взносе в 150 грн, иметь шанс на 10 000, начнем адекватно думать.
Р. С. Попрошу напомнить, хоть один инвент, пробег, акцию, который обеспечивает сопровождение Скорой помощи и ГАИ, питание, автобусы, и механиков, и все это абсолютно бесплатно.
Востаннє редагувалось b_romik в 24 червня 2015, 13:55, всього редагувалось 1 раз.
Причина: давайте без політики
Чаще улыбайтесь - это раздражает абсолютно всех.
Semen057
Повідомлення: 77

Повідомлення 24 червня 2015, 10:35

а що все впирається в членські внески чи що? може хтось бачив щоб на велодні за участь в когось брали гроші?
РЕНТАБИЛЬНІСТЬ??? це ви що надумали гроші заробляти на цьому?
хочете заробляти гроші то робіть це відповідно, ред бул ремпедж бачили?
в мене особисто склалась думка що це зроблено спеціально для реклами і піару, що видавати всякі призи ніхто і не думав, що все так і було сплановано, а тепер просто відморожуєтесь типу сорі так вийшло
Востаннє редагувалось b_romik в 24 червня 2015, 13:57, всього редагувалось 2 разів.
Причина: текст трохи не пройшов цензуру
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 24 червня 2015, 11:40

Wolf написав:а що все впирається в членські внески чи що? може хтось бачив щоб на велодні за участь в когось брали гроші?
РЕНТАБИЛЬНІСТЬ??? це ви що надумали гроші заробляти на цьому?
хочете заробляти гроші то робіть це відповідно, ред бул ремпедж бачили?
в мене особисто склалась думка що це зроблено спеціально для реклами і піару, що видавати всякі призи ніхто і не думав, що все так і було сплановано, а тепер просто відморожуєтесь типу сорі так вийшло

що ж Ви шановний Антін займаєте завжди таку агресивну позицію ніби Вам чимсь не вгодили особисто?
чи може це говорять Ваші нереалізовані амбіції у сфері організації велозаходів?
+ Ви собі щось додумали про "заробляння грошей", прохання вказати приклад? або принести публічні вибачення! так Ви являєтесь представником шанованої мною організації ВЕЛОСТАЛКЕР.
(може хтось особисто з Вас брав грн. за участь у "Прикарпаття збирає друзів", каву, обіди, нагороди, фотосесії і ми цього не знаємо?)

велозмагання перенесені з об'єктивних причин, наголошую не відмінені а перенесені.
і це право організаторів, яке належить тіки їм.

щорічний ВЕЛОМАРАФОН ПРИКАРПАТТЯ ЗБИРАЄ ДРУЗІВ відбудеться у неділю. 28-го червня 9:00, центральний фонтан.
ORG-Komitet

Повідомлення 24 червня 2015, 12:11

ORG-Komitet я от власне займаю позицію захисту інтересів клубу
Ваші не доречні догадки що до мене особисто рекомендую залишити при собі, поки не почали згадувати Ваші особисті заяви з минулого
Ваш друг Семен от щойно здав Вас з потрохами, це перше, а друге те що всі підозрювали зараз стало просто очевидним.
Про мої вибачення чи не вибачення це не Ваше діло, так що не пхайтесь
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 24 червня 2015, 12:32

про які саме "заяви" йдеться мова?
а про репутацію клубу то нехай читачі даного форуму самі складуть враження з ваших повідомлень як ви за неї дбаєте :good:
ORG-Komitet

Повідомлення 24 червня 2015, 12:36

Ну якщо організатор стверджує, що змагання саме переносяться, а не скасовуються, то про рентабельність тут напевне не ідеться. Можливо варто озвучити причини переносу, якщо це можливо, бо причини бувають деколи дуже серйозні, тоді б було менше домислів і негативу і всі б поставились до цього з розумінням. Знаю особисто як учасники змагань негативно ставляться до переносів, оскільки часто дуже щільний графік заходів, який планується і д якоо готуються заздалегідь, і, відповідно, це руйнує всі плани.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3196

Повідомлення 24 червня 2015, 14:13

Kriska написав:про рентабельність тут напевне не ідеться

Можливо, так. Але офіційна причина:
ORG-Komitet написав:ЗМАГАННЯ ПЕРЕНОСЯТЬСЯ У ЗВ'ЯЗКУ З НЕДОСТАТНЬОЮ КІЛЬКІСТЮ УЧАСНИКІВ

Semen057 написав:Зато, многие помнят, что организатора в прошлом году обвинили во всех смертных грехах, и в том, что он устраивает такое мероприятие "в такое время". Тем не менее, я видел этих обвинителей в числе участников пробега.

Можна детальніше, щоб всі зрозуміли, про що мова?
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 24 червня 2015, 14:26

Ага, а я щось не дочиталася, а що ж тоді змінить перенесення змагань?
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3196

Поперед.Далі

Повернутись до Інші змагання та конкурси

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість