Доповнення - змагання "Прикарпатська сотня" - ПЕРЕНОСЯТЬСЯ

Будь які вело події, що відбуваються навколо нас

Повідомлення 24 червня 2015, 15:13

Може знову не бути необхідної кількості..., і яка вона має бути щоб змагання відбулись?
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 338

Повідомлення 24 червня 2015, 22:55

підтримую організаторів! одне діло велодень -7 км по Франику, інше - велогонка,з КПП,техпідтримкою і т.д. Право критики має на мою (непрофесійну) думку лише той, хто хоч щось організував. організаторів можна зрозуміти! Ви ж не будете замовляти автобус для двох чоловік. Але сотню треба провести обов*язково. І членам клубу варто не зосереджуватись на критиці, а намагатись залучити до змагання більше учасників! З повагою до усіх сторін і третіх осіб, Ваш В.
victor444
Повідомлення: 6

Повідомлення 24 червня 2015, 23:16

Невозможно не заметить, что участники соревнования к его переносу отнеслись с пониманием. Это радует. Но в истерику начали впадать лица, которые никакого отношения к сотке не имеют, более того, были раскрыты тайные дружеские связи и коварные экономические замыслы организаторов. Спасибо мудрым людям, что просветили, оказывается организаторы просто собирались никаких призов не вручать, а развести людей на бабки. Это веселит. Ещё повеселили фразы про сдачу с потрохами и про нереализованные амбиции.
Чаще улыбайтесь - это раздражает абсолютно всех.
Semen057
Повідомлення: 77

Повідомлення 25 червня 2015, 11:47

Мені по числах не виходило цей раз прийняти участь, але все таки хотілось б відважитись на сотку :D :offended:

Можливо все таки буде?! а ще на яке число переноситься? ще не відомо? Скільки часу дається на проходження дистанції?

Всі хто хоч щось організовували знають який це несолодкий організаторський труд якого ніде не видно :? але добре що є такі люди як Діма, що беруть на себе відповідальність і не зважаючи ні на що просто роблять такі прекрасні заходи, покатушки, пробіги!!
Pozitive
Сталкер
Повідомлення: 1524

Повідомлення 25 червня 2015, 12:51

Pozitive написав:Скільки часу дається на проходження дистанції?

На Львівській сотці є заліковий час 10 год. Але, насправді, ця фішка запозичена з 200, 300, 400 і 600. Там ми їдемо в заліковий час для кваліфікації марафону Прариж-Брест-Париж, отримуємо медальку з Франції. 100 - не входить в ці дистанції, тому попадання в ліміт, нічого не означає. Ти більше 10 год - це час, в який можуть вписатися практично всі.
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 25 червня 2015, 13:16

Vasya_F написав:Може знову не бути необхідної кількості..., і яка вона має бути щоб змагання відбулись?

Мабуть економічно рентабельним цей захід не може бути апріорі. Однозначно без спонсорів не обійтися, я так думаю.

Ми учасники і просто небайдужі райдери ще з самого початку бачили помилки організації, про що і говорили в особистому спілкуванні з організаторам.

Призовий фонд з одного боку вражає і приваблює, але тільки "справжніх коней", простих смертних таке дійство відлякує, ти більше при внеску 150 грн. Краще зменшити внесок до 100 грн і призовий фонд в два рази, думаю цього і так буде достатньо. Це той випадок, коли краще брати кількістю учасників, ніж їх якістю :lol:

Реєстрацію потрібно розтягувати поетапно: до 10 червня - 100 грн, до 20 - 130, до 24 -150 і вдень старту - 200.
Завжди всі реєструються в останній момент (і я в тому числі), тому що б знати приблизну кількість учасників варто діяти таким способом.

Взагалі, для першого разу варто почати з маленького, що б налагодити всі організаційні питання , а через рік можна і збільшити масштаб.

Також, хотілось би цікавіший трек: зробити круговим і добавити "екшину".

Прошу вважати, все вище написане, не критикою, а порадами і побажаннями. Надіюсь у Вас все вийде і ми таки покатаємося на "прикарпатській сотці" ще в цьому році :hooray:
Hatamal
Сталкер

Повідомлення 25 червня 2015, 13:34

Мені чесно кажучи сподобався цей маршрут, те що він не кільцевий, це чимось приваблює, бо не схоже на всі інші марафони. Особливо там, на надвірнянських горбах, коли такі як я б тільки крутили на них, то лідери вже б гнали назад, те саме і по дорозі до Яблуньки, я б з радістю подивилась на таке. Нехай б Прикарпатська сотня відбулась, не треба шикарних призів, все-одно це було б круто!! 8-)
Vushenka
Повідомлення: 125

Повідомлення 25 червня 2015, 13:48

Vushenka написав:Особливо там, на надвірнянських горбах, коли такі як я б тільки крутили на них, то лідери вже б гнали назад, те саме і по дорозі до Яблуньки, я б з радістю подивилась на таке.

Але, це траса, яка просто переповнена машинами. А тут ще й зустрічний велосипед. Це досить небезпечно :bicycle2:
Hatamal
Сталкер

Повідомлення 27 червня 2015, 13:30

моя думка
Змагання мали б проводитись вперше. Орги зробили реєстрацію, доступний грошовий внесок, надзвичайно величезний призовий фонд. Багато фірм зголосилось підтримати це дійство. Але особисто я побачив байдужість зі сторони учасників!
Тобто:

бревети "АСР 200\300\400\600\1000\1200" - ваші витрати - проїзд в інше місто+проживання(якщо не бомжрежим на вокзалі)+інд.харчування+вартість участі+вартість проїзду на місце старту (якщо старт не в місті львівська 400 нариклад з Долини)+проїзд назад додому в своє місто+вартість памятної медалі.= ви отримуєте власне задоволення+оплачену вами медальку+ харчування на КП.

"Прикарпатська сотня" - ваші витрати - проїзд в інше місто+участь у змаганняхдоїзд додому назад.
проживання+харчування+сетрифікати+медальки+призи від спец.партнерів = безкоштовно.

Там де треба вкласти своїх грошей більше, всі спішать зареєструватись один перед одним, заздалегідь попереджують оргів що "я буду", пишуть про свою участь на форумах...А тут де все дають тільки заплати внесок за участь заздалегідь ще й матимеш можливість виграти непогані гроші люди проявили свою байдужість ще й наїжають на оргів.

Чи хоч хтось з тих хто звинувачує оргів знає як "легко" зібрати призовий фонд в 30000грн.? чи залучити партнерів і як з ними вести бесіду і які там обовязки? чи організувати супровід ДАІ+Швидкої+2а автобуси тех.допомоги? і багато інших нюансів.
І коли це все зроблено немає навіть і 30 учасників.
Це все сумно =(

-какая разница между старым велосипедом и ретро велосипедом?
-старый нужно ремонтировать, а ретро реставрировать =)
Kwinto
Повідомлення: 8

Повідомлення 28 червня 2015, 20:28

Kwinto, не все так просто як ти кажеш, коли призовий фонд змагань починає становити доволі суттєву суму, змагання перестають бути любительськими, до них долучаються професійні спортсмени і прості любителі виконують роль масовки з примарними перспективами на перемогу.
А марафони 100/200/300 і т.д. то зовсім інше, там взагалі немає призів (крім 100 - але вона і не є офіційним бреветом ACP), і люди їдуть щоб випробувати себе, поспілкуватися у дружній атмосфері з таким ж завзятими велолюбителями. Це такі люди, для яких чим більше офіціозу, тим менш цікаво :)

Також слід зазначити, що підготовка до таких грандіозних подій робиться щонайменше за пів-року, а не за один місяць, тому у багатьох виникли сумніви у серйозності намірів організаторів.
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 30 червня 2015, 12:13

olavin написав:Kwinto коли призовий фонд змагань починає становити доволі суттєву суму, змагання перестають бути любительськими, до них долучаються професійні спортсмени і прості любителі виконують роль масовки з примарними перспективами на перемогу.
А марафони 100/200/300 і т.д. то зовсім інше, там взагалі немає призів (крім 100 - але вона і не є офіційним бреветом ACP), і люди їдуть щоб випробувати себе, поспілкуватися у дружній атмосфері з таким ж завзятими велолюбителями. Це такі люди, для яких чим більше офіціозу, тим менш цікаво :)
.

Ну я також так думаю. Побачив у списках "коней", які цей марафон перетворять в справжнісінький чемпіонат "хто швидший". Я б хотів попробувати себе, але шанси не те що нульові, а й мінусові_) :turned:
kapitoshka
Повідомлення: 77

Поперед.

Повернутись до Інші змагання та конкурси

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість