Прикарпаття збирає друзів 2017 ПІД ЗАГРОЗОЮ

Будь які вело події, що відбуваються навколо нас

Повідомлення 16 червня 2017, 19:28

Сьогодні мені стало відомо, що велопробігу "Прикарпаття збирає друзів" 2017р НЕ БУДЕ. Я написав електронне звернення до мера з проханням втрутитись і забезпечити проведення велопробігу. Закликаю всіх зробити це саме.
Chchch72
Повідомлення: 52

Повідомлення 17 червня 2017, 15:53

По перше, мер тут ні при чому, пробіг відбувається не в місті а на території області. По друге, проводить пробіг не влада, а організатори. Якщо у них з будь яких причин не виходить провести пробіг - Вам залишається тільки взяти ініціативу в свої руки, попередньо домовившись з колишніми організаторами.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 663

Повідомлення 17 червня 2017, 17:40

Організатором велопробігу є муніципальна контора по роботі з дітьми та молоддю - міський Центр дозвілля дітей та юнацтва, а МЕР є головою міста відповідно до законодавства. Висновок - адресат звернення вибрано правильно. Звичайно можна зробити все самим, але я наврядчи потяну організацію такого маштабу. Так само можна було б і багато чого робити самим (наприклад косити газони) але приємно коли це робить влада.
Chchch72

Повідомлення 18 червня 2017, 13:40

Я так розумію мер взяв монополію на Велопробіги, а що каже Діма?
bohdan
Сталкер
Повідомлення: 114

Повідомлення 18 червня 2017, 21:32

Дивно, що мер має якесь відношення до м.Богородчани та Богородчанського району, де проводвся щороку пробіг. Не зважаючи на те, що названі території не належать місту, та не підпорядковуються міськраді... Хоча мер велостолиці Європи скоро навіть Тур де Франс організує :crazy:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 663

Повідомлення 19 червня 2017, 11:11

bohdan написав:Я так розумію мер взяв монополію на Велопробіги, а що каже Діма?

Дмитро Білик:
Меня нет в Украине.
Некому проводить.
В том году без меня облажались. Сказали не тянут сами.
«Ни я, ни кто другой не пройдет этот путь за вас» - Уолт Уитман ©
Den
Сталкер
Повідомлення: 144

Повідомлення 19 червня 2017, 14:37

Пройшла інфа, що завернули копи бо учасників без шоломів не хочуть пускати за місто
bohdan
Сталкер
Повідомлення: 114

Повідомлення 19 червня 2017, 19:58

Я так зрозумів, що підтримати мою ініціативу ніхто не збирається. Я шкодую, що це все розпочав, всім по барабану буде велопробіг чи ні, а шкода. До речі серед організаторів були також Богородчанські депутати (чи щось таке) тому і їздили Богородчанщиною, але зрештою яка різниця куди їхати. Захід був непоганий.
Chchch72

Повідомлення 20 червня 2017, 00:50

Шкода що не відбудеться,бо я вже звик до цього велопробігу і знайомі(близько 20 чол.) кожен день питають чи вже є дата і час проведення а тут такий сюрприз((
Думаю причина в іншому,бо 200-300 людей з шоломами знайдуться.
U12
Повідомлення: 65

Повідомлення 20 червня 2017, 11:14

Chchch72 написав:Я так зрозумів, що підтримати мою ініціативу ніхто не збирається. Я шкодую, що це все розпочав, всім по барабану буде велопробіг чи ні, а шкода. До речі серед організаторів були також Богородчанські депутати (чи щось таке) тому і їздили Богородчанщиною, але зрештою яка різниця куди їхати. Захід був непоганий.

ну треба хоч посилання на те електронне звернення :)
Chieftl
Сталкер
Повідомлення: 723

Повідомлення 20 червня 2017, 13:25

сайт електронний уряд Івано-Франківська http://www.emvk.if.ua/ там нема опції підтримую, необхідно написати своє звернення
Chchch72

Повернутись до Інші змагання та конкурси

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість