300 км від Рівело 13.06.2015р.

Будь які вело події, що відбуваються навколо нас

Повідомлення 21 травня 2015, 15:02

2015.06.13 300 км

Марафон в залік AUDAX CLUB PARISIEN від Lviv Bicycle Club

Три області: Рівненська, Волинська, Тернопільська
    Набір висоти: 2188 метрів з горою першої категорії (~10%) на 200 кілометрі, та невеликою частиною дороги як на Strade Bianche. Решта доріг - рай для шосера, особливо після Львівської 200-ки і перед карпатською 400-ю :)

Маршрут: Рівне - Дядьковичі - Пересопниця - Луцьк - Дубно - Смига - Кременець - Шумськ - Мости - Здолбунів - Рівне

Трек.

Текстовий мануал

Граничний термін проходження дистанції 300 км - 20 год. 00 хв.

Старт о 5:00
Місце старту та збору: ТРЦ "Чайка", що на Гагаріна.
Проїзд від залізничного вокзалу до місця старту

ГРАФІК РОБОТИ КП
По відкриттю і закриттю КП згідно регламенту:
КП 1 (Луцьк- 098км - кільце, поворот наліво (на Підгайці, Дубно, Млинів))
- Відкриття 9:56
- Закриття 13:40
Волонтер і суддя на КП:

КП 2 (Смига - 171км - с. Смига)
- Відкриття 12:02
- Закриття 18:24
Волонтер і суддя на КП:

КП 3 (Мости - 255 - с. Мости (біля магазину по ліву сторону))
- Відкриття 14:36
- Закриття 00:04
Волонтер і суддя на КП:

Головний суддя на фініші:
Попередня реєстрація
Востаннє редагувалось Dok в 27 травня 2015, 15:23, всього редагувалось 4 разів.
Dok
Повідомлення: 52

Повідомлення 21 травня 2015, 15:07

Час старту, можливо, буде перенесений на більш ранню годину.
Запрошую любих моєму серцю Станіславців на шикарний бревет по дорогах Волині і Кременеччини! :)
Dok

Повідомлення 27 травня 2015, 15:23

Реєстрація відкрита на Рівело
Dok

Повідомлення 29 травня 2015, 14:51

Завтра 39.05.15р крайній термін пільгової реєстрації за 100 :D
Dok

Повідомлення 02 червня 2015, 15:13

Маршрут бревету проходить неподалік урочища Гурби.

Бій під Гурбами був найтривалішим та найбільшим за весь час існування УПА. Відбувся він наприкінці квітня 1944 року на межі сучасних Рівненської та Тернопільської областей. Основний ареал бойових дій охопив територію між селом Антонівці та урочищем Гурби. В смертельному герці зійшлися 5 тисяч бійців УПА та понад 30 тисяч бійців каральних загонів НКВС, прикордонників, охорони тилу, на боці яких була також авіація, танки, бронепотяг, артилерія. Найзапекліші бої відбулися 21-25 квітня. Проявивши небачений героїзм, знищивши понад 800 більшовиків, загони повстанців прорвали вороже кільце та вийшли з оточення.
Зображення
Dok

Повідомлення 14 червня 2015, 10:39

Уже дома!

Франківці в повному складі успішно подолали дистанцію!

Пізніше напишу звіт, але викладу коли будуть фото від оргів, інакше Ви просто не повірите, що таке можливо!
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 14 червня 2015, 15:56

Молодці! Вітаю! :yahoo:
Заінтригував... Чекаємо на звіт з фотками :)
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 14 червня 2015, 18:52

Враження дуже класні, словами всього не передати, треба пробувати :D
SANJASANY
Повідомлення: 270

Повідомлення 14 червня 2015, 21:33

Мої вітання!!! Шкода,що мене не було :(
TREK
Повідомлення: 15

Повідомлення 15 червня 2015, 01:39

Перша 300-ка
Вражень від цього марафону 100500, тому звіт мабуть буде великим)) :)
Спробувавши марафон 100 км у Львові минулого року, зрозуміла, що цим не закінчиться, а проїхавши ще і 200-км, переконалась, що я серйозно попала, бо зупинитись уже неможливо. Це як допінг, хочеться підкорювати наступну і наступну дистанцію. :bicycle6:
Підготовка до 300-ки.. Впевнено набирався накат ще з березня, уже після 200-ки він був такий як за цілий минулий рік. Після марафону у Львові в 200-км був відпочинок після падіння, а потім знову тренування 40-60 км/день, на вихідних 60-100 км. Стільки спокус навколо, друзі кличуть погуляти, покататись з ними, але ж халяви немає, треба добре крутити щоб бути готовим :rtfm: . До марафону ще набралось якихось 500 км накату, і загалом вийшло десь 3200 км. Впродовж цього часу, думала як б ще полегшити собі життя, здалося б інший велосипед, хм....ні в кого немає нічого підходящого, але згадала що якось сідала на велосипед Романа, і мені було зручно. Ок) На мій запит Роман відповів позитивно, клас, і через тиждень я уже каталась на новому велосипеді, який легший та з нижчою посадкою, і має хорошу карму (6-те місце Романа на Львівській сотці) 8-) Традиційна консультація з Богданою по дистанції та інших нюансах, традиційна невпевненість в собі, зібраний рюкзак, побажання успіху від усіх, і важка дорога до Рівного. З Франківська нас було четверо: Вова, Саня, Христя і я. Поїздом до Львова, очікування на груповий автобус, нас 28 чоловік, і ми уже їдемо в Рівне. Поспати не вдалось, тому 300-ка їхалась напівсонно.
Марафон Приїхавши в 4 ранку, ми ще чекали усіх, збтрали велосипеди, щось поїсти, реєстрація, фотки, старт
Вже аж перед стартом стало якось не по собі, де ми, а де 300 км, як це їхати. Стартували містом в 5:00 ранку, виїзд з міста, чудові дороги, тримаємся всі разом, ніхто не роздає, це так мило, але пройшло десь 10 км, і групка чисельністю чоловік 20-25 дала на ногу, і я прийняла рішення їх не доганяти, так як досвіду немає, а 300 км це немало і сили варто поберегти. Переглянулись з Сашою, що ніби їдем однаковим темпом, та й покрутили змінами. Перших 100 км пролетіло непомітно, дорога до Луцька - траса з класним асфальтом , купою місця, та через ранню годину відсутність машин і прохолода, аж скучно)Кілька фото по дорозі)
луцьк.jpg
Вїзд в Луцьк
На 1-му КП кока-кола, банани, печеньки, поповнили запаси і погнали
кп 2 зак.jpg
Погнала до наступних 200км)

Дорога до КП-2 була насичена, по дорозі впав дощ. Саня залишився чекати поки перейде дощ, і на 130-км ми уже розїхались, бо я погнала вперед побачивши Христю зі своїм напарником. Нас наздогнав Сергій з Рівного, і я поїхала з ним, повезло, бо був зустрічний вітер, і він чемно мене повіз на колесі, потім казав що ще б трохи і я б його везла на колесі, але на щстя цього не сталось, бо появилось на трасі КП-2 (177 км), це як оазис серед пустелі. Тут було багато народу з лідерів, які мило собі обідали) А органзація - все як по інтсрукції - велосипед забрали, фотки зробили, фляги наповнили, їсти принесли, їжа добре, гаряченього дуже хотілось. Після відпочинку Сергій, Алекс і я вирушили дальше разом. Хлопці їхали міняючись, тому мені було добре з ними) Але саме після КП-2 почало активно пекти сонце, стало кепсько, дурні думки лізли в голову, почалась депресія яка тривала десь 10 хвилин, це було м. Кременець, 190-й км. Дальше злосний підйом в 10%, потім полегшало, сонце заходило іноді за хмари, по дорозі було весело, ми собі говорили, крутили, потім був магазин з квасом де ми відвели душу, дзвінок другу, знову підйом і обіцяне "Страде Б'янке" з грунтовкою, піском, каміннями і кусючими мухами, що перевершило Львівські Зіболки. В нагороду після цього - пару км ідеального асфальтного спуску, і нарешті КП-3
кп3.jpg
Приїхали на КП-3
А тут просто кайф, джерельна вода, домашня їда, салатик, курочка, супчик, чай, просто рай, найкраще КП, годину тут пробули, і зовсім не хотілось їхати звідти. :dash1: Але марафон-марафоном. Треба вирушати. Ну ладно, вперед покоряти останніх 45 км. По дорозі дружньо розпили баночку кока-коли. :) І зі швидкістю 26-30 погнали до фінішу, так як дороги були адекватні, і скоро ми виїхали на трасу до Рівного.
Фініш Невже? Час 15:30, 300-км підкорились)) В кафешці знову погодували. Дальше - очікування усіх учасників, дорога автобусом До Львова, дорога поїздом додому - і СПАТИ!! :blink:
Усі наші доїхали, а зокрема:
ВОВА Вломив за лідерами, хоть настроєний був трохи песимістично, але докрутив солідно))
Христя На своєму важкому велосипеді, проїхала мега круто!
Саня Цього року таки підкорив 300-ку))
Подяка: Оранізаторм, волонтерам за гостинність, усім хто допомагав порадами, підтримкою, Романові за велосипед, Саші за компанію перших 100 км, Алексу та Сергію за компанію другу половину дистанції.
300-км у Рівному - бревет, який приніс найбільше вражень. Враження справді на все життя. Варто попробувати щоб зрозуміти. :)
Vushenka
Повідомлення: 125

Повідомлення 15 червня 2015, 11:15

Vushenka, вітаю! На старті, чесно кажучи, я думав, що ми будемо вас ще довго і нудно чекати, щоб поїхати у Львів. Яке є було моє здивування коли я побачив вас так скоро на фініші. Мега респект і уважуша :good:
Дайош 400-тку? :crazy:
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of"
Zippo
Повідомлення: 7

Повідомлення 15 червня 2015, 13:37

Vushenka вітаю з таким крутим результатом, знімаю шапку перед твоїм досягненням як кажуть в таких випадках і надіюся що на наступний рік матиму все щоб їздити на марафони з вами :bicycle6: :bicycle5:
Eterhall
Повідомлення: 226

Повідомлення 15 червня 2015, 15:25

Дякую) Zippo, я сама дивуюсь що приїхала не остання, то напевно той цілющий квас поміг, чи кока-кола, чи курочка, чи то анекдоти Сергія та Алекса, ну незнаю). А 400-ки кусок я б не проти з вами поїхати поза заліком, в розвідку так сказати, щоб на другий рік впевнено подолати цю дистанцію, і не тільки ;) :) :bicycle6:
Vushenka
Повідомлення: 125

Повідомлення 15 червня 2015, 15:41

Вітаю всіх учасників 300ки з вдалим її подоланням! :bicycle5: :good:
Окремі вітання Ірчику і Христі за мужність, наполегливість і витривалість. Ви молодці!
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 17 червня 2015, 09:31

Вітаю Станіславських дівчат з успішним подоланням бревету.
Dok

Далі

Повернутись до Інші змагання та конкурси

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей