Пульсометр...хто має!?

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 29 липня 2013, 18:21

...Тема-прохання,

Задумався чи не придбати пульсометр, багато хто радить, але глянув, то нормальний коштує відповідно нормально,
сам ще чітко не зрозумів чи він взагалі потрібен на постійно чи можна раз відкалібруватися тай усе :)!?

то хочу, попросити, можливо хтось має, і не шкода дати в користування... компенсую всі моральні та матеріальні втрати, плюс на момент юзання, готовий дати в заставу повну вартість....

ПС. Якщо є також ті, в кого аналогічна задача, то пишіть в тему, якщо не знайдеться альтруіста, то можна згадати комунізм і скинутися, на якийсь простенький та надійний- як "перехідне знамя".
Andriy_76
Повідомлення: 29

Повідомлення 29 липня 2013, 19:45

Привіт ;) Купив собі от такий - http://ava.ua/product/238905/Beurer-PM58/ - повністю задоволений. Цікаво контролювати навантаження по пульсу - іноді до 160 уд/хв доходить і тоді розумієш що необхідно зменшити темп. Прикольно коли в кінці тренувань показує кількість спалених жирів і калорій (мабуть теж вираховує по пульсу). Так що краще прикупити і користуватись з задоволенням. Крім усього він ще й водонепроникний - до 10м.
Doc House
Повідомлення: 137

Повідомлення 30 липня 2013, 08:41

Doc House написав:Привіт ;) повністю задоволений. .

То що на рахунок альтруізму!? :)... Хочаби на день-два !?
Andriy_76

Повідомлення 30 липня 2013, 10:10

Andriy_76 написав:
сам ще чітко не зрозумів чи він взагалі потрібен на постійно чи можна раз відкалібруватися тай усе :)!?

Доброго дня, Андрій.
"Раз відкалібруватися" точно не вийде, оскільки пульс залежить від багатьох факторів і за однакових умов катання може сильно відрізнятись. Якщо Ви плануєте покатушки в легенькому темпі по місту та по околицях, то пульсометр Вам навряд чи згодиться.
Якщо ж в плани входять поїздки із значним навантаженням, тренування, змагання, поїздки в гори, то пульсометр стане Вам в пригоді і допоможе коректувати навантаження + сприятиме досягненню бажаного результату від тренувань.

З власного досвіду можу сказати, що не бачу найменшого змісту в позичанні пульсометру. Як вже писав, "відкалібруватись" не вдасться, а за такий короткий час (2-10 днів) буде важко помітити закономірність зміни пульсу під час навантаження. Навіть якщо така закономірність буде встановлена, то це нічим Вам не допоможе за відсутності подальшого постійного контролю пульсу.
Крім того, на мою думку, обмін/позичання пульсометра - дещо неправильна (з точки зору гігієни) процедура.

Я б радив спершу визначитись з тими завданнями, які Ви перед собою ставите, а тоді вже вирішувати чи є зміст в придбанні пульсометра ;)
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 30 липня 2013, 10:59

b_romik написав: визначитись з тими завданнями, )

Рекорди точно ставити не планую, спорт - як хоббі,
але
а) постала ідея "правильно" займатися тим спортом, щоб була максимальна користь для здоров"я
б) є ідея-фікс, можливо вже на слідуючий рік мотнути в якийсь вело тур на пару тисяч кілометрів

тому якби і ще толком не ясно - чи потрібен пульсометр.

ПС, На рахунок гігієнічності, то напевно залежить від моделі, якщо я вірно зрозумів - є такі як годинник, отже не повинно бути жодних проблем.
Andriy_76

Повідомлення 30 липня 2013, 11:16

Andriy_76 написав:Рекорди точно ставити не планую, спорт - як хоббі,
але
а) постала ідея "правильно" займатися тим спортом, щоб була максимальна користь для здоров"я

Андрій, зважаючи на пункт а) і те, що Ви ставитесь до їзди на велосипеді, як до спорту, то я б радив таки придбати собі пульсометр.

Що стосується гігієнічності, то всі пульсометри, з якими я стикався, мають схожий принцип роботи: на грудну клітку одягається датчик, який вимірює пульс і передає дані на годинник чи вело-комп"ютер (по безпровідній технології). Для прикладу
Зображення
Чув і про такі, що мають контакти відразу на зворотній стороні "годинника", але їх точність - під питанням. Плюс ні в кого з наших форумчан такого не бачив..
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 30 липня 2013, 11:19

Не впевнений, чи ті пульсометри що "як годинники "вірно показують пульс. У всіх достойних пульсометрів повинен бути нагрудний датчик, який знімає частоту серцевих скорочень прямо над проекцією верхівки серця - це самий точний метод визначення пульсу. Кріпиться він в нижній третині грудної клітки. А ті що використовують периферичну пульсову хвилю (на руці), часто дають значні похибки.
Doc House

Повідомлення 30 липня 2013, 11:21

Упс, коли писав ще не було твого посту Роман, вибачте за тафтологію )))
Doc House

Повідомлення 30 липня 2013, 12:47

Все ясно. Вникнувши в тему, зрозумів, що річ потрібна і в хазяйстві пригодиться :).

Може ще хтось поділиться враженнями від користування якоїсь конкретної моделі,
фактично поки зупинився на тій що порадив Док, і ще от один цікавий екземпляр
http://topsport.com.ua/shop/pulsometr-s ... 15-11.html
по ціні аналогічно, але по опису вроді функцій побільше
Andriy_76

Повідомлення 21 серпня 2013, 13:02

Привіт! Трохи запізно побачила тему, але внесу свої враження, можливо, комусь ще знадобляться. Користуюсь пульсометром Sigma PC9. Питання про його придбання стало актуальним, коли займалась бігом - треба було контролювати, щоби пульс знаходився в певній зоні. На дальні дистанції без нього не катаюсь, особливо хороший помічник на затяжних підйомах - попереджує, коли пульс виходить за межі дозволеного.
Якщо велосипед вже використовується більше в спортивних цілях і для тренувань, то для контролю аеробного і анаеробного режиму без пульсометру не обійтись.
Так, як я не спортсемнка - то моя модель, мене повністю влаштовує. Дуже хороша функція - звукове сповіщення про зміну зони.
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 178

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість