Контактні педалі.

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 27 вересня 2014, 00:59

Можна купити зручне та хороше "вело взуття" і використовувати контакти завжди. Я так роблю. Плюс в тому, що не портиш файні мешти педалюванням. Правда я на роботі перезуваюсь, але десь вийти на обід то нема проблем, шипи не відчуваються майже, просто як звичайне взуття :)
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 27 вересня 2014, 13:00

По ціна/якість, як вже писали вище, оптимальниі Shimano PD-M520 (без рамки) або Shimano PD-M530 (з рамкою).
Стосовно покупки можеш глянути тут
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 337

Повідомлення 27 вересня 2014, 14:21

Дякую Вася!
Доречі маю ще кілька пар жіночого контактного взуття Тут.
Ну і звичайно досвід їзди з такими педалями :D
macukolia
Повідомлення: 84

Повідомлення 27 вересня 2014, 15:23

Дякую всім-всім за оперативну відповідь.
Зупиняюсь на PD-M530. Вова, а накладки, притримай, пліз, я розберусь з педалями і взуттям і куплю їх в тебе!
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 178

Повідомлення 27 вересня 2014, 19:13

:!: Наталя, Антін, я не впевнений, що накладки можна буде вчепити на 530ті педальки (вони можуть "посваритись" з платформою самих педальок :blush: ).
Я б радив спершу перевірити цей момент, а тоді вже купляти.
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 27 вересня 2014, 20:06

Романе, дякую! Я так і планую - в понеділок педальки мають бути вже в мене, ще пару днів, щоб розібратися з взуттям і тоді візьмусь за накладки
Natmer
Сталкер

Повідомлення 03 жовтня 2014, 21:55

Для переходу на "контакти" придбав такі педалі
Зображення
nyagryn
Повідомлення: 20

Повідомлення 03 жовтня 2014, 21:58

nyagryn думаю це варіант виключно для міста
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 03 жовтня 2014, 23:08

Wolf написав:nyagryn думаю це варіант виключно для міста

Чому?
nyagryn
Повідомлення: 20

Повідомлення 03 жовтня 2014, 23:49

Коли заїдеш в болото, то встібнутись буде важко.
y.taras
Повідомлення: 84

Повідомлення 04 жовтня 2014, 06:16

nyagryn педалі такого типу дуже швидко ламаються, принаймі з мого досвіду
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 02 червня 2015, 13:59

А підскажіть, пліз, де можна купити чи зробити болти, що тримають кріплення на контактному взутті. З останньої поїздки повернулась з одним болтом і не змогла вищолкнутися, прийшлось роззуватися і босою заносити коня до дому.
Natmer
Сталкер

Повідомлення 02 червня 2015, 18:20

Може тут хтось має, можеш попитати в веломагазинах, або в клубі Старт (біля молочки). Цей болтик має специфічну шапку, але якщо нічого не знайдеш то взяти звичайний болтик (в любому магазині кріплення, чи на базарі) з потайною шапкою М5х12 (різьба М5, довжиною 12 мм):
Зображення
але він буде під хрестову викрутку а не під шестигранник, тому якщо сильно прикипить то важко буде викрутити. Хоча якщо пройтись по спеціалізованих магазинах по засобах кріплення то і під шестигранник можна знайти, думаю.
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 337

Повідомлення 20 липня 2015, 13:58

Вась, реально не знав, що ти в контактах катаєш... Хотів ще якось твою думку розпитати, а ти, виявляється, вже не один сезон в них... Тільки от, із твоїх слів, нема повного очікуваного ефекту від їх використання... Бо то шо я поначитувався - то мало б бути як в іншому світі/вимірі. Хоча, з іншого боку. дійшло до мене розуміння, що ефект буде більше на асфальті і на довгих дистанціях - менше змучуються ноги, бо крутиш по кругу, а не поперемінно...

Я точно поки не хочу контактів - стараюся "ефективно педалювати" - в нижній точці ногою проштовхувати педаль назад (ніби щось по підлозі розмазуєш), тобто, фактично, нога не має впливу на педаль тільки у верхній задній чверті кола. Коли так крутиш, то відчуття таке, ніби нога приклеєна до педальки. З часом стає досить прикольно їхати на високих каденсах - сам не помічаєш, коли можна давно перейти на вищу передачу, а ти собі маслаєш в задоволення. Задіюються додаткові групи м"язів і тому, правда, спочатку трохи ноги ниють після поїздок... Але реально педалювання ефективніше.
OlegYAVA
Сталкер
Повідомлення: 109

Поперед.

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість