Контактні педалі.

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 06 квітня 2014, 17:12

sania написав:
denys281 написав:А можете будь ласка порадити, якісь конкретні моделі педалей?

+ підскажіть на яку фірму виробника звертати увагу при виборі взуття?

З бюджетних педалей думаю 520-ті шимано ідеальний варіант по співвідношенню ціна/якість.
З дорожчих - кренки, які саме b_romik можливо скаже.

По взуттю як на мене саме головне щоб зручне було. А саме по зручності як на мене лідирують Specialized. Як по відгуках, так і по власному досвіду.
Але треба пробувати різні, якщо є можливість, бо ноги в кожного різні.
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1124

Повідомлення 06 квітня 2014, 19:22

В мене зараз педальки Crank Brothers Candy 3. Перед цим були Candy 2 - гірші в конструктивному плані (пластикова втулка ковзання на відміну від голкового підшипника в Кенді 3).
Але для початку я б зупинився на педальках, які радив Славік - 520ті Шимано.

Що стосується взуття, літні і осінньо/зимові контакти в мене - шнуровані Шимано з гнучкою підошвою. Зручні і досить міцні. Пробував шиманівське взуття на липучках і з твердою підошвою - не сподобалось. Відразу скажу, що для гір потрібно обов'язково брати взуття з гнучкою підошвою. Інакше ходити буде дуже важко ;)
Інших виробників не тестив, тому нічого сказати не можу.
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 06 квітня 2014, 20:05

я також недавно пересів на контанкти) мені сподобалось) для мене єдиною незвичністю було те що коли велик відривається від землі то він до тебе прикутий, тобто не можна його *осідлати* після приземлення кя на топталках, відповідно троха більше ковбасить але зате більше маневреності)
в мене такі, хоть не давно катаю в них але вже можу сказати рамка каміння дробить))
Зображення

в Романа класні кренки) можливо з часом також на такі пересяду.. але то буде видко.. правда коли дивися їх в гуглі побачив таке))
Зображення
Зображення
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 06 квітня 2014, 20:38

Навіть не знаю, як можна умудритись так розпанахати собі ногу... :blink: Якщо в чувака контактні сандалі, то він дарма поїхав в них на той розковбас, де нога якимось чудом могла злетіти з педалі. Якщо ж то звичайні сандалі, то я можу йому тільки поспівчувати і порадити користуватись велосипедом у відповідному взутті :roll:

П.С. Край рани (та й сама рана) якось дивно виглядає, як на поранення педалькою... Може фейк? :blush:
b_romik
Сталкер

Повідомлення 06 квітня 2014, 20:44

b_romik
пише контактні сандалі, зіскочила і по ходу він педалею зверху заїхав, правда з таких успіхом можна любою педалькою так зробити
оригінал
http://mplsbikelove.com/forums/topic/cr ... andy-ankle
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 06 квітня 2014, 20:46

b_romik написав:П.С. Край рани (та й сама рана) якось дивно виглядає, як на поранення педалькою... Може фейк? :blush:

На фейк не схоже - рана відповідає гострому краю. Однак удар був нанесений зверху вниз - як це реалізувати під час педалювання - важко уявити. Якось так вийшло що нога вже стояла на землі, а педаль зверху вдарила? :blink:
Та й на рахунок ран - то все умовно. Он в мене топталки з шипами, а вже через 2 місяці мав "дірки" на передній поверхні гомілки. Так як вибирав шипи погостріше, шоб добре тримали - то і рвали не менш вдало :evil:
P.S. Контактні сандалі :good: :D :good: :D :good: :D посміявся... дякую :yahoo:
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 06 квітня 2014, 20:50

RESKO написав:
P.S. Контактні сандалі :good: :D :good: :D :good: :D посміявся... дякую :yahoo:

а чо? як на мене хороша штука для лайтових покатушок літом, Олег Олавін має такі і здається не скаржився :)

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 06 квітня 2014, 20:53

А що смішного в контактних сандалях?
b_romik
Сталкер

Повідомлення 06 квітня 2014, 21:00

Для мене саме словосполучення здається смішним. Можливо такі і є насправді, але в моїй голові це звучить якось подібно до "бронебійні шкарпетки" або "тюнінгована таврія". Тобто сам факт існування такого предмету можливий, але комбінація слів - звучить смішно.
P.S. Зовсім не хотів нікого образити. Можу відредагувати свій пост, якщо це важливо.
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 06 квітня 2014, 22:57

RESKO написав:Та й на рахунок ран - то все умовно. Он в мене топталки з шипами, а вже через 2 місяці мав "дірки" на передній поверхні гомілки.

В мене теж топталки з хорошими шипами) Нагадують вкручені болти, виступають десь на 5-6мм з педалі. На протязі місяця поки що ніяких ран не отримав :D
Правда для таких педалей відповідне взуття потрібне з грубою підошвою. От планую на своїх улюблених NordicWalking зробити профілактику у взуттєвій майстерні, щоб доліпили мені підошви ще як мінімум 5мм. А то шипи рвуть її на шматки. А купувати якесь інше взуття не дуже хочеться, бо воно все закрите наглухо і всередині з купою паралону. Я так ненавиджу коли ноги шкваряться в такому взутті.
І, якщо чесно шиповані топталки по взаємодії з великом досить схожі і на контакти. При цьому дають більшу свободу, та мені особисто на таких топталках легше їздити по дуже пересіченій місцевості та по місту. Навіть можна педалювати підтягуванням ноги як в контактах, якщо відповідно вивертати стопу ;)
На дистанції довші, та поїздки по більш-менш рівній поверхності-однозначно контакти. В них ККД на порядок більший та менше змучуєшся. Поки що я не привик до них настільки, щоб вони "приросли" до мого велосипеда.. :( Ставлю їх лише в деяких випадках, шиповані топталки поки що в фаворі.
Ось таке у мене взуття, кожного літа я в них уже на протязі 6років :) підошва майже стерлась, а верху хоть би що.
Зображення
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 07 квітня 2014, 00:03

Стосовно фотки ноги з раною у сандалях - я думаю що травму він отримав в іншому взутті, бо на фото звичайні туристичні сандалі з м'якою підошвою, вони не можуть бути контактними.

у мене такі (Keen Commuter):
Зображення
замовляв через ebay у США, бо в нас їх нереально знайти.

також зверніть увагу:
для системи Shimano SPD бувають два типи шипів:

single-release SM-SH51 - тримають ногу на педалі жорстко і відчіпляються тільки поворотом стопи убік.

multi-release SM-SH56 - тримають не так міцно, нога може трохи рухатися вліво-вправо, відчіпляються поворотом убік, а також якщо просто сильно/різко потягнути ногу у будь-який бік. Цей тип більше підходить для тих, хто боїться що раптом не відчепиться в критичній ситуації.

виглядають практично однаково, також є інші, менш поширені моделі шипів, але всі multi-release мають надпис з великою літерою M:
Зображення
а це single-release:
Зображення
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 26 вересня 2014, 21:18

Привіт всім! Я теж хочу перейти на контактні педалі. Порадьте, будь ласка, з чого можна почати. Враховуючи, що велосипед в мене один на якому я катаюсь і в місті (на роботу, магазини) і кудись подалі, і перспетиви купівлі ще одного не дуже радісні, мабуть краще буде придбати педалі з платформою, а от які конкретно...
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 178

Повідомлення 26 вересня 2014, 21:36

Як хто має кусок алюмінію і токаря знайомого, то гоу робити таке http://flypedals.com/

В мене були найдешевші CB Candy C, не найкраща конструкція, з 3 серії норм, але дорогуваті. Зараз 2 дні катаюсь на Shimano 540, подобається більше, особливо коли вщіпаєшся (чітко і гучно :)).
y.taras
Повідомлення: 84

Повідомлення 26 вересня 2014, 22:37

Natmer оптимальний вибір Shimano PD M530
Зображення
для міста можна поставити таку накладку
Зображення

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 26 вересня 2014, 23:23

Natmer написав:Я теж хочу перейти на контактні педалі

Ріспект і уважуха :good: Це ще один удар по хлопцям, які досі бояться перейти на контакти :lol:

520 думаю оптимальний варіант.

Wolf написав:для міста можна поставити таку накладку
Зображення

Маю такі накладки. Можу дати покористуватися. Або продати за символічну суму.
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Поперед.Далі

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість