Контактне взуття

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 06 квітня 2014, 17:45

Всім доброго настрою!
Відкатавши свій перший сезон на пластмасових топталках, що йшли в комплекті з велом і відчувши всі "радості" такого катання, вирішив придбати контактні педалі та взуття. З вибором педалей проблем не виникло, бо як для початку хотів шимано, та і знижку вдало знайшов. Отже педалі в мене ХТ. Взутя приглянулось ХС50 , але з теперішнім доларом мені вже не по кишені. Приблизний бюджет - 850грн.
Допоможіть визначитись з моделькою та розміром. Ще цікавить чи має хтось веловзуття, щоб дати поміряти. Мій розмір - 44-й (стелька 29см).
Leo
Повідомлення: 11

Повідомлення 07 квітня 2014, 10:53

...маю аналогічну задачу,

1) на рахунок тестого заміру, то теж була така думка, але проблема в тому, що тоді треба буде купляти саме ту модель, яку міряв, а це трохи проблемно реалізувати.

2) Може в когось є ще аналогічна задача, то пишіть розміри, можна спробувати організувати, так сказати "гарантійний закуп" - тобто, якщо у одного наприклад 41 розмір, а у іншого 42р., то замовляємо 42р. і якщо не підходить, то їх забирає власник 41-го, якщо йому підходить розмір... і т.д. - бу це дійсно проблема віртуально вгадати взуття...

ПС: собі планую замоляти тут http://www.chainreactioncycles.com/, якщо є бажання, то можна скооперуватися, щоб набрати суму, аби не платити за доставку
Andriy_76
Повідомлення: 29

Повідомлення 07 квітня 2014, 11:03

з власного досвіду скажу що найкраще вибирати по розмірах ус ук, там де різниця в 0.5, берете якісь капці які на вас добре сидять і дивитесь який там ус ук, і вибираєте контактне з таким самим
в мене наприклад 8 і 8,5
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 07 квітня 2014, 14:11

Wolf написав:з власного досвіду скажу що найкраще вибирати по розмірах ус ук, там де різниця в 0.5, берете якісь капці які на вас добре сидять і дивитесь який там ус ук, і вибираєте контактне з таким самим
в мене наприклад 8 і 8,5

хороший алгоритм, але з маленьким уточненням, оскільки ус 8- це 41,5, а ус 8,5 - це вже трошки менше як 42, то ідеально взяти 3-5 пар свого взуття і подивитися який індикатор на них співпадає - ус, ук. чи євро і по тому орієнтуватися
Andriy_76
Повідомлення: 29

Повідомлення 07 квітня 2014, 14:24

Andriy_76 написав:хороший алгоритм, але з маленьким уточненням, оскільки ус 8- це 41,5, а ус 8,5 - це вже трошки менше як 42,

я не переводжу ні на які інші розміри, ус 8 і ук 8.5 і це один розмір! не переводжу бо більшість взуття виготовленого за кордоном підігнані саму під ус ук
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 07 квітня 2014, 16:41

В кожного виробника свої стандарти. Одні орієнтуються на довжину стельки, інші - довжину стопи, ще інші - довжину простору у взутті. Але не забувайте що є ще такі параметри як підйом стопи, ширина стопи (які теж, до речі, мають свої розміри). Не міряйте все цифрами. Для того щоб зрозуміти чи 8 розмір Шимано Вам підійде - треба взяти любе взуття Шимано (оригінал, не Китай) такого розміру і поміряти. Інше все - гадання на кофейній гущі.
Та й взагалі - купівля взуття по інтернету - дуже невдячна справа. Знаю по собі :-( Спробуйте знайти інший шлях.
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 07 квітня 2014, 17:22

Обидві пари свого контактного взуття брав через нет, хоча сам дуже обережно ставлюсь до купівлі "всліпу" тих речей, які потрібно міряти. І обидва рази взуття підійшло ідеально. Правда, перед оформленням замовлення я перелопатив купу вело-форумів, де й вияснив, що взуття Шимано має одну особливість - потрібно купляти їхню обув на 1 розмір більшу, ніж ви звично носите. Для прикладу, в мене більшість взуття має розмір EU 44, тому Шиманівські контакти я замовляв EU 45. Отримав якраз те, що потрібно :)
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 07 квітня 2014, 17:50

Ну от для мене взуття NewBalance ідеально сидить розмір 8 (US). А взуття Puma - 9 (US). І що тут говорити? Який мій "справжній" розмір? :-)
RESKO

Повідомлення 07 квітня 2014, 17:50

На мою думку всі ці маркування розмірів EU, UA ( ще якісь там), 8, 8.5 і тд - це все фігня повна. Саме надійний спосіб - поміряти стельку в мм і при покупці уточнювати у продавця.
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 07 квітня 2014, 17:58

+roman+ написав:На мою думку всі ці маркування розмірів EU, UA ( ще якісь там), 8, 8.5 і тд - це все фігня повна. Саме надійний спосіб - поміряти стельку в мм і при покупці уточнювати у продавця.

Істинна правда. Бажано попросити поміряти довжину і ширину. Тоді тільки можна думати про покупку.
RESKO

Повідомлення 07 квітня 2014, 18:12

RESKO написав:Ну от для мене взуття NewBalance ідеально сидить розмір 8 (US). А взуття Puma - 9 (US). Який мій "справжній" розмір?

Якщо у Вас кожна пара взуття має інший розмір (сподіваюсь, що згадані дві пари - це не весь Ваш "арсенал"), то тут дійсно виникають серйозні проблеми. Але, переважно, людина може відрізнити "випадаючу з загального ряду" пару взуття, яка є винятком ;)

Рома, не думаю, що з Чайником такий варіант вдасться реалізувати. Це швидше вирішення питання у випадку купівлі в приватних підприємців і невеликих інтернет-магазинах.
b_romik
Сталкер

Повідомлення 07 квітня 2014, 18:30

На деяких форумах писали, що до розміру шимановського взуття треба додавати +2,а спешовського - +1 (в чому сьогодні переконався, помірявши в мтб модельку Tahoe 45-го розміру, яка ідеально сіла).
Leo
Повідомлення: 11

Повідомлення 07 квітня 2014, 18:48

b_romik написав:Рома, не думаю, що з Чайником такий варіант вдасться реалізувати. Це швидше вирішення питання у випадку купівлі в приватних підприємців і невеликих інтернет-магазинах.

Ну можна перед тим десь погуглити який розмір шімано відповідає твої довжині. Завжди є варіанти :)
+roman+

Повідомлення 07 квітня 2014, 18:50

Зображення
+roman+

Повідомлення 07 квітня 2014, 19:15

Leo написав:На деяких форумах писали, що до розміру шимановського взуття треба додавати +2,а спешовського - +1

Я теж читав про +2 розміри до Шимано, тому перше взуття замовив на 2 розміри більше - виявилось завеликим. Та й більшість тих дописів, які я читав, писали таки про +1 розмір.

Рома, дуже корисний чарт :good:
b_romik
Сталкер

Далі

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість