Контактне взуття

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 07 квітня 2014, 19:40

Ось деякі чарти :
Спойлер

А тут і тут(PDF) є таблички для багатьох виробників.
Востаннє редагувалось Leo в 07 квітня 2014, 22:29, всього редагувалось 9 разів.
Leo
Повідомлення: 11

Повідомлення 07 квітня 2014, 19:45

b_romik написав:Якщо у Вас кожна пара взуття має інший розмір (сподіваюсь, що згадані дві пари - це не весь Ваш "арсенал"), то тут дійсно виникають серйозні проблеми. Але, переважно, людина може відрізнити "випадаючу з загального ряду" пару взуття, яка є винятком ;)

Ну ок... уявіть що перед Вами 2 зображення взуття різних виробників на інтернет-сайті. Яким чудом можна відрізнити "випадаючу" пару?
Ноги у всіх різні - повнота стопи, ширина стопи - навіть при однаковому розмірі (довжина стопи). Та й сам розмір теж "відносний". У взутті, яке виготовлено на фабриках Європи "довжина стопи" буде завжди більша за аналогічну у взутті, яке виготовлено на фабриках Азії. Тобто і там і там 26 см... але насправді це "різні" 26 см ;) Причому це можуть бути навіть різні моделі одного і того ж виробника.
Якщо є велике бажання вчитися на своїх помилках - немає проблем. :o
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 07 квітня 2014, 21:30

RESKO, ніколи, повторю - НІКОЛИ!, не купляйте взуття в онлайн магазинах. Особливо в тих, які без проблем поміняють Вам взуття, якщо воно не підійшло по розміру. І ні за яких обставин не піддавайтесь спокусі скористатись всякими там чартами, згаданими вище. То все обман і розраховано на наївних і довірливих користувачів. Якщо прислухаєтесь до цих моїх порад - ніколи не матимете справи з вдало (чи невдало) купленим взуттям онлайн ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------

А з топік-стартером і всіма зацікавленими я вже поділився своїм позитивним досвідом у виборі контактів + вказав на можливі "підводні камені" при купівлі взуття від Шимано. Сподіваюсь, що в цьому сезоні в наших рядах прибуде "контактників" і їх нічого не буде тиснути :bicycle5:
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 07 квітня 2014, 21:46

Сарказм хороша штука. Але до чого тут це? Якщо уважно проглянете суть бесіди, то зрозумієте - я не проти онлайн-магазинів. Просто взуття для спорту має бути ідеальним - це ж не просто в тапочках по пляжу бігати, погодьтесь. Потрібно знайти можливість поміряти взуття реально, а тоді вже купляти. Існує велика можливість, що взуття певних моделей (маю власний досвід) просто не існує під певну стопу. Те що підходить по довжині - замале по ширині. А те що вже підходить по ширині - завелике по довжині. Інакших варіантів не існує - просто модель під худу довгу ногу. Так можна міняти до безкінечності в магазинах "які міняють". Зрештою, як показує саме Ваша практика в Розетці (наскільки я памятаю) - навіть ті що декларують можливий обмін (повернення) товару не завжди дотримуються своїх правил - чи не так? ;)
Тому ще раз повторюю - я не проти онлайн-покупок (не варто видирати цитати з тексту). Я за те, щоб перед покупкою Ви вже були впевнені що це те взуття яке Вам потрібне. Варто лиш знайти власника, який готовий виміряти необхідні параметри, або навіть знайти спосіб поміряти взуття.

P.S. Чарт по Шимано (на фото) враховує тільки довжину стопи. Ну це примітивно. Таке враження, що Ви ніколи свої та чужі ноги не бачили. Є худа стопа, є мясиста, є високий підйом і низький - і все це зовсім не довжина. Будьте реалістами. 8-)
RESKO

Повідомлення 07 квітня 2014, 21:50

А ще буває таке, що міряєш взуття і воно зручне, добре сидить, а через 50 чи 100 км починає бути незручним, тому навіть поміряти варіант не ідеальний, треба спочатку поміряти в магазині, потім найти того в кого є таке ж взуття того розміру і взяти покататися хоча б на 50 км.
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1124

Повідомлення 07 квітня 2014, 21:52

DejaVu написав:А ще буває таке, що міряєш взуття і воно зручне, добре сидить, а через 50 чи 100 км починає бути незручним, тому навіть поміряти варіант не ідеальний, треба спочатку поміряти в магазині, потім найти того в кого є таке ж взуття того розміру і взяти покататися хоча б на 50 км.

Ого... ну це вже дійсно ідеальний варіант, але то вже трохи перебор. Я б особисто не дав нікому їздити у своєму взутті та й сам би в чужому не катав - з гігієнічних міркувань :o Ну але якщо то все ради великої перемоги - то чому б і ні? :good:
RESKO

Повідомлення 07 квітня 2014, 21:54

Як на мене для походів в гори, та ще й початківцю потрібно вибирати взуття з м'якою підошвою. Чи є в них якісь "підводні камені" (вирвало шипи, тріснула підошва чи щось подібне) ?
b_romik написав:Обидві пари свого контактного взуття

То яким моделям ви надали перевагу ?
Leo

Повідомлення 08 квітня 2014, 17:59

RESKO, питань більше не є :) Ви мене переконали.
Мій випадок з взуттям унікальний і жодним чином не пов'язаний з реальністю. І Чайник мені також зовсім випадково поміняв придбане в них взуття (не сприймати за рекламу).
А от Розетка - то зовсім інша історія. Вони спробували все зробити в кращих традиціях бізнесу "по-українськи", за що їм велике "фе" + надокучлива тяганина ;) Якщо потрібно, можу порадити інтернет-магазин, з яким в мене склались позитивні відносини, не зважаючи на деякі проблеми з товаром.

Leo, завтра знайду свою другу пару і напишу відразу дві моделі (осінньо-зимову і літню).
В гори навіть не початківцю я б радив брати взуття тільки з гнучкою підошвою. Ну, хіба їздити планується по 100% проїжджабельних маршрутах, тоді можна з твердою.
Після купи кілометрів, накручених і находжених на контактах в горах, не можу назвати якісь мінуси. На велосипеді ти в контактах, а пішки - в звичайних зручних кросовках. Єдиний неприємний момент - можна трохи послизнутись, якщо невдало стати на камінь шипом.

АПДЕЙТ:
Leo написав:То яким моделям ви надали перевагу ?

Наразі користуюсь взуттям Шимано MT33 та MT60. Обома моделями дуже задоволений. Особливо сильно дісталось MT33-ім, оскільки в них довелось добряче побороздити Карпати :bicycle5:
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 08 квітня 2014, 19:36

Andriy_76 написав: в когось є ще аналогічна задача, то пишіть розміри, можна спробувати організувати, так сказати "гарантійний закуп" - тобто, якщо у одного наприклад 41 розмір, а у іншого 42р., то замовляємо 42р. і якщо не підходить, то їх забирає власник 41-го, якщо йому підходить розмір... і т.д. - бу це дійсно проблема віртуально вгадати взуття...
ПС: собі планую замоляти тут http://www.chainreactioncycles.com/, якщо є бажання, то можна скооперуватися, щоб набрати суму, аби не платити за доставку

То давайте скооперуємось - пишіть кому що треба і організуємо щось схоже до ідеї Андрія.
Мені підходять МТ33 МТ43 45-го розміру.
Leo

Повідомлення 21 жовтня 2014, 15:22

А хтось купляв взуття в наших інтернет-магазинах? щось порадити можете?
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 178

Повідомлення 21 жовтня 2014, 15:52

краще для початку шукати бу на харків туристі, поносити і попробувати, щоб вже точно знати свій розмір і як капці повинні сидіти на нозі, а потім вже можна барти в магазині нові
ну в принциіп можан і зрауз в магазині брати нові, але є ризик попатси на гроші
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 21 жовтня 2014, 19:48

не можу я на тому форумі знайти щось підходяще. Один варіант знайшла там, зїздила на примірку до Надвірної, а вони не підійшли- розмір мій, а по факту маленькі.
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 178

Поперед.

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість