Жилети для велосипедистів

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 30 червня 2014, 00:44

Вирішив створити темку, щоб обговорити досить важливе питання, яке має суттєвий вплив на безпеку велосипедистів на дорозі і знімає трохи головного болю під час організації руху вело-колон та інших івентів.
Так от - світловідбивний жилет салатового кольору. Що це, для чого використовується і з чим його їдять?

Основні функції:
1. В десятки разів покращує видимість середньостатистичного велосипедиста на дорозі (особливо, в темну пору доби)
2. Сприяє серйознішому сприйнятті/більш адекватній реакції на маршалів з боку інших учасників дорожнього руху під час супроводу колони і перекритті перехресть.
3. Справляють позитивне враження на перехожих, водіїв і велосипедистів, вказуючи на певну організованість поїздки чи вело-події.
4. Всі інші плюси :)
Зображення

Особисто я купив собі такий жилет перед Велоднем і тепер постійно вожу його з собою.
Використовувати планую наступним чином:
1. Одягати на себе (якщо без рюкзака) чи на рюкзак під час вечірніх поїздок/покатушок. Тобто, як тільки стемніло на стільки, що потрібно включати фару і задню блималку, - зупиняюсь, одягаю жилет, вмикаю світло і їду далі.
2. Одягати на себе (якщо без рюкзака) чи на рюкзак під час організації руху вело-колон і масових поїздок.

Чим більше Сталкерів і форумчан підтримає таку ініціативу, тим безпечнішим стане рух велосипедистів на дорогах в темну пору доби :good:

Тепер питання по процесу купівлі жилетів і якійсь мінімальній "стандартизації", щоб вони були однаковими чи максимально подібними між собою. Я свій купив в Епіцентрі за 32 грн (якщо правильно пригадую вартість).
Антін Wolf подав ідею закупити партію однакових жилетів в Китаї і потім нанести на них лого клубу. Ідея хороша, тільки я от не знаю, як лого має триматись на жилетці в сіточку... Це питання можна буде вияснити в конторі, яка займається нанесенням написів на одяг.

Прошу висловлювати свої думки стосовно піднятої теми ;)
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 30 червня 2014, 00:54

Цілком підтримую :good:

Щодо пропозиції Антіна, звичайно було б непогано так зробити. Членам клубу в обов'язковому порядку вручити жилети, а решті продати з націнкою 0.001% :D .
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 30 червня 2014, 01:05

Я за, не бачу проблем купити її самостійно, хоча звісно масова закупка це лише плюс.
Strange_V
Сталкер
Повідомлення: 961

Повідомлення 30 червня 2014, 07:55

І я за! готова обмотатись гірляндами, лиш би мене було видно на дорозі. З лого прик би було, тільки ціна питання,бо то може вийт, що лого втричі дорожче жилета.
Liya
Сталкер
Повідомлення: 257

Повідомлення 30 червня 2014, 09:17

Я купив жилет в сіточку на пяному за 20 грн - але він дуже нищиться, буквальна за один велодень сама ліпучка того жилету його вбиває.
Тому краще купляти не в сіточку. За масову і лого +1, але дійсно треба взнати ціну питання.

Щодо масових велопробігів (типу велодня), то можна би було на жилет маршалам нанести напис "маршал", проте, враховуючи, що більшість із нас їздить із рюкзаками - то очевидно напис треба робити спереду, і власне через рюкзаки не дуже видно жилета - ми говорили про це з Романом під час велопробігу до Богородчан, певно треба ще рейнкавери світлі вдівати на рюкзак.
bohdan
Сталкер
Повідомлення: 114

Повідомлення 01 липня 2014, 01:13

Що стосується жилету з сіточки і його пошкодження "липучкою", то я це питання вирішив наступним чином - защепив жилет на липучку і тепер одягаю його через голову. На рюкзак також можна зачепити в такому стані.

Добре було б, якби на Велодень маршали їздили без рюкзаків. Для прикладу, можна вже після велопробігу скочити додому і взяти бруцик або ж перед початком пробігу закинути його в машину, що поїде на точку фінішу (якщо така машина буде :) ). Просто я побачив, як з боку виглядає маршал з рюкзаком - несерйозно. І зовсім не зрозуміло, що то маршал, якщо глянути на нього зі спини (переважно наплічник закриває всю спину, разом з жилетом).
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість