Посилання на форуми де обговорюються та продаються велофари

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 08 червня 2011, 23:16

Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 09 червня 2011, 00:24

Цікаві речі. в мене друг юзає таку як на другій ссилці. Дуже задоволений)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 677

Повідомлення 09 червня 2011, 00:34

Merlin написав:Цікаві речі. в мене друг юзає таку як на другій ссилці. Дуже задоволений)

буду брати таку, як на 1-й :ugeek:
Grey

Повідомлення 10 червня 2011, 01:52

користуюсь типу такого - на діоді XP-G R5
3-4год у макс.режимі
світить як фара у таврії
http://beriled.biz/product_266.html
і дешевше і надійніше чим ті саморобки...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 10 червня 2011, 03:26

користуюсь типу такого - на діоді XP-G R5
3-4год у макс.режимі
світить як фара у таврії
http://beriled.biz/product_266.html
і дешевше і надійніше чим ті саморобки...

Дешевше - згідний.
Надійніше - ні.
Якісніше - ні.
Площа освітлення взагалі не йде в жодне порівняння.
Також користуюся ліхтариком, але це не вихід, освітлення НЕвистачає катастрофічно при швидкій їзді по наших "дорогах".
З.І. Планую наступного тижня отримати фару (в тимчасове використання) "Custom ХС-715 R5-TP2" (http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=101&t=75288) поки виготовлятимуть мікробластер. Можна буде домовитися про зустріч і порівняти ліхтарики і велофару.
Grey

Повідомлення 10 червня 2011, 09:43

Цікавий і корисний ресурс www.fonarevka.ru
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 10 червня 2011, 10:13

... переглянув купу ресурсів, порівнюю свого "старічка" MTE SSC P7 (2 mode, 700 люменів) із цими кастомами, скажу - так, дійсно затронуло - і драйвер, і як все зроблено, і найголовніше - форма світлової плями - є серйозна причина задуматися над оновленням світла ;)

.... єдине, що ще цікавить - автономність фари - тобто або ж її так пригвинтити, щоб ніхто не зірвав за час відсутності власника (у місті), або ж вона буде в корпусі разом з аккумуляторами, щоб можна було то все разом зняти (на разі класичні "ручні" ліхтарики в цьому плані рулять!)
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys
Повідомлення: 676

Повідомлення 10 червня 2011, 12:00

Almys написав:гриз-гриз...

.... єдине, що ще цікавить - автономність фари - тобто або ж її так пригвинтити, щоб ніхто не зірвав за час відсутності власника (у місті), або ж вона буде в корпусі разом з аккумуляторами, щоб можна було то все разом зняти (на разі класичні "ручні" ліхтарики в цьому плані рулять!)

Акум до мікробластеру виностий, легко знімається, як і сама фара... інші велофари на АА-акумах або батарейках також легко знімаються.
Grey

Повідомлення 19 червня 2011, 01:00

Grey написав:З.І. Планую наступного тижня отримати фару (в тимчасове використання) "Custom ХС-715 R5-TP2" (http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=101&t=75288) поки виготовлятимуть мікробластер. Можна буде домовитися про зустріч і порівняти ліхтарики і велофару.

Отримав, протестив, світить НЕпогано, але хочу мікробластер :ugeek:
З.І. Користувався нею в поїздці 17.06.2011 http://www.bikemap.net/route/1051407#lat=48.83489&lng=24.82224&zoom=10&type=2 від с.Жураки до Ів-Фр., їхалося комфортно. :ugeek:
Grey

Повідомлення 19 червня 2011, 08:59

В недалекому майбутньму, хочу у свому 3-ьох ваттному ліхтарику ( Не той що я в Яремчі мав=) ) замінити діод, на такий. Також вже встановити на нього оптику. Прикрутити зовнішню батарею. І з охолодженням щось придумати.... може і доветься з Васею консультуватись=) Хоча це лиш на словах все так легко, але вилізе ціла купа проблем... і буду я сидіти на форумах... і читати, що не так=) Корочше кажучи, з дремелем нічку посидіти доведеться... Справа у тому, що цілий такий ліхтар у продажі знайти майже нереально... а якщо і реально, то за дуже дорого.... Не всі такі маньяки як я.... :evil: Мені з ним вже точно в міському парку лице наб'ють.... :lol:

До чого я веду... тут відносно дешево, можна зібрати мега крутий фонарік, і сліпити не буде, і світити буде шикарно, головне грамотно підібрати оптику...

А ще пізніше.... попрацюю з такою іграшкою =) Буду самим офаноревшим в Бостон Сіті=)))
sedo
Повідомлення: 294

Повідомлення 19 червня 2011, 13:58

Grey написав:
Grey написав:З.І. Користувався нею в поїздці 17.06.2011 http://www.bikemap.net/route/1051407#lat=48.83489&lng=24.82224&zoom=10&type=2 від с.Жураки до Ів-Фр., їхалося комфортно. :ugeek:

Fara svitut' dyzhe garno! Meni vzhe azh cikavo, scho byde vudavatu mikro-blast... :)
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 19 червня 2011, 16:59

sedo написав:В недалекому майбутньму, хочу у свому 3-ьох ваттному ліхтарику ( Не той що я в Яремчі мав=) ) замінити діод, на такий. Також вже встановити на нього оптику. Прикрутити зовнішню батарею. І з охолодженням щось придумати.... може і доветься з Васею консультуватись=) Хоча це лиш на словах все так легко, але вилізе ціла купа проблем... і буду я сидіти на форумах... і читати, що не так=) Корочше кажучи, з дремелем нічку посидіти доведеться... Справа у тому, що цілий такий ліхтар у продажі знайти майже нереально... а якщо і реально, то за дуже дорого.... Не всі такі маньяки як я.... :evil: Мені з ним вже точно в міському парку лице наб'ють.... :lol:

До чого я веду... тут відносно дешево, можна зібрати мега крутий фонарік, і сліпити не буде, і світити буде шикарно, головне грамотно підібрати оптику...

А ще пізніше.... попрацюю з такою іграшкою =) Буду самим офаноревшим в Бостон Сіті=)))

"Геморою" отримаєш по повній програмі :D
З.І. Після того, як я випадково на велофорумі побачив тему про ліхтарі, які виробляють хлопці з Києва, вирішив не страждати "фігнёю" і купити нормальний продукт за +\- адекватні гроші.
Grey

Повідомлення 19 червня 2011, 19:31

... а sedo таки правий - в кого є руки і наполегливість - ділекстрім в самий раз!
.... в цьому випадку явно краще зробити свою власну версію фари, саме таку, яка відповідатиме бажанням (в т.ч. і власні налаштування драйвера, оптики і прочого)
..... все більше переконуюся, що ручний ліхтарик в тримачі - має бути більше як додаток до основної велофари, яка закріплена міцно на рулі

...... з.і. якщо комусь того колхозу не треба, і просто бажаєте замовити за адекватними цінами китайця (почав успішно накручувати вже третій рік зі своїм ліхтарем на SSC P7-діоді, 700 люменів) - прошу, звертайтеся - проконсультую, привезу =)
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys
Повідомлення: 676

Повідомлення 19 червня 2011, 20:08

Almys написав:... а sedo таки правий - в кого є руки і наполегливість - ділекстрім в самий раз!
.... в цьому випадку явно краще зробити свою власну версію фари, саме таку, яка відповідатиме бажанням (в т.ч. і власні налаштування драйвера, оптики і прочого)
..... все більше переконуюся, що ручний ліхтарик в тримачі - має бути більше як додаток до основної велофари, яка закріплена міцно на рулі

...... з.і. якщо хтось бажає замовити за адекватними цінами китайця (почав успішно накручувати вже третій рік зі своїм ліхтарем на SSC P7-діоді, 700 люменів) - прошу, звертайтеся - проконсультую, привезу =)

...і купу часу... діалекстрім далеко не такий гарний, як здається і відбраковки з нього багатенько... :ugeek:
... щоб зробити власну версію фари треба: інструмент, прилади, комплектуючі, "руки звідки треба" і час... :ugeek:
..для чого ручний ліхтарик при наявності велофари - не розумію... :ugeek:
З.І. Діалекстрім трохи НЕадекватна конторка, якщо виникають певні претензії по їхній роботі - тупо "морозяться" і НЕвідповідають, "лікує" їх виключно пейпал(відкритий диспут) і то не завжди... мені останній ліхтар "їхав" від них більше 2-х місяців і жодного вибачення\пояснення з їхнього боку, тому я з ними "зав"язав". Зараз купую майже те все, що і на діалекстрімі в http://www.tinydeal.com також закуповуюся (переважно акумулятори) на http://www.hobbyking.com трохи дорожче, правда, але якість дорожча за гроші.
Китайський велосипедний ліхтар НЕкупував по наступних пунктах:
1. Якість самого ліхтаря, комплектуючих (бачив НЕякісні просто).
2. Якість акумів (це взагалі окрема тема, "нарватися" шансів 50\50).
3. Гарантія (вірніше її відсутність).
4. Не така вже і маленька ціна (від 70у.о. за менш\більш нормальними параметрами).
.... Тому вирішив дати заробити трохи грошенят хлопцям з Києва за, дійсно якісний, ліхтарик хай він навіть на пару у.о. буде дорожчий, але проблем з ним буде менше.
Це все ІМХО за багатенько років купівлі різного барахла з Китаю...
Grey

Повідомлення 19 червня 2011, 20:23

Заради цікавості:
є ось такий велоліхтар http://www.dealextreme.com/p/mj-808e-ha-iii-cree-xm-lt60-3-mode-1000-lumen-led-bike-light-set-4x18650-57100 - все дуже гарно написано, але - не зовсім там і правду написали китайські брати (вірніше вони написали правду, але трохи НЕту :D )
Дивимося:
по типу діоду Emitter Brand/Type: CREE XM-LT60 - вважаємо, що заявленим ТТХ він відповідає.
Battery Configurations: Powered by a separate rechargeable battery pack (4 x 18650 lithium batteries inside) - кіт в мішку :mrgreen: ємність НЕвказана і відповідно наступний пункт (заявлений виробником) може (а в 90% і буде) НЕвідповідати дійсності
Runtime: Hi: 3~4 hours (manufacturer rated) - ні режиму(вірніше вказаний режим, максимальний) в якому буде досягнута така тривала робота, ні типу акумів :mrgreen:
Це основні показники, які є критичні для велоліхтаря(про "пучок" на дорозі взагалі лотерея, з 3-х звичайних (однотипних) ліхтарів жоден не світив однаково :D )...
З.І. Нікого НЕхочу переконувати, але застерігаю від таких НЕчесних прийомів продавців - вони і не обманюють, з одного боку, а з іншого і не говорять правди.
Успіхів! :ugeek:
Grey

Далі

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість