окуляри???

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 14 вересня 2011, 15:00

задумав купити окуляри...вибір дуже великий як по ціні так і на зовнішній вигляд, тому цікаво: який колір лінзи кращий? чи може купити з змінними, якщо з змінними то чи не випадають вони при їзді? ітд....
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 14 вересня 2011, 15:44

Окуляри потрібні обов"язково :good:
Я взяв собі зі змінними лінзами (жовта + чорно-сіра), але постійно катаю тільки з жовтою. Чорно-сіру ставив всього раз від початку сезону, так як ввечері з нею їхати нереально (дуже темно), а возити з собою чехол з запасною лінзою трохи напряжно... :?

Щодо кольору, то мені здається, що найуніверсальніші кольори - жовтий і оранжевий. В них і вдень комфортно, і ввечері достатньо хороша видимість. Частенько не вистачає звичайних прозорих (безколірних) лінз для вечірньої їзди. Якщо б я зараз брав собі окуляри, то це були б окуляри з жовтою чи оранжевою лінзою + прозора лінза (по можливості) ;) Ось!
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 14 вересня 2011, 15:48

b_romik написав:Окуляри потрібні обов"язково :good:
Я взяв собі зі змінними лінзами (жовта + чорно-сіра), але постійно катаю тільки з жовтою. Чорно-сіру ставив всього раз від початку сезону, так як ввечері з нею їхати нереально (дуже темно), а возити з собою чехол з запасною лінзою трохи напряжно... :?

Щодо кольору, то мені здається, що найуніверсальніші кольори - жовтий і оранжевий. В них і вдень комфортно, і ввечері достатньо хороша видимість. Частенько не вистачає звичайних прозорих (безколірних) лінз для вечірньої їзди. Якщо б я зараз брав собі окуляри, то це були б окуляри з жовтою чи оранжевою лінзою + прозора лінза (по можливості) ;) Ось!

дякую!, можеш висловити свою думку ці http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 83&t=35247 чи http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 83&t=39058 дейзи с3 ?
romaniv

Повідомлення 14 вересня 2011, 15:57

Я за Дейзи с3! Перші якісь стрьомні, як на мене... :blink: (здається мені, що вони не будуть "сидіти")
b_romik
Сталкер

Повідомлення 14 вересня 2011, 15:58

b_romik написав:Я за Дейзи с3! Перші якісь стрьомні, як на мене... :blink: (здається мені, що вони не будуть "сидіти")

ти як той продавець на базарі))) я почув те що хотів)
romaniv

Повідомлення 14 вересня 2011, 16:11

romaniv написав: ти як той продавець на базарі))) я почув те що хотів)

:D :D :D Хаха!
Тепер будеш тако їздити: 8-)
b_romik
Сталкер

Повідомлення 14 вересня 2011, 16:17

по кольорах Роман все добре розписав, не маю що додати.
по придбанню - обов"язково потрібно міряти. без примірки можна хіба брати модель, яку вже взяв поміряти у колег і вона тобі добре підійшла. більше того, бажано в окулярах побути певний час, щоб переконатись у комфортності. у кожного своя форма черепа. плюс якщо лінзи неякісні, то дискомфорт з"явиться не моментально, а через певний час.
я собі так минулого року купив темні велоокуляри. ніби сіли добре, і видно в них добре, а почав їздити - через пів-години голова болить від того, що дужки тиснуть у скронях.
panda
Сталкер
Повідомлення: 530

Повідомлення 14 вересня 2011, 16:28

panda написав:по придбанню - обов"язково потрібно міряти. без примірки можна хіба брати модель, яку вже взяв поміряти у колег і вона тобі добре підійшла. більше того, бажано в окулярах побути певний час, щоб переконатись у комфортності. у кожного своя форма черепа. плюс якщо лінзи неякісні, то дискомфорт з"явиться не моментально, а через певний час.
я собі так минулого року купив темні велоокуляри. ніби сіли добре, і видно в них добре, а почав їздити - через пів-години голова болить від того, що дужки тиснуть у скронях.

100%!!! Зовсім вилетіло з голови... Якщо варіант такий, що ти можеш повернути окуляри протягом 2 тижнів після покупки, то можеш купляти і тоді тестити.
Але, правильніше робити саме так, як описав panda :!:
b_romik
Сталкер

Повідомлення 14 вересня 2011, 16:46

Я на мене найважливішим є зручність, тобто окуляри мають комфортно "сидіти" на носі і між дужками і головою має бути мінімальна відстань, бажано щоби вони тримались як приклеєні,(треба міряти) тоді вони не будуть спадати в екстремальній ситуації тряски на дорозі і не заважатимуть. Ідеальним можна вважати так. Також важливо щоби очі не бачили контуру дужок знизу і збоку, так як це зменшує огляд ліво-право, що є дуже важливим коли їдеш по дорозі і тебе постійно обганяють машини. Що до кольору оптики то це діло смаку. Темні або задимлені при яскравому сонці, оранжеві та жовті це універсальні, а білі на вечір. Темні ввечері недопустимі, так як видно тільки силуети об`єктів і не видно ям і інших перешкод! Жовті та оранжеві як писав вище універсальні і можна використовувати цілий день і ввечері, тоді не треба міняти лінзи з темних на прозорі, але це кому як подобається. :) Ще є важливий момент, такий як однакова модель з року в рік може відрізнятись дужками і приляганням. Зустрічав таку ситуацію що окуляри 2007р випуску суттєво відрізняються від окулярів 2010р(модель однакова) і справа не в зносі чи деформації дужок. Доречі таке помічав не тільки я а і багато знайомих. Одним словом МІРЯЙТЕ і буде вам щастя... :D :D :D
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 14 вересня 2011, 19:32

приходиш в магазин кампус, в нас великий вибір вело окулярів, ми тобі щось обов'язково підберемо, та і ціни не кусаються)))
Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області
Oleg
Повідомлення: 613

Повідомлення 14 вересня 2011, 23:15

На рахунок гарячих кольорів то ви праві, вони самі комфортні при їзді, але не забувайте що вони і самі згубні для зору, отож під час носіння окулярів з такими лінзами треба старатися як найчастіше, при кожній можливості, їх знімати, нехай очі відпочинуть. Ато, за десяток років, будете всі ходити з прозорими лінзами, причому постійно :D
dolic
Повідомлення: 190

Повідомлення 14 вересня 2011, 23:55

з тих посилань - 1 не вартують уваги, брав собі - розлетілись повністю за місяць
а дейзі 3 може міцніші...
про кольори вже все сказано...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 471

Повідомлення 04 липня 2012, 10:18

http://dx.com/p/guarder-g-c4-outdoor-ey ... sses-48879 - страйкболістам не надто подобаються, а на велик могли би піти) І ціна приваблива)

http://uabike.com/forum/viewtopic.php?p=92866 - і ще тут кілька цікавих моделей)
Denysko
Повідомлення: 50

Повідомлення 29 червня 2013, 15:42

Можливо хтось із учасників форуму має окуляри Longus Blade ?Зображення
Якщо так, чи пробувували ви змінити лінзи в цьому чуді інженерної думки?
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 29 червня 2013, 16:31

В мене цi окуляри,дуже ними задоволений!!! :good:Лiнзи змiнював один раз для проби-трохи туго виймаються з оправи але то не проблема.
U12
Повідомлення: 65

Далі

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість